Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik, ha a lány csak 1 órára akar találkozni az első randin?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy időpontot, de mondta, hogy 1 órával később már mennie kell. 1 óra alig elég bármire is.
2023. jan. 2. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 11/69 anonim ***** válasza:
73%

#10


Akinek kéthetente van 5 órája annak nem való párkapcsolat.


Az a baj az emberekkel, hogy azt hiszik, mindenkinek való gyerek meg párkapcsolat. Nem. Fogadd el, hogy az életed nem alkalmas rá.

2023. jan. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/69 anonim ***** válasza:
56%
#11 mint írtam, nekem ilyen “összefutós” első randiból boldog kapcsolatom lett. Minden hétvégén együtt vagyunk és most fogunk összeköltözni. Sajnálom azokat, akik ezt elszalasztották volna a saját egoizmusuk és összeesküvéselmélet-gyártásuk miatt😆
2023. jan. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/69 anonim ***** válasza:
100%

Ùgy van vele, egy òràt kibìr, legyél bármennyire nyomi. Utána meg nem kell magyarázkodni.

Bevallom én is gondoltam màr erre.

2023. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/69 anonim ***** válasza:
29%
De nem párkapcsolatra van kéthetente 5 órája, hanem randira. Ha együtt élsz valakivel, otthon is randizhattok, csinálhattok kaját, nézhettek filmet, sakkozhattok, bármi. Az az 5 órától független.
2023. jan. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/69 anonim ***** válasza:
4%

14

Hogy akar valaki úgy kapcsolatot építeni, ha már randin is variál meg játszmázik? Nem kell játszani az elfoglaltat, ha nem vagy az és nem kell ismerkedni, ha nem gondolod komolyan. Ez nem ingatlanvásárlás, hogy bemész körbenézel aztán gondolkodsz, hogy megveszed-e végül. Emberi kapcsolatokat nem így építünk és tartunk fenn. Tényleg szociális analfabéták vagytok?

2023. jan. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/69 anonim ***** válasza:
21%

"Ha együtt élsz valakivel, otthon is randizhattok, csinálhattok kaját, nézhettek filmet, sakkozhattok, bármi."


Elárulok egy titkot: randin is.

2023. jan. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/69 A kérdező kommentje:
Nem számítottam rá, hogy ennyire megosztó lesz a dolog. Elmegyek mindenképp arra az 1 órára, aztán meglátjuk mi sül ki belőle, inkább esek áldozatául egy lejátszott meccsnek, minthogy később azon gondolkodjak, hogy az volt-e.
2023. jan. 2. 14:05
 18/69 anonim ***** válasza:
85%
Magamól kiindulva - óvatosság, plusz nagy eséllyel konfliktuskerülés. Ha nem annyira szimpatikus élőben az illető, akkor nem kell több órát kibírni és feszengeni a randin... amúgy amikor én csináltam ilyen randit idén, akkor pont nem ezért alakult így, hanem egymáshoz közel dolgoztunk, neki hamarabb véget ért a munkaideje, nekem meg nem, de ki tudtam ugrani munka közben, de csak másfél órára. Jobban is alakult így, mert nagyon nem láttam jövőt a kapcsolatunkban, és arra is jó teszt egyébként, hogyha ebbe beleegyez, akkor tiszteletben tartja-e... mert az illető ott erősködött randi közben hogy ne menjünk el még ide-oda rögtön a randi után, amikor tudta, hogy nem érek rá / elmondtam neki, hogy vissza kell mennem dolgozni.
2023. jan. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/69 anonim ***** válasza:
72%

#15

Vannak emberek (elég sokan), akik nem játsszák az elfoglaltat, hanem tényleg azok. Erre még nem gondoltál?


Nem az első randi hossza fogja meghatározni a kapcsolatot, kár is ezt túlragozni. Az a lényeg, hogy utána milyen gyakran, mennyi időt tudtok együtt tölteni és az neked elég-e. Lehet csak 1 órás az első randi, de utána kb. folyton együtt lesztek, vagy lehet fél napos első randi is, de csak kéthetente találkozgattok majd. Nekem volt már mindkét felállás, a második nem tartott sokáig, az első viszont még most is.

2023. jan. 2. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/69 anonim ***** válasza:
75%

"Hogy akar valaki úgy kapcsolatot építeni, ha már randin is variál meg játszmázik? Nem kell játszani az elfoglaltat, ha nem vagy az és nem kell ismerkedni, ha nem gondolod komolyan"


De miért feltételezed, hogy játszmázik és hazudik?

2023. jan. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!