Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miről árulkodik, ha a lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről árulkodik, ha a lány csak 1 órára akar találkozni az első randin?

Figyelt kérdés
Megbeszéltünk egy időpontot, de mondta, hogy 1 órával később már mennie kell. 1 óra alig elég bármire is.
2023. jan. 2. 12:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/69 anonim ***** válasza:
91%
39 Szovegertes, ember, pont azt irta, hogy a levegobe bamulas helyett megy el a randira, mert csak annyi ideje van, gondolom, ha letelik az egy ora, akkor dolga van, pl edzes, tanfolyam, akarmi😂
2023. jan. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/69 anonim ***** válasza:
74%
Igaz is, ha valaki nem egyből egész hetes randit szervez nekem Dubaiban, az hozzám se szóljon!! Hogy képzeli, hogy két nap csetelgetés után nem tart a világ legfontosabb és legértékesebb emberének? Szánalmas. Gyere Cirmi, bújjunk vissza csipszet zabálni a tv elé, ma is jót szapultuk az ellenkező nemet. Csak tudnám, miért vagyok 35 évesen is szingli. Hol vannak a normális férfiak/nők??
2023. jan. 2. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/69 anonim ***** válasza:
33%
Egy olyan helyzetben, ahol nem ismertük egymást előtte... miért is VÁRJA EL bárki a másiktól nemtől függetlenül, hogy a másik 3-4-5+ órákat rászánjon... egy db randiról van szó. Nyilván a későbbiekben hosszabb randikat is fognak szervezni, azt is meg lehet beszélni, hogy a következőkben tud-e az illető több időt szánni rá... sőt ha vkinek ennyire nem elég 1 óra, fel tud ajánlani egy másik randilehetőséget vagy elmagyarázni az ő oldalát kulturáltan. De ezt a fajta "MI AZ, HOGY NEM VAGY HAJLANDÓ KORLÁTLAN IDŐT RÁM ÁLDOZNI?" meg "JÓVANNAKOR MÉSZ A P...BA IDŐLIMITEZGETŐS F...FJ/K...A" hisztit nem értem és nem is tartom elfogadhatónak.
2023. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/69 anonim ***** válasza:
33%

Ezekből a válaszokból azt szűröm le, hogy a "randi" fogalma itt az emberek nagy részénél afféle "hátha" dolog. Hátha lesz belőle valami. Sőt, inkább afféle "talán". Afféle mellékküldetés, ami szűkösen, de talán besuvasztható a fodrász és a krumplisütés közé. Aztán vagy lesz belőle valami, vagy nem. Az egészből hiányzik a tét, a valódi érzelmek, a valódi célok. Én nem vagyok a régi idők nagy dicsőítője. De régen, ha egy férfi meg egy nő megtetszettek egymásnak, és egyik a másikat elhívta egy találkozóra, akkor az egy olyan program volt, amit mindketten VÁRTAK. Adott esetben napokkal a találka előtt is már készültek rá. És semmiféle időlimithez nem kötötték a találkozót. Tartott, ameddig tartott. Ha 10 percig, akkor addig, ha 5 órán át, akkor addig.

Itt még mindig sokan nem értik, hogy magával a találkozás motivációjával van probléma. Ezek az 1 órás limitek olyanok, mintha menekülőutak lennének arra az esetre, ha mégse sikerül. Ha viszont a takarítás valóban fontosabb mint a randi, akkor legalább tisztázva vannak az értékrendek már az elején.

2023. jan. 2. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/69 anonim ***** válasza:
74%

#44 Az egészből hiányzik a tét, a valódi érzelmek, a valódi célok.


Mit kéne éreznem egy olyan ember iránt, akivel még soha nem találkoztam? Egy sima első találkozóról beszélünk egy vadidegennel, nem az esküvőről életed szerelmével. Erősen túlgondolod a témát.

2023. jan. 2. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/69 anonim ***** válasza:
4%
#45 annak az eshetőségét tudatosítani a kis fejedben, hogy lehet alakul majd valami belőle és a másiknak jól esik, hogy több időt szánsz rá mint a reggeli kulázásoddal eltöltött tinderezős idő te olcsó:D
2023. jan. 2. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/69 anonim ***** válasza:
18%

45-ös. Akkor el sem kell menned. Ki az, aki egy vadidegennel elmegy randizni? Alap dolog, hogy előtte kicsit azért ismeritek egymást innen-onnan. Közös baráti kör, vagy egyetem, vagy tökmindegy. Aki vadidegennel megy randizni, hát ott totál megértem, hogy mindkét fél sz@rik bele az egészbe. Jól fémjelzi minden a 21. század ember és ember közti "csodálatos és tartós" kapcsolati rendszerét. Az emberek úgy bánnak egymással, mint az eldobható használati cikkekkel.

