Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt írtam neki, erre ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írtam neki, erre ez volt a válasza?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam vasárnap. Kb 5 órát voltunk együtt, sétálgattunk az erdőben egy túraútvonalon mentünk végig...Már fél éve ismerjük egymást, de sűrűbben kb 3 hónapja beszélünk és ez volt az elő, hogy munkán kívül találkoztunk...Nekem nagyon bejön, de asszem ez nem kölcsönös. A találkozó után megírtam neki, hogy nagyon megnyugtató számomra, ha ott van, erre azt írta válaszként, hogy már mástól is megkapta, hogy nyugtató hatása van, de nem tudja hova tenni és egy xd. Ha jól ėrtelmezem, ez az egész köztünk felejtős.....már csak azt kéne kitalálnom, hogyan felejtsem el. 😢
2023. márc. 20. 11:36
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/102 anonim ***** válasza:
88%

Elég könnyen lemondasz róla.

Nekem nem egyértelmű, hogy nem jössz be neki. Én újabb találkozót javasolnék.

2023. márc. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/102 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fura a te üzeneted is. Megnyugtató? Nem biztos, hogy az jön le neki, hogy tetszik neked. Amúgy ő jelentkezett a találkozó után, vagy csak ennyi kommunikáció volt köztetek? Ha nem, akkor valóban felejtős.
2023. márc. 20. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/102 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem legyél nagylány, és írd meg neki, hogy neked nagyon bejön, és szeretnél tisztán látni, hogy kölcsönös-e.

Egy fiú akkor ír ilyet, mikor csalódott, hogy megint barátzónàba kerül, pedig többet akar.


Ha meg mégis azt írja, hogy legyetek inkább csak barátok, akkor el kell felejteni. De csodálkoznék rajta, ha ezt írná.


Szerintem kölcsönös a vonzalom, külólönben miért találkozgatna veled. Csak mindketten töketlenkedtek, és ezzel fogjátok elcseszni.

2023. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/102 anonim ***** válasza:
83%
Talán olyan jelét is adhatnád annak hogy bejön. Amit meg is ért. Nem feladni kéne, hanem egyértelműen kommunikálni.
2023. márc. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/102 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy ő félreértett téged.

Ő úgy is gondolhatta, hogy nem megnyugtató akar lenni számodra, hanem felpezsdítő, izgalomba hozó, szívet megdobogtató vagy valami ilyesmi. :)

Szóval attól tart hogy csak barátként tekintesz rá.

2023. márc. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/102 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy pasi a legkevésbé szeretne megnyugtató lenni az első randin :)
2023. márc. 20. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/102 A kérdező kommentje:
Azt se tudom, neki ez randi volt-e....én hívtam el. Bár azonnal igent mondott, és később nem oda mentünk, amit először akartunk, hanem amit ő ajánlott és szendvicset is csinált nekem, sőt még energiaitalt is hozott direkt nekem, mert ő nem iszik...(bár ezek apró dolgok).
2023. márc. 20. 12:00
 8/102 anonim ***** válasza:
100%
hmm, ez érdekes helyzet. Volt szó második találkozóról?Hogy váltatok el? Lehet, hogy ő csak barátkozni akar? Amúgy azt azért lehet érezni általában, ha egy férfinek tetszik egy nő, de nem mindig egyértelmű, ez tény.
2023. márc. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/102 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lett volna ez randi?

Totál nem értelek. Azt írtad, hogy neked ő nagyon bejön, most meg mindenben azt keresed, miért nem érdemes folytatni. Hát, veled lehet, hogy senkinek sem lenne érdemes.

2023. márc. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/102 A kérdező kommentje:

Én introvertált vagyok és extra nehezen engedem el magam és sok időbe telik, hogy a bizalmamba engedjek valakit...ő is hasonló hozzám szerintem valamilyen szinten, ami megnehezíti ezt a helyzetet...

Én azt éreztem, hogy valami kezdődik, de lehet, csak mert annyira akartam, azért láttam bele többet...Mindig is figyelmes volt velem, néha azt is éreztem, hogy minden apró részletet megjegyez rólam. Munka közben is mindenben segít.

Nem beszéltünk eddig második találkozóról...És semmi extra nem volt az elválásban sem. Elvittem a buszmegállóig, köszönte a túrát, kiszállt és elment ...

2023. márc. 20. 12:08
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!