Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyit kölcsön egy férfi a nore?

Figyelt kérdés

Nemrég megismerkedtem valakivel.

Ö 10 év idösebb nálam...

Egy szegenyebb orszagbol szarmazik,10 éve el itt.

Van egy 17 éves fia akit folyamatosan támogat anyagilag .

Egy kisebb lakast berel ( még nem voltam nála) autója is van ( nem tudom milyen )


Tehát a lényeg: az ismerkedes úgy kezdödött hogy Facebookon megismertük egymást, beszélgetünk majd nálam találkoztunk mert can egy 3 éves kisfiam akivel nem igazan tudok elmenni sehova (hiperaktív)

Ezért egyik este mikor a kicsi elaludt atjött. Hozott egy üveg bort és egy csokit.


Második randi ismét nálam, 2 üveg bor. ( itt aludt ,szex is volt )


Harmadik randi 2 üveg bor.


En is mindig veszek dolgokat amiket szeret. Happy Day üditö ,egy uveg bor ,nyilván etellel is megkinalom.

Abszolút nem sajnálom senkitöl, barkinek segítek ha kell,nem vagyok zsugori csak úgy érzem, amit ö nyujt egyenlőre az nagyon kevés.

Azaltal hogy eddig csak hezköznap ( dolgozik) estenkent találkoztunk es mindig nálam, itthon a lakasban ugymond rengeteget sporol rajtam. Sw mozi ,se etterem se semmi ....

Most megbeszéltük hogy együtt toltjuk a karácsonyt, nyilván fözök ,fat vettem stb.

Nekem ez az egész 500 euromba került + az ajandekok a gyereknek .( külföldön élünk)


Nem hiszem hogy csoro mert markas dolgai vannak, ami nyilván nem jelent semmit de az egész megjelenese nem azt sugarozza hogy egy senkihazi csoro gyerek lenne .


42 éves, 10 éve el Ausztriaban es jó munkahelye van .

Sajnos nem tudom magyarul Technische Bauingenieur, Konstrukteur. Tehát ül egy irodaban es különfele dolgokat ( most éppen gepeket motorokat) szerkeszt.


Úgy érzem hogy komolyan gondolja..

De akkor rajtam akar sporolni?

Vagy manapsag ez normális?


2 üveg bor 30 Euro.

Kicsit többet erdemlek azt hiszem ...

Egy csokor virag, ekszerek ?

Inkabb ekszerekre vagyom.. .egy aranygyürü Kb 200 Euro..abba azert csak nem halna bele.


A fizeteset 2000-2500 Euro nettora saccolom

Nem vagyok aranyaso de jol esik ha egy férfi udvarol / kimutatja hogy fontos vagyok a számára.

Mi a " normális " ? Mennyit illik költeni egy nöre ?



2022. dec. 23. 08:46
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/145 A kérdező kommentje:

And I’ve been thinking about what I can buy you for Christmas, but I have no idea what you like or what you would want.



Ezt írta, úgyhogy azt hiszem eljutott a celzas az agyaig.

Úgy érzem hogy komolyan gondolja Es nem szeretném elcseszni a dolgot ebböl még bármi lehet akkor is ha elég furcsan inditunk.


Nem tudom mit valaszoljak gondolom azt varja hogy azt írjam hogy nem kell semmi. Azt meg hogy kell nem merem es nem is fogom írni. Elvegre magától kellene ....

2022. dec. 23. 11:31
 32/145 A kérdező kommentje:
Simán megirtam hogy eljegyzesi gyürüt szeretnék ,par nevetös fejjel ( de amugy komolyan gondolom ) remelem veszi a lapot
2022. dec. 23. 11:37
 33/145 anonim ***** válasza:
100%
JAh, még egy hete sincs, hogy kamatyoltok, téged nem is ismer, honnan tudná, mit ajándékozzon, max előrecsomagolt ajándékcsomagot tudna adni.
2022. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/145 anonim ***** válasza:
100%

Simán megirtam hogy eljegyzesi gyürüt szeretnék ,par nevetös fejjel ( de amugy komolyan gondolom ) remelem veszi a lapot


:D Max a kalapot, és nem lesz több gondod azzal, hogy mennyit (nem) költ rád!

