Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/145 anonim ***** válasza:
100%
40. Vagysz a torodesre es mar koran bele eled magad , ezek a ferfiak meg latjak ezt es kihasznaljak. Valami hatarozottsagot kell felepitened onmagadban ami azt sugalja , hogy erted is tenni kell.
2022. dec. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/145 A kérdező kommentje:
Igen ,igazad van de nála tényleg azt érzem hogy komolyan gondolja.
2022. dec. 23. 14:36
 43/145 anonim ***** válasza:
100%
42. Persze most ez miatt nem kell egybol arra gondolni hogy egy lehuzos paraszt mert elfogadta a vendeg szereteted.
2022. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/145 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem lassíts egy kicsit. Ha komolyan gondolja, akkor is elriasztod ezzel a tempóval.
2022. dec. 23. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/145 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom eldönteni, hogy troll vagy, vagy tényleg komolyan gondolod, hogy 5 napos ismeretség után aranygyűrűt, ruhát, parfümöt stb. kellett volna már kapnod.


Azt sem értem, hogy ha te nem tudod megoldani a gyerekfelügyeletet, tehát még egy étterembe sem tud meghívni, akkor miért sérelmezed, hogy mindig nálad vagytok, te látod vendégül, mint ahogy azt sem, hogy ha egyszer felajánlotta, hogy vásárol Karácsonyra, akkor miért nem fogadtad el, miért nem annyit mondtad, hogy köszönöm, és adtál tippeket, hogy mit hozhatna.


Az alapján, amit leírtál, simán lehet smucig is, de az is simán lehet, hogy nem kommunikáltok megfelelően egymással.


Tényleg nem szeretném megbántani az érzéseidet, de ha szeretnéd, hogy egy férfi nagyvonalú legyen veled, tegyen azért, hogy elnyerje a bizalmadat és a szívedbe férkőzzön, és komoly párkapcsolat lehetőségét lássa benne, nem biztos, hogy az a legjobb stratégia, hogy a második randin ágyba bújsz vele.


Ha szeretnéd mérni, hogy mennyire vagy fontos és értékes egy férfinak, hogy ne később érjen csalódás, azt még az ismerkedési időszakban érdemes megtenni.

2022. dec. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/145 A kérdező kommentje:
De mégis hogyan " merjem " hogy mennyire vagyok fontos neki ?
2022. dec. 23. 16:57
 47/145 anonim ***** válasza:
57%

46


Szerintem érdemes meghallgatnod ezt a pár videót, és eldöntened, hogy szerinted jó tanácsokat ad-e férfi létére, és van-e, amiben igazat adsz neki, van-e, amit tudsz hasznosítani belőle:


https://www.youtube.com/watch?v=T_2OQfQ2Als&t=294s


https://www.youtube.com/watch?v=hwFBlp_6X2s


https://www.youtube.com/watch?v=Hk9LpfnLv5k&t=3s

2022. dec. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/145 anonim ***** válasza:
81%

Lehet velem van a gond, de amikor én ismerkedem egy pasival sosem ezeket nézem és sosem várom el ezeket. Egy randi előtt sosem azt várom hogy hozzon nekem egy rózsa csokrot meg egy drága bonbont. Inkább azt hogy többet adjon magából, hogy megismerjem milyen ember és hogy mennyire illenénk össze.


Ha hozzam járna egy pasi tőlem üres kézzel is jöhetne. Persze mindenkinek pénz az pénz, de én jobban szeretek adni akkor is ha semmit sem kapok, mert nem arról szól hogy utána vegyen nekem egy 100k-s parfümöt.

Meg az, hogy utazik hozzád egy órát autóval, nem tudom lehet autópályán...+ haza, neki ez is költség, attól hogy nő vagy ha annyira kiakarna használni mondhatná azt is, hogy fizetsd ki a felét, mert nem tudtok "félúton" találkozni mert nincs bébiszitter

Pluszban attól, hogy annyi pénze van, nem tudhatod hogy mennyi kiadása van, lehet van hitele is amit évekig nem fizetett és most próbálja gőzerővel, vagy segít a szülein, vagy hitelre vette a kocsit és stb.

2022. dec. 23. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/145 anonim ***** válasza:
75%

Én csak azt tudom hogy filléres dolgokról beszélsz.

Nalad eszik meg isztok 1 üveg bort. Ezeket mégis ki a túró számolgatja??

Ha én akarok valakitől valamit sőt már mondhatni együtt vagyunk akkor nem számolgatok csokit meg happy dayt... atyaég!

2022. dec. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/145 A kérdező kommentje:

Nem a csokirol meg a kajarol van szó! Nem vagyok szarevö... de örülök hogy hozzád ennyi jutott el a mondanivalombol.


Megprobalom megegyszer elmondani hogy mi bant : kiteszem a lelkem,mindent megteszek hogy jol érezze magát ( kaja, Pia, szex stb ) Ö meg a 900 ezres fizuja mellett ( ebben a honapban dupla tehát 1millio 800.000 ) beallit 2 üveg borral.

Szerintem nem igy kell udvarolni, kedveskedni egy nőnek

2022. dec. 23. 20:41
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!