Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/169 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanmár , mit nyer csak a külsővel egy nő? Ha csak a külsőre mennék akkor nem lennék kapcsolatban mert ott az esélye hogy belülről nem olyan vonzó. Aztán annak mi értelme? Nézegessem, de egy jót beszélgetni nem tudok vele?
2022. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/169 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a srácot meg szinte mindenki, hiába 10-szer eredetibb, tehetségesebb, nagyobb dumás és szórakoztatóbb."

Az, hogy bunkó módon belemászik mások személyes terébe és üvöltözik minden csak nem eredeti, tehetséges vagy szórakoztató. Inkább ostoba és undorító, de hé, ha neked ez jön be...

2022. jan. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/169 anonim ***** válasza:
100%

Szeretem a párom. Igen, nem tökéletes, mert senki sem az: van nála magasabb, jóképűbb, gazdagabb, igen.


De én őt szeretem, a teljes "csomagot", a hibáival együtt. Nekem így tökéletes. Nehéz lehet felfogni, de nem dobom el, ha találok egy "jobbat".

2022. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/169 anonim ***** válasza:
100%

"Ezt a srácok egy nő sem utasítja el. Sosem kapja meg a van barátok kamu dumát."


Hozzáférsz az illető teljes videóanyagához? Vagy azt honnan tudod, hogy mennyi felvételt vágott ki a feltöltött anyagból?

Tudnék feltölteni olyan videót, amin 10 próbálkozásból 10-szer pl. bedobom a kosárba a labdát. Közben meg simán lehet, hogy két hétig forgattam, és 2000 dobásból jött össze.

2022. jan. 18. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/169 anonim ***** válasza:
0%

"Legalábbis ezzel nyugtatgatjátok magatokat."


Nem, ez egy lehetséges forgatókönyv. Az ilyen nők feltehetően egyfolytában buliznak, b*sznak, fűvel-fával, talán megy a drog is, pia, simán kiéli magát. A cigi is ráncosítja a bőrt.


Ha már nem néznek ki jól, de nincs megfelelő iskolai végzettségük, és eszük sincs, kinek kellenek majd? Kinek?


Az égvilágon senkinek, csak annak a pár fanatikusnak, akik 20 éve utánuk.

2022. jan. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/169 A kérdező kommentje:

73

“Kérdező, ha ennyire utálsz, megvetsz, lenézel minket, akkor minek foglalkozol velünk? Te is és mi is jobban járnál, ha nem foglalkoznál velünk, hanem élnéd a magad életét“


A választ a biológiában keresd!


Miért te mégis miért akarsz párt, szexet, intimitást?


Na nehogy benyomj egy spirituális dumát mert megeszem a lelked :D

2022. jan. 18. 15:01
 87/169 anonim ***** válasza:
100%
Ha ebben hiszel, az könnyebbee teszi elviselni, hogy nem kellesz nekik.
2022. jan. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/169 anonim ***** válasza:
94%

"Miért te mégis miért akarsz párt, szexet, intimitást?"

Ó, számtalan okból, csak veled ellentétben én nem gyűlölöm a férfi nemet, és tisztelem őket. Bizonyos férfiakat nézek le a viselkedésük és gondolkodásuk miatt.

2022. jan. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/169 anonim ***** válasza:
100%
Ha számodra a férfi-nő kapcsolatokban semmi más nincs a biológiai késztetésen felül, akkor nem kéne csodálkozni, hogy érző ember nem akarja egy ilyennel keseríteni az életét, mint te.
2022. jan. 18. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/169 A kérdező kommentje:

83


Divat a nőknél belelátni mindenféle rossz tulajdonságot nem túl szép srácokba? Igen, mindig!


Divat a nőknél belelátni minden pozitív tulajdonságot helyespashikba? Igen, mindig!

2022. jan. 18. 15:04
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!