Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A nők utálják ha rossz pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők utálják ha rossz pasi flörtöl velük?

Figyelt kérdés
Ilyenkor berágnak? Vagy mit éreznek? Kit tudnák nyírni a csávót?
2022. jan. 18. 12:40
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/169 anonim ***** válasza:
100%

86

Én olyan nő vagyok, aki mindig is divatosan öltözött, adott magára. Sportolok, jó testet hoztam össze magamnak. Nem öltözök qrvának, de szeretem a szexi darabokat, pl. ilyen-olyan miniszoknya, magassarkú, néha pedig dekoltázst is villantok (egyszerre mindent soha, vagy lábak, vagy dekoltázs). Sminkelek is és mindig igyekszem tökéletesre belőni a hajam. Emellé mindenki 5-8 évvel fiatalabbnak néz, mint amennyi vagyok.

Lehet, hogy rám is kitalálná a fajtátok (érdekes, normális emberek nem szokták), hogy milyen beképzelt qrva vagyok, így meg úgy bszok, bulizok, drogozok, piálok, biztos tiktokon rázom magam. Közben meg introvertált vagyok és még részeg sem voltam soha és a tiktokot azt sem tudom, eszik vagy isszák. Volt 18 és 22 éves korom között 2 gyökér pasim és ennyi. 22 éves korom óta ugyanaz a párom és sose csaltam.

2022. jan. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/169 anonim ***** válasza:
94%

Mi lenne, ha azt mondanám, hogy te is lehetnél sikeres? Hogy nem az a bibi, hogy nem vagy Eros vagy Apollo, vagy hogy a nőőőőők mind a magasságra és a pénzre mennek? Simán lehetne szerető barátnőd, ha egy kicsit dolgoznál érte?


Ja, de itt picsogni egyszerűbb.

2022. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/169 anonim ***** válasza:
0%

Nyugodtan lehet lepontozni, de pont itt olvastam az oldalon, az egyik magyar netcelebről (lány), hogy a rosszlányokon hirdeti magát. Simán elképzelhető, hogy így van. Ez pedig annak a következménye, hogy nem tanult. Prosti is csak addig lehet, amíg jól néz ki, utána mehetek a levesbe. Mondjuk én szurkolok neki, hogy rendbe jöjjön az élete, és vigye valamire.


De meglehetősen buták azok a nők, akik csak a külsejükből akarnak megélni. Az max akkor működne, legalább egy híres modell lenne belőle.

2022. jan. 18. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/169 anonim ***** válasza:
94%
Te a fordítottját csinálod. Nem is tudsz róluk semmit, csak eldöntöd, hogy aki helyes, az egy mocsok, aki csúnya, az meg erkölcsös. A nők meg mind kvák. Képmutató vagy.
2022. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/169 anonim ***** válasza:
0%
*mehet
2022. jan. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/169 A kérdező kommentje:

85


“Hozzáférsz az illető teljes videóanyagához? Vagy azt honnan tudod, hogy mennyi felvételt vágott ki a feltöltött anyagból?“


Azért mert nincs tétje a videói szempontjából, hogy hányan utasítják el hiszen ezek prank videók és nem nők felszedése videók. Mi oka lenne kivágni azokat a részeket ha egyébként sikeres volt a prank és nézettséget generálna?


Azért adják vissza ezek a videók jobban a valóságot mert nem nőcsábász mesterek megvágott anyagai.

2022. jan. 18. 15:07
 97/169 anonim ***** válasza:
0%
Nem állítom, hogy az összes lány, aki jól néz ki, aljas. És azt sem, hogy az összes nő ribi. Vannak csúnya erkölcstelen emberek is. És vannak dagadt prostik is.
2022. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/169 anonim ***** válasza:
92%
Így jár, aki csak képernyőkön keresztül ismeri a világot.
2022. jan. 18. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/169 anonim ***** válasza:
0%
100. komment.
2022. jan. 18. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/169 A kérdező kommentje:

93


Nincs őszinte szeretet a nők részéről. Ez a legnagyonbb kamu.


30 éves korára minden férfinek leesik.


A nők felfele másznak, hipergámok és a genetikai szempont talán a legfontosabb, vagyis hogy jó géneket kapjanak az utódok (akár lesznek akár nem). Más nem érdekli őket. Szerelem? Haha jó vicc.

2022. jan. 18. 15:10
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!