Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik, ha a lány csak 1 órára akar találkozni az első randin?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy időpontot, de mondta, hogy 1 órával később már mennie kell. 1 óra alig elég bármire is.
2023. jan. 2. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 21/69 anonim ***** válasza:
30%

Hát az biztos, hogy ha ezt művelte volna velem a párom az első randin, soha nem jöttünk volna össze. Azzal kell eleve randira menni, akit érdemesnek tart az ember arra, hogy időt szánjon rá rendesen. Beszélgetni előtte eleget ahhoz, hogy ne érezd úgy, hogy időpazarlás.


Mi a párom záróvizsga védése előtti napon találkoztunk. Nem volt ott az egész este ismerkedésre, de legalább megtisztelt annyival, hogy nem órás határokat szabogatott, csak annyit mondott, hogy szeretne még azért aludni előtte, ha lehet, de majd meglátjuk. Nem maradtunk sokáig tényleg, de legalább nem éreztem magam egy darab szarnak, akit megszánnak egy óra figyelemmel nagy kegyesen.


Ne mondja már nekem senki, hogy az egy jó randi, ahol nem érzed magad fontosnak a másik szemében egy kicsit sem, csak azt érezteti veled, hogy megszánt egy időponttal a szuperelfoglalt életében, amiben valószínűleg sosem lesz számodra hely. Ez baromi kínos így.



Lehet ezt tiszteletteljesen is csinálni, például két időpontot felajánlani, egyet, ami hamarabb van, de csak egy óra és egyet, ami kötetlenebb, de többet kell rá várni. Ahelyett, hogy tetszik-nem tetszik alapon odabaszod a másik elé, hogy nesze, egy órát úgy is unatkoznék akkor, jössz vagy sem.


És de, lehet randizni úgy is, hogy az ember elfoglalt. Mi is lógtunk egymással úgy eleinte, hogy a másik főzött közben, összeszedte a cuccait másnapra, mi pedig addig beszélgettünk vele és csak utána foglalkoztunk egymással, mikor végzett a teendőivel. Akkor meg megvacsiztunk, filmeztünk, ilyesmi. De olyan is volt, hogy tanulnom kellett ő viszont szeretett volna velem lenni és hozott át egy könyvet, amivel elvolt mellettem. Ezek működnek, amíg az érződik belőle, hogy a másik mindent megtenne, hogy egy kis időt legyen veled. De ezt nem hívjuk randinak, ez egy vészhelyzeti megoldás, ami mellett egy igazi, normális randit is leszervezünk.

2023. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/69 anonim ***** válasza:
71%

"Azzal kell eleve randira menni, akit érdemesnek tart az ember arra, hogy időt szánjon rá rendesen. Beszélgetni előtte eleget ahhoz, hogy ne érezd úgy, hogy időpazarlás."


De nem mindenki csinálja ezt. Első randin még szó sincs kapcsolat építésről.

2023. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/69 anonim ***** válasza:
77%
Attól is függ, hogy hogyan tálalja. Ha nem adott normális magyarázatot, nem ajánlott fel egy számára megfelelő időpontot és nem kért miatta bocsánatot, hogy most csak ennyire ér rá, akkor valószínűleg le akar rázni.
2023. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/69 anonim ***** válasza:
74%

21: nem mindenki így randizik... egy csomóan pl. nem személyesen ismerkednek, hanem társkeresőn, és a "fizikai" randi előtt max. írogatnak egymásnak, amiből nem látszik a másik hangsúlyozása, kisugárzása.

Én írtam az egyik előző válaszban, hogy én randiztam így... amikor megbeszéltük a randit, akkor leszólított az utcán, én meg siettem, így nem tudtunk előtte beszélgetni, a randi volt konkrétan az ismerkedős lépés. Amikor leszólított, kulturált volt, a randi alatt derült ki, hogy baromira nem passzolunk egymáshoz. Ilyen is van.

2023. jan. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/69 anonim ***** válasza:
61%

#22

Ahogy nem mindenki áll szóba sem veled, ha ilyen egyórás szarokkal bohóckodsz. Ízlések és pofonok

2023. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/69 anonim ***** válasza:
34%

Mindenképp számolj be róla kíváncsi vagyok!


Az első randinak a korlátlan idő lenne az alap mert akkor egyik fél se lesz befeszülve meg már azon gondolkozni közben, hogy odaér-e majd egyáltalán meg stb. Plusz frusztráltságot okoz csak, hogy valamit határidőre be kell fejezni és gyors mindent akarsz, hogy jó benyomást kelts aztán egy rakás szr lesz mert elizgulod, felét elfelejted.

Ha ennyivel nem tudod megtisztelni a másikat, hogy normális időt szakítasz rá… jó kezdés, én biztos nem mennék el és várnék egy nolimitesre.

Amúgy is semmi garancia nincs rá, hogy órákig tartana de ha még az esélyét se adja meg húzzon a csába :D

2023. jan. 2. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/69 anonim ***** válasza:
38%

#21

Ne általánosíts. Csak mert NEKED ez így megfelelő, attól még nem mindenki látja így a dolgot.


Mi egyik nap elkezdtünk írogatni a most már párommal és pont arrafele volt dolga, ahol laktam. Mivel DOLGA volt, ezért nem lett volna idő hosszú randira, de mondta, hogy ha már arra jár, találkozzunk. Így is lett, szimpik voltunk egymásnak, másnap már egész estés randink volt. Nekem nagyon tetszett, hogy ilyen spontán és egyből kap az alkalmon, hogy lásson (akár rövid időre is). Nem tudom, hogy lehet az ilyesmit sértőnek vagy tiszteletlenségnek gondolni, de ezek szerint nem vagyunk egyformák.

2023. jan. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/69 anonim ***** válasza:
78%

"Ahogy nem mindenki áll szóba sem veled, ha ilyen egyórás szarokkal bohóckodsz. Ízlések és pofonok"


És ezzel nincs baj, én sem akarnék olyannal randizni, aki már az elején kontrollálni akarja az időmet. A baj ott van, hogy ezt játszmának hiszik.

2023. jan. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/69 anonim ***** válasza:
18%
Micsoda pincsik vannak itt. Ti tényleg elmennétek farokcsóválni egy órára ennek a szerencsétlennek? :D
2023. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/69 anonim ***** válasza:
0%
#28 ott a pont, ilyen hisztis, mindenen problémázós pár kéne a francnak.
2023. jan. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!