Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/145 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem itt kezdődik a baj, hogy a kis dolgokat sem értékeli sok nő/férfi.

Sosem fog egy pasi 1 héten belül 100ezres dolgokkal beallitani egy nőhöz sem

Másfelől nem vagy köteles kajával kínálni, miért nem kínálod akkor csokival vagy valami sóssal ami olcsóbb ha ez ennyire probléma

2022. dec. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/145 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem 70-30 a férfi javára a költés. Tudod, ki számolgatja a férfiak étkezését? Aki egyedül nevel egy problémás gyereket.


Aki számontartja, hogy 2 üveg bor az "apró" ajándék, az tudja már, hogy a 30dkg csirkemell a tetején tükörtojással, meg mondjuk tejszínnel az édesburgonyapüré mennyibe kerül, egy kis paradicsomsalátával és gyümölccsel, fűszerekkel, gázzal.. többszöröse a bornak, csak az, amit ő kajál be. Férfiak lazán lenyomnak 30 dkg húst, körettel gyümölccsel meg fél liter ananászlét, és csak lesnek, hogy mit pattog a nő, mikor 8 ezer forintot kajáltak be éppen egy étkezésre, a nő meg kb a harmadát ha elfogyasztja, sokat mondtam. És persze olyanok, mint a paradicsomleves és tojásleves meg spenót már nem üti meg a szintet, mint spórolós kaják(amiket én pl imádok, főleg a hagymalevest)


Igenis sokba fáj etetni egy férfit, aki felez a kaján ha párja van, az pl instant kihasználás. Aki tudja, hogy a bor apró ajándék, legyen már képben azzal, hogy az étkezés meg nem az!


Egyébként meg tapló dolog felhánytorgatni, hogy szexet is nyújtasz, ő is nyújtja neked, vagy neked nem jó? Ha nem strapálja magát, hogy orgazmusod legyen, ne dugj vele. Én mindig akkor éreztem ezt, hogy "bezzeg dugok veled", mikor egyoldalú volt a dolog, én kényeztettem, ő meg cseszett rá, mert "sokáig tart" és "fáradt". Arra bezzeg nem fáradtak, hogy elélvezzenek. Sokáig nem tudtam, honnan ered ez a frusztrációm, hogy én mindent megteszek, hát onnan, hogy én tényleg mindent megtettem szexben, hogy élvezzék, ők meg semmit, csak fájt bevallani, mert szerettem őket. Gondolom nálatok is ilyen van, odateszi magát, hogy legyen neked is orgazmusod? Meg sem kérdezem, hogy neki van-e az annyira alap, hogy hát milyen szex az, ha egy pasi nem megy el a végén..

2022. dec. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/145 A kérdező kommentje:

A szexel nincs problema . Figyelmes,volt hogy neki nem volt orgazmusa ( felebredt a gyerek pisilni ) és utána már nem is folytattuk, elvezem vele .


Nem sajnálom a kaját!!! A multkor 1 taska kaját adtam oda a hsjlektalan prostinak a buszmegalloban mert ehesnek tünt.

Nem vagyok rossz ember !


De!!!! Én is penzböl élek! Es igenis marha draga minden . 500 Euro simán elment a karácsonyi bevasarlasra.

Nem vagyunk együtt ,csak ismerkedünk, és ha bennem vsn annyi emberseg hogy fözök neki is ,akkor talán neki is illene egy picit tenni a kapcsolatert.

Sok lehetősége eddig nem volt ,de ma este is azt mondta hogy senki más nem erdekli ,komolyan gondolja velem es én is így érzem. Ezért megnezem hogyan viselkedik az elkövetkezendö időben, mennyire érzi azt hogy neki is le kell tennie valamit az asztalra

Nem szeretném hogy kihasznaljon.