2022. dec. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/145 anonim ***** válasza:
100%

3 randi után gyűrű 😂


Hát, én utálom a smucig pasikat (nagyon), de ez még számomra is vicces.

Te nem akartál sehova menni, (érthető okokból) és utána panaszkodsz, hogy nem visz sehova.

Nem vagy kicsit magas lovon, hogy 3 randi után gyűrű kellene? Vagy valami álomvilágban élsz.

Persze vinnie kellene ajándékot most karácsonykor.

De könyörgöm 1 hete találkozgattok, szállj már le a földre...

2022. dec. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/145 A kérdező kommentje:
Lehet hogy igazad van .... kicsit vissza veszek.
2022. dec. 23. 13:01
 37/145 anonim ***** válasza:
93%

Én nőként azt mondom, hogy amikor én nem tudtam elmenni sehova gyerek miatt, csak szexelni volt idő(én jártam hozzá, sosem főzött, mindig vittem mindenfélét) a gyerekem alvásidejében, amíg a nagyi nálunk aludt addig, akkor nekem a pasi a fülemet rágta és facebookon linkelgette a bébiszittereket, akik olcsón felügyelnék a gyereket, meg felajánlotta, hogy kifizeti, csak legyünk normális kapcsolatban. Mondjuk én pont nem akartam ilyet, mert nem futotta volna időből energiából arra, hogy még megsétáltassam a városban, csak beszélgetni és szexelni akartam, és hallgatni, hogy szép vagyok és imád..


Na mindegy szóval akinek eddig kellettem, az tepert értem, komolyította volna, akinek nem, az úgy viselkedett, mint a te pasid. Amíg nincsenek érzelmei feléd nem lesz igénye többre. Akkor várhatsz udvarlást(szex után is), ha már lesznek érzései, akkor fog körülrajongani, és "rendes kapcsolatot" akarni.


Egyébként normális randikon semmit sem költenek, pl mikor mi elmentünk sétálni vagy beültünk valahova, várost néztünk, moziztunk, az egy tea ára, max ezer forint, ami 3(haha, már csak 2) euró, vagy már a mozi ugye 2000. Ha a másikhoz mész lakásra, illik vinni valamit, de ez ilyen magyar szokás, máshol nem dívik ennyire, és sok magyar sem tartja fontosnak(sajnos). Jártok egyáltalán, a barátnőjének tart téged? Szerintem ez ismerkedési szakasz, abban pedig pont eleget költ, majd költ többet, ha lesznek érzelmei, mert a szeretteit olyan színvonalon tartja az ember, amilyenen ő él. Ha magára költ, akkor nem olcsójános, ha megszeret, tőled sem fogja sajnálni. Dehát ugye még nem szeret, addig meg nem fog küzdeni sem, udvarolgatni és nem akar nagyon a kedvedben járni sem. Az én lányom is adhds egyébként, átérzem a helyzetet, tök nehéz volt kimozdulni vele.


Egyébként 200 euró fél óra prostira tök kevés, azt hittem jobban keresnek, nálunk kb a fele.

2022. dec. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/145 anonim ***** válasza:
81%
36. Van egy erzesem mar tobbszor megutotted a bokadat a ferfiakkal ezert szeretnel most te is olyant aki sajat magatol veled foglalkozik, de sanszos hogy te direkt az olyan eleset vagy kihasznalos ferfiakat valasztod.
2022. dec. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/145 anonim ***** válasza:
100%
Harmadik (evős-szexelős) randi után gyűrű... Háát, ez igen merész. Én nő vagyok, de ha ferfi lennék ez red flag lenne...
2022. dec. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/145 A kérdező kommentje:

37 ,köszönöm szepen a válaszod!

38, sajnos igen ...

Csak úgy vonzom ezeket a lehuzos pancserokat, epp ezért reagalok így. De valószínűleg ezzel semmit nem erek el úgyhogy lelassitok

2022. dec. 23. 13:51
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!