Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik, ha a lány csak 1 órára akar találkozni az első randin?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy időpontot, de mondta, hogy 1 órával később már mennie kell. 1 óra alig elég bármire is.
2023. jan. 2. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 61/69 A kérdező kommentje:

Látom még pörög a kérdés, úgyhogy bedobok egy csontot:


Tinder randi lesz, csütörtök délelőtt, rá egy órára dolgoznia kell menni.

2023. jan. 2. 18:02
 62/69 anonim ***** válasza:
93%
(azt félve merem csak megemlíteni, hogy ezeken felül, amiket írtunk, léteznek erősen introvertált emberek is, akik nem érzik magukat jól társaságban, klausztrofóbiások, mozgássérültek is, akiknek nem annyira könnyű "csak" elmenniük sportegyletbe vagy táncházba... amúgy én speciel voltam élményfestésen, mert érdekelt... 10 nő vett rajta részt, én meg hetero nő vagyok :D)
2023. jan. 2. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/69 anonim ***** válasza:
#szabad ország, szabad vélemény kinyilvánítás ilyenek.
2023. jan. 2. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/69 anonim ***** válasza:
51%
Ha lottóznék raknék egyet :DDDD és tudja és tudja és tudja
2023. jan. 2. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/69 anonim ***** válasza:
51%

Ez egy taktikai húzás, nőként teljesen tisztaban vagyok vele.

Arra jó, hogy lásd, hogy neki van élete a férfiakon kívül is, egyébként meg ahogy itt írta valaki, ez az idő bőven elég egy alap felmérésre.

2023. jan. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/69 anonim ***** válasza:
100%

"na ott egyikük se mondta azt, hogy "hát csak egy órám van, mert utána kavicsokat kell mennem dobálni a patakhoz", hanem mindketten, minden szabad percüket feláldozták egymásért"


Pontosan, és az az egy órányi szabad percem van, mert utána mennem kell akárhova. Dolgozni, orvoshoz, ügyet intézni... És hidd el, tőlem az, hogy az egyetlen szabad órámat beáldozom ahelyett, hogy szusszannék egyet, sokkal többet jelent, mint megszervezni 1 napot, amikor csak randi van.


Az meg baromi szánalmas, amikor valaki viszketés miatt megy el hobbizni, és a többiek idejét teszi tönkre vele.


Nem tudom, hogy ez a "régen" meg mit jelent, mert tuti, hogy megint arról van szó, hogy megidealizálsz egy kort, amiben nem is éltél, csak mert egy filmben egész nap fetrengtek szerelmesen "régen".

2023. jan. 2. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/69 anonim ***** válasza:
100%

Én így alapból nem mennék randira, meló előtt semmi kedvem ilyesmikhez, nem tudnék így ellazulni sem. Nem büszkeségből vagy ilyesmi, csak nem vagyok ez a reggeli, délelőtti órákban aktív típus, csak munka után szeretek társasági életet élni. Ha nincs értelmes időkereten belül ideje rám délután, akkor ez van, amúgy sem illenénk össze. De nyilván ha mindkét fél belement a munka előtti randiba, akkor nincs mit csodálkozni azon, hogy ott nem korlátlan az idő.

N

2023. jan. 2. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/69 anonim ***** válasza:
91%
A stíluson múlik, hogy mit jelent ez az egyórás valami. Lehet, hogy tényleg csak ennyire ér rá és szeretett volna látni mindenáron. De ha csak odaveti, mint valami popsztár, hogy tessék, ennyi időt kapsz, akkor fixen nem lesz belőle semmi. A legtöbb esetben ez inkább gagyi lekoptatás, mint szűk időkeretek között találkozás.
2023. jan. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/69 anonim ***** válasza:
Nem akarja hogy ha hem tetszel akkor kellemetlen helyzetbe keruljon.
2023. febr. 11. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!