Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt írtam neki, erre ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írtam neki, erre ez volt a válasza?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam vasárnap. Kb 5 órát voltunk együtt, sétálgattunk az erdőben egy túraútvonalon mentünk végig...Már fél éve ismerjük egymást, de sűrűbben kb 3 hónapja beszélünk és ez volt az elő, hogy munkán kívül találkoztunk...Nekem nagyon bejön, de asszem ez nem kölcsönös. A találkozó után megírtam neki, hogy nagyon megnyugtató számomra, ha ott van, erre azt írta válaszként, hogy már mástól is megkapta, hogy nyugtató hatása van, de nem tudja hova tenni és egy xd. Ha jól ėrtelmezem, ez az egész köztünk felejtős.....már csak azt kéne kitalálnom, hogyan felejtsem el. 😢
2023. márc. 20. 11:36
 61/102 anonim ***** válasza:
100%
A férjem a mai napig rám hagy minden fontos döntést 😁 szóval ez nem mérvadó. Ilyen tipus. Irtal mar neki??
2023. márc. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
100%

Ez cuki 😊

Ne görcsölj rá annyira... Bár tudom, könnyű mondani. Várj egy kicsi időt, ilyen felénk természettek nem hinném, hogy egyhamar lecsapnák a kezedről, beszélgessetek továbbra is a munkahelyen, aztán említsd meg, hogy szívesen elmennél xy helyre, csak nem nagyon van kivel (olyat mondj, ami tutira érdekli). Valószínűleg venni fogja a lapot és elhív. Ha nem, akkor legközelebb is mondj hasonló célzást. Nem kell nagyon nyomulni nőként, hidd el, tudni fogja