Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/145 A kérdező kommentje:
Szerintem igazam van de mindegy....
2022. dec. 25. 16:28
 72/145 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem is igaza van a kérdezőnél. Az előzőnél mondjuk nem, mert azt elfelejtetted írni, hogy 3x találkoztatok összesen, de amúgy hosszabb távon az a normális, ha a pasi is többet akar, de életében még csak 3x látott téged, így nehéz megszeretnie, ideje se volt rá, most kezdhetett volna megkedvelni.


Ennél az utolsónál meg pláne igaza van:D Eleve az mi volt, hogy "nem volt ideje", onnantól, hogy kibékültetek elmehetett volna bármelyik boltba venni valamit estére, egy egész napja volt rá. Aztán úgy volt, hogy együtt lesztek, de ő inkább teljesen egyedül akarja tölteni a karácsony estét, minthogy veled legyen. Jó, most békültetek csak ki, meg alig ismer.. de ez így nem az igazi. Várj még kicsit, biztosan fogsz olyan pasit találni, akiben felébresztesz annyi érdeklődést, hogy teperjen egy kicsit, külön programot akarjon és meghívjon erre-arra. 3 találkozásnál kezdődik a komolyabb érdeklődés kb, szóval azért az elején sokat ne várj, azt nem rontotta el a férfi, vitt csokit meg bort, de ennél többre nem lehet számítani az elején, még nem szeret meg.


Simán fogsz találni mást. Emlékszem engem is hagyott ott pasi valami ünnepen, nem tudom mi volt az, mondta, hogy fáradt és inkább pihenni szeretne. Egész nap feküdtünk és szexeltünk(csak neki volt jó), erre mondta, hogy egyedül akar lenni. Éreztem, hogy sok volt neki belőlem, nem is szeretett, rosszul esett az üres kifogás ahelyett, hogy megmondta volna az igazat, hogy sok vagyok neki. Mást meg nem tudtam levakarni, ott hát én nem szerettem igazán. Nehéz.


Ahol adhds gyereket "le lehet rázni", az a játszóház. Lerakod és kirohangálja magát, addig tudtok kávézni a plázában, mozizni ott, vagy csak a gyerekjátszóház részen sütizni. Így randizz, hogy gyerek nélkül is kettesben legyetek. Biztos nálatok is van, nem csak nálunk, néhányban még felügyelnek is rájuk nyaranta.

2022. dec. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/145 A kérdező kommentje:

Delelött 10kor bekültünk ki es delig vannak boltok de nyilván ha nagyon akart volna ,vett volna valamit.

De ez tényleg kiverte a biztositekot hogy ö ma otthon akart aludni mert fáradt. ( gondolom elege lett a hiperaktív gyerekembol es mar amugyis megkapta amit akart )

2022. dec. 25. 17:15
 74/145 anonim ***** válasza:
89%

"Delelött 10kor bekültünk ki es delig vannak boltok "


"Tegnap délután 1ig nem is beszéltünk, majd telefonon kibekültünk."

2022. dec. 25. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/145 anonim ***** válasza:
77%
#74! Hogy beégett a kis trollocska😂Hát, nem beszéltek, csak 10-kor megírta neki, hogy húzzon el ajándékot venni arra az esetre, ha kibékülnének🤣
2022. dec. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/145 anonim ***** válasza:
83%

"nem hiszem hogy összeillünk, biztosan megcsal ,kihasznal stb."


Ha ezt komolyan így gondoltad 5 nappal az első találkozásotok után, akkor miért beszélted rá, hogy mégis menjen karácsonykor, miután - szerintem érthető módon - mondta neked, hogy akkor nem megy.


Ha meg nem gondoltad komolyan, akkor miért mondtál neki ilyet?

2022. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/145 A kérdező kommentje:

74 ,latom elkaptad a lenyeget .... 😑


76, Nem gondoltam komolyan- es nem beszeltem rá!!!! Kibekültünk es mondta hogy ajandek nélkül nem szívesen jön ,mondtam hogy nem gond ,jöjjön nyugodtan. De nem gondoltam hogy ma meg haza megy. Pont karácsony este hagyott egyedul miután kiszolgaltsm szenteste es mindent megkapott tőlem... elég nagy göreny

2022. dec. 25. 18:47
 78/145 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem meg neked semmi sem jó. Ha megy ajándék nélkül az a baj. Ha haza mer menni hamarabb úgy hogy 1 hete ismer az a baj. Nem éves/hónapos kapcsolatról van szó hogy karácsony estéjén egyedül mert hagyni.

Másnak alapból dolgozik a párja mert rendőr, tűzoltó, orvos és stb

Szerintem annak kellett vna örülnöd hogy mégis elment legalább, mert ha nem ment volna az is baj lett vna

2022. dec. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/145 anonim ***** válasza:
82%

"74 ,latom elkaptad a lenyeget ...."


Nem tartottam a történet szempontjából lényegesnek, csak azt tartottam furcsának tartottam, hogy ha én emlékszem rá, hogy korábban mást írtál, akkor te, akivel (elvileg) mindez megtörtént, - és ráadásul van akkora jelentősége számodra, hogy ilyen heves érzelmeket váltott ki, - miért emlékszel hol így, hol úgy.


Számomra annyi jelentősége volt, hogy tapasztalatom alapján jellemzően akkor ilyen képlékeny a történet, ha nem valós, és az illető nem emlékszik rá pontosan, hogy mit írt korábban, vagy nem veszi észre, hogy bármi apróbb részletet illetően ellentmondásba keveredik saját magával.


Amin egyre kevésbé csodálkoznék (mármint azon, ha ez egy troll kérdés lenne), mert elég ellentmondásosnak tűnik a viselkedésed a történetben leírtak alapján.

2022. dec. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/145 A kérdező kommentje:
Hat bmeg.... nem emlekszem már pontosan, azt hiszem 11kor beszéltünk először, es a boltok delben zarnak itt ,nemelyik 2kor ... nem latom ezt jelentekesnek a kérdés szempontjabol es hidd el nem hazudok ,nem találok ki törteneteket a szabadidömben
2022. dec. 25. 19:22
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!