Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik, ha a lány csak 1 órára akar találkozni az első randin?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy időpontot, de mondta, hogy 1 órával később már mennie kell. 1 óra alig elég bármire is.
2023. jan. 2. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/69 anonim ***** válasza:
78%

"Mi egyik nap elkezdtünk írogatni a most már párommal és pont arrafele volt dolga, ahol laktam. Mivel DOLGA volt, ezért nem lett volna idő hosszú randira, de mondta, hogy ha már arra jár, találkozzunk."


Nekem személy szerint ez azért tetszik, mert a párkeresést az élet részévé teszi, nem egy "tied a színpad, szórakoztass" gyomorgörccsé. És ha nem jön össze, nem is akkora dráma.

2023. jan. 2. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/69 anonim ***** válasza:
0%

Ez a sok femináci nem érdemel olyat mint a #21-es az qrvaélet.


Az ilyen egy órás időszegények lehetnek akiknek aznap lehet te leszel a 3.mert tinderen van sok 100 match és le kell válogatni valahogy.

Hány?inger! :D

2023. jan. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/69 anonim ***** válasza:
92%
#31 nekem is ez tetszett benne. Azóta meg gyereket is tervezünk, de biztos csak játszmázott velem a szemét xd
2023. jan. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/69 anonim ***** válasza:
100%

Ha bejössz neki akkor jön az a szöveg , hogy "huh várjál csak még sem kell x-y helyre mennem" .

Ez csak teszt , hogy könnyebbé tegye ha kellemetlen lenne neki az ismerkedés.

2023. jan. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/69 anonim ***** válasza:
100%

Jujj milyen kommentek😂 A parommal az elso randink kb egy oras volt, mert melo elott talalkoztunk reggel, beultunk kavezni, aztan mentunk a dolgunkra. Tok spontan otlet volt, nyilvan eltolhattuk volna mondjuk hetvegere, amikor tovabb raerek, de minek. Hetvegen mar a kovetkezo randink volt🤷🏼‍♀️

Egyutt vagyunk 8 eve.

2023. jan. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/69 anonim ***** válasza:
91%
Az embernek arra van ideje, amire szán.
2023. jan. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/69 anonim ***** válasza:
91%
Igazából az egoharc, vagy nevezzük bárminek, már itt elkezdődik, a legelején. A nő úgy van vele, hogy "ha neki fontos vagyok, akkor tiszteletben tartja az időbeosztásomat, és alkalmazkodik hozzám. Ha nem vagyok fontos neki, akkor nem ér annyit az egész." Férfiak is gondolkodhatnak úgy, hogy lecsapok arra az egy órás lehetőségre, meg úgy is, hogy "HÖ! Mi az, hogy csak egy óra? Ennyire tartasz engem? Akkor hagyjuk egymást!" Egó, és szimpátiaharc. Ki hoz áldozatot a másikért? Kinek ér meg a másij fél annyit, hogy lemondjon a saját írányítási posztjáról? Mindenki kérdezze meg magát: tesztelgetni akarod a kiszemeltedet, feszegetni a határait, vagy képes vagy érte te megtenni az első engedékeny lépést?
2023. jan. 2. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/69 anonim ***** válasza:
94%
De basszus, miért kell mindent harcnak hinni? Ennyi ideje van. Az emberek élik az életüket. Ha egy órám van randira, akkor ott lett volna egy órám takarítani, elszaladni boltba/postára, baráttal összefutni, vagy csak bámulni magam elé. És azt választottam, hogy valakivel elkezdem az ismerkedést. Ez hol harc? Nem kell mindenbe rossz szándékot belelátni.
2023. jan. 2. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/69 anonim ***** válasza:
51%

38-as, neked nem baromi sértő, hogy valakire csak egy órád van? Szerinted mennyire fog komolyan venni téged az a valaki, akire "bocs, csak egy órád van?". Tehát, ha valaki társaságát még a "magad elé bámulásnál" is kevesebbre tartasz? Ezt nézd most a saját szemszögedből. Megtetszik neked valaki. Izgatott leszel, és szeretnél a társaságában lenni. Tényleg, őszintén, nem skalpgyűjtögetési szándékkal, nem afféle időteletésként, mint ahogy az ma olyannyira közismert, de voltak régen, és talán vannak még ma is őszinte szándékú közeledések. Valaki iránt ezt éreznéd. Az a valaki meg letudna téged annyival, hogy "hát oké, találkozhatunk egy órácskát, de utána mennem kell takarítani, meg táncolgatni otthon a tükör elött, ezek a tevékenységek bizony nem várhatnak sem holnapig, sem estig!" Hát mit gondolnál ezek után? Hogy érsz bármennyit is egy ilyen ember szemében?

Én az olyan kifogást megértem, ha valaki túlizgulja magát, és ezért nem MER egy óránál hosszabb időt rászánni az első találkára. Azt is megértem, ha tesztelgetés, vagy egóharc megy. Nem értek egyet vele, de megértem. Azt viszont képtelen vagyok megérteni, hogy szándékosan nem SZÁNSZ több időt a másikra, mert mondjuk instrasztorikat olvasgatni a telefonon az fontosabb. Ez véresen megalázó. VÉRESEN. Lehet nyugodtan lepontozni, de ha valakiben van fikarcnyi lelkiismeret, akkor meg is indokolja a lepontozást, és kifejti, mivel nem ért egyet pontosan. Én bevezetném itt GYK-n amúgy, hogy csak indoklás mellett nyomhasson rá valaki a zöld vagy a piros jelre, mert csak úgy vaktában és indoklás nélkül lepontozni azokat a válaszokat, amikbe valaki tényleg időt és gondolatot pazarol, az egyszerűen igazságtalan.

2023. jan. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/69 anonim ***** válasza:
#37 #38 na meg alapból, aki már egy első randi előtt is egoharcol és azon agonizál, hogy egy vadidegennek mennyire fontos, meg ennyire rágörcsöl az egész témára, azzal jobb nem is belebonyolódni egy kapcsolatba, mert abból nem lesz köszönet…
2023. jan. 2. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!