Én nem gondolom túl a témát, csak szeretem a dolgokat mélységeiben átlátni. És nagyon fáj, hogy azt látom már ebben a világban, hogy kb mindenki felszínes rajtam kívül. Persze, azért nem mindenki... De túl sokan. Az a bizonyos "fogyasztói kultúra" már nem csak a gyorsan elhasználódó termékeknél nyilvánul meg, hanem az emberi kapcsolatoknál is.

2023. jan. 2. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/69 anonim ***** válasza:

44: ezt honnan szeded, hogy nem volt időlimit egyáltalán? Egy csomó esetben pont, hogy volt, mert nem volt illő hajadon nőnek udvarlóval sem 5órákat ellenni itt-ott. Pl. 2000-es évek környékén nyugdíjas korú töritanárom mesélte, hogy ahonnan ő jött, amikor késő tinédzser volt, akkor moziba is úgy tudott "elmenni" a kiszemelttel, hogy előtte, amikor "véletlenül" találkoztak a boltban, akkor gyorsan sutyorogva letárgyalták, hogy melyik sorba vegyék meg a jegyet külön, mert abból még baj lett volna, ha együtt érkeznek meg...


Azért meg a régi időkben kevesebb veszély volt a randevúzásban... a legtöbbször azért tágabb ismeretségi körön belül történt meg az eset, az emberek jobban ügyeltek a jó hírükre... ne nagyon volt olyan, hogy nyíltan agresszív lett volna a férfi vagy ízléstelenül golddigger a nő, aki mondjuk megrendeli a legdrágább pezsgőt és ételt direkt egy puccos helyen. Nem árt, ha az ember óvatos egyrészt, másrészt meg sajnos vannak emberek, akik nem tudnak a saját társaságukon belül ismerkedni, mert nehezen barátkoznak, vagy mindenki foglalt a társaságban, vagy mindenkit ismernek, és tudják, hogy nem passzolnának egymáshoz - azok meg ismeretlenekkel ismerkednek... de akkor meg hogyan állnának úgy egy randihoz, hogy ez biztos fantasztikus lesz, és életem szerelmével megyek oda? Attól még lehet várni meg izgatottnak lenni, hogy az ember potencialitásként kezeli azt, hogy lehet, hogy nem passzolunk egymáshoz / lehet, hogy a másik nem úgy viselkedik, ahogy kéne... attól még pl. készülök én is a randira, hogy elsőre egy majdhogynem ismeretlennel nem akarok azonnal beleugrani egy többórás randiba vagy egy olyanba, ahol nem beszéltük meg, mikor van vége... lehet, hogy jobban és lelkesebben is, mint vki, aki belemegy egy ilyenbe.

2023. jan. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/69 anonim ***** válasza:
95%
47: nem mindenki tud ismeretségi körből randizni menni... aki igen, az szerencsés. Én pl. jelenleg nem, mert nincs kiterjedt baráti köröm, és azoknak a legnagyobb része sem abban a városban él jelenleg, mint én és le is babázott, a munkatársaim többségével nem vagyok olyan viszonyban, hogy összeismertessenek vkivel. Az akkor nem is érdemel szerelmet? Úgy járt, dögöljön meg egyedül?
2023. jan. 2. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/69 anonim ***** válasza:
0%
49-es, járj el például táncórákra. Salsa, Zumba, vagy Gymstick, esetleg ami érdekel még, rajz, színház, bármi. Vagy konditerem, cross fitnes, spinning, a lényeg, hogy emberek közt légy. Ott is persze vadidegenekkel találkozol, de valami kép mégis kialakul benned arról, ki milyen is lehet pontosan. Látod az emberek egymás közti interakcióit. Nagyon sok kapcsolat alakul ki ilyen helyeken, főleg tánciskolákban, mert nem titkoltan sokan azért járnak ilyen helyekre. Én már csak tudom, mert színházban dolgozom... Tehát a lényeg, hogy aki tényleg akar, és beleteszi a munkát, az találkozik normális emberekkel. Nem pedig tinderen, vaktában tesztelget, ezzel lerombolja a saját nívóját is.
2023. jan. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!