Masreszt abban is van igazsag hogy fel ora az ut ide ,fel ora vissza. A mai arak mellett eh sem olcso mulatsag, abból a penzböl vehetne magansk kaját, nem hiszem hogy az én rantotthusomra van raszorulva


Nem is igazán erről van szó, csak szeretném ha ereztetne velem hogy szamitok neki es ha viszonyozna a kedvessegem

2022. dec. 23. 22:07
 54/145 A kérdező kommentje:
* viszonozna
2022. dec. 23. 22:10
 55/145 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért, de szerintem 3.randi után ahhoz sincs közöm, hogy mennyit keres, te meg már azt számolgatod, hogy ebben a hónapban duplán kapott. Én nem hiszek az ilyen aranyásós mesékben, de ilyenkor azért el szoktam gondolkodni, hogy kikre gondolhatnak. Az, hogy te főzöl, ő meg bort visz a vacsorához, teljesen kiegyenlített, normális 3 randinál. A karácsonyról most nem elmélkednék, én senkit nem hívnék arra magamhoz 3 randi után, ha kisgyerekem van. Ha mindenkivel ilyen tempóban haladsz, a gyerek iskolás korára minden bácsit apának fog szólítani.
2022. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/145 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azért durva pár randi után azon matekozni, hogy mennyi pénzt kaphatott és abból mennyit szánt rám, stb. Egy férfi legyen szerintem is gáláns és törődő, de egy hét után érthető, hogy ennek még nincs itt a helye. Én kellemetlenül is érezném magam ha az első randikon csoki, 1-2 szál virágnál drágább ajándékot kapnék.

Sokkal inkább a figyelmesség számít. Pl exem megjegyezte ismerkedésünk elején, hogy elejtettem neki, hogy imádom a vásárokban kapható hosszú gumicukrot. Az első hivatalos randinkra ilyeneket hozott nekem. Két várossal odébb ment ameddig nem talált egy boltban. Ezzel totál levett a lábamról.

2022. dec. 23. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/145 anonim ***** válasza:
100%

"neki is illene egy picit tenni a kapcsolatert."


PICIT. Te ékszerről beszélsz HÁROM tali után... Kicsit vedd már észre magad, nem a pasi az élősködő itt.

Te elsőre a lakasodra hivod, 3 tali után már szex, bemutatod a gyereked, együtt karácsonyozni hivod a gyerekeddel.

Ha beszállna a költségekbe akkor elutasítod..

Vagy nem tudom milyen luxi nőnek gondolod magad, hogy 3 vacsora és szex után neked miket kellene ajándékozni. Eszem megáll.

És 3 tali után a fizetését matekozod... Biztosan a pasi két szép szeme tetszik.

Akkor ki az élősködő?

2022. dec. 24. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/145 anonim ***** válasza:
86%

Nem így kell udvarolni egy nőnek? Tedd már helyre a magad viselkedését, könyörgöm! Ez szexkapcsolat, te meg már a nagy őt vizionálod, meg a harangokat!

Dugni jár fel hozzád, te magad alacsonyítottad így le magadat, hát hova udvaroljon és mikor? Alig egy hét és 3 - általad randinak nevezett kamatykörből hol jön az le neked, hogy komolyan gondolja, meg udvarlást várhanál, és kedveskedést?! Azt az ember a kedvesének tartogatja, akivel ismerkedik, akivel kölcsönösen meghódítják egymást, nem a lyuknak, ahova bejár esténként üríteni! Nem vagyok prűd, meg maradi sem, de szemléld már kicsit távolabbról: szerinted hogy venne már komolyan egy olyan kisgyerekes nőt, aki képes első randin felhívni a gyereke mellé a lakásba, majd még 2x esténként szintén a gyereke mellett szexelni, és egy heti ismeretségre bentlakós karácsonyra invitálni egy kvázi vadidegent, majd "poénból" gyűrűt várni? Egy kétségbeesett piócának tűnsz, aki ki tudja, hány pasival csinálta már ugyanezt, csak kapjon már maga mellé egy kant. Ha meg még hozzávesszük ezeket a szánalmas, filléres számolgatásokat 3 randi után, méginkább ásod magad alatt a fát...

2022. dec. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/145 A kérdező kommentje:

Ez nem szexkapcsolat ! Ma már nem is szexelünk ( megjött tegnap a havim ) es megis jön. Nem a szexről szól.

Azert köszönöm hogy itelkeztek felettem

2022. dec. 24. 07:59
 60/145 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem csak a véleményüket mondják el vagy a tapasztalatot.

Én is ismerkedtem a nyáron egy sráccal. Negyedik randin lefeküdtem vele, azóta nem vesz komolyan és azt hiszi, hogy csak arra kellett. Abba is maradt az ismerkedés

2022. dec. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!