Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17
 161/169 anonim ***** válasza:
100%

Oké, akkor ítélj meg az itteni viselkedésem alapján." Egyrészt, mi más alapján ítélne meg bárki egy anonim oldalon?

Másrészt, ne álltasd magad. Ez vagy. Mert ez az a hely, ahol nem kell megjátszani a jófiút.

2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/169 anonim ***** válasza:
100%

Az alapján ítélnek meg téged az emberek, amit mutatsz magadból, kérdező. Az itteniek alapján (mert nekünk csak ez van) egy frusztrált és gyűlölködő alaknak tűnsz, aki nem érti, hogy miért nem kell a nőknek, akiket látványosan megvet.


Egyébként igen, önmagában semmit nem ér, ha valaki normális, erre még barátságot se lehet építeni, nemhogy románcot.

2022. jan. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/169 A kérdező kommentje:

159


"Nem hiszem, hogy sok erősebb férfit ismernék, mint a párom. És erősen kétlem, hogy te pl a közelébe érnél nagy és erős ordas úr. Onnan, ahonnan ő indul és azon az úton, amin kitört kevesen tudnának végig menni."


Mert én honnan indultam? Nem a semmiből talán és valósítottam meg mindent amit megvalósítottam? Csak nem szokásom hencegni ezekkel és ilyesmikkel akarni megfogni egy nőt. Inkább egy mély és tartalmas beszélgetéssel szeretném ha lenne rá vevő úgy, hogy közben a nagy megvalósításaimról nem beszélek. Egyszerűen nem akarom, hogy azért legyen velem egy nő, mert ezt meg azt tettem, vagy mert büszke lehetnék magamra. Nem vagyok teljesítményorientált de mégis megtettem amit kellett és elértem dolgokat. De látod, most is azt feltételezted valószínűleg, hogy anyukám pincéjéből irogatok. Mert nem vagyok hencegő, dicsekvő. Mert nálam nem ezek a prioritások. Hanem, az érzelmek. A közös nevetések. Közös élmények. Stb. És ha előre eldöntöm magamban, hogy csak olyan emberrel vagyok hajlandó jókat nevetgélni, aki letett ezt meg azt az asztalra, azért az érezhető mennyire őszinte nevetés. Inkább felszopás. Szerintem egy párkapcsolatban az érdemeknek és felszopásnak nincs helye. Csakis két emberi teremtménynek. Na ilyesmire nem találok vevőt. Ezért vagyok olyan véleményen amilyenen vagyok.


A csapatmunkára azért vagyok képtelen, mert nem etikus. Általában dominancia szabálya érvényesül, tehát az erősebb elnyomja a gyengébbet. És ez nem fér az értékrendemben, nem tudnék senkit lenyomni csak azért, hogy nekem jobb legyen. Ez gondolom gyengeség a szemedben és menekülnél is. Na ilyenek vagytok.

2022. jan. 18. 23:02
 164/169 anonim ***** válasza:
100%
Láthatóan a csapatmunka fogalmával se vagy tisztában, ami hozzáteszem egy kapcsolat elengedhetetlen pontja. Ha nem tudsz együtt dolgozni másokkal, hogyan lennél párkapcsolatban, ahol alapvető, hogy a felek segítik egymást?
2022. jan. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 165/169 A kérdező kommentje:

164


Mert a párkapcsolat nem verseny? Talán ezért. Hanem megértésen, elfogadáson és szereteten alapszik. Míg egy munkahelyi csapatmunka azért ettől elüt, nem kicsit.

2022. jan. 18. 23:05
 166/169 anonim ***** válasza:
100%
Több munkahelyem volt, és a csapatmunka sose verseny volt, épp ellenkezőleg. Vagy mind nyertünk, vagy mind veszítettünk, ezért dolgoztunk együtt. A saját rossz tapasztalataidat nem kéne általánosnak tekintened.
2022. jan. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/169 anonim ***** válasza:
100%

"És ha előre eldöntöm magamban, hogy csak olyan emberrel vagyok hajlandó jókat nevetgélni, aki letett ezt meg azt az asztalra, azért az érezhető mennyire őszinte nevetés."

Őszintén együtt nevetni tudok a barátaimmal is, akiknél nem fontos a vonzalom, nem fontos, hogy bármi többet kiváltsanak belőlem, mint baráti szeretet.

Ahhoz, hogy vonzónak találjak valakit, az kell, hogy magabiztos legyen, erős személyiség, akire úgy bizhatom rá magam, hogy közben nem kell állandóan attól félnem, hogy összeomlik, nem kell terelgetnem, pátyolgatnom. Olyan valaki, aki önállóan is megállja a helyét. Ehhez jön a probléma megoldom keszeg, kompromisszum készség, kommunikáció stb. amik nélkül eleve veszett fejsze nyele a dolog.

Egy barátsághoz fele ennyi sem kell, egy önfeledt nevetéshez pedig még barátság sem kell, elég egy jó társaság, egy felületes is érettség, egy jó munkatársi viszony. Semmi több nem kell.

A kérkedő embereket nem szeretem, párom sem az. És nem voltak előfeltevéseim arról, honnan írsz, vagy mit csinálsz. Irreleváns. Az épp elég amit magadból mutatsz. Hacsak nem voltál lelenc, akkor nem indulhatsz messzebbről, mint a párom, neki is bőven kijutott a rossz kapcsolatokból, sokféleképpen ki lett használva, nem csak nők által. De nem lett belőle ilyen szemellenzős, komplexusos, agresszív, a saját véleményét is felvállani képtelen valaki. Mint írtam fentebb, nem tökéletes, sőt. De, ha olyan lenne a véleménye, világképe, mint amit a tiédből mutattál, soha nem jöttünk volna össze.

Arról nem is beszélve, hogy, mikor találkoztunk még nem is ment a vállalkozása, alkalmi melóból tartotta fenn magát. Ennyire nem játszik az, amit a presztízsről, státuszról, pénzről írsz. Az ember fogott meg és az ember az, ami/aki miatt nem kerestem mást az elmúlt 7 évben. Csak számodra egyszerűbb kiforgatni, figyelmen kívül hagyni azt, ami nem fér a sötét kis világodba.

2022. jan. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/169 anonim ***** válasza:
5%

A noi hipergamia ott is tettenerheto, hogy az elmult 100 evben 11cm-t nott az atlagmagassag Magyarorszagon. Arrol nem beszelve, hogy minden ma elo embernek haromszor annyi felmenoje van, mint ferfi.



37F incel

2022. jan. 19. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/169 anonim ***** válasza:
0%

Engedelmetekkel, lezárom a topikot.


OFF

2022. jan. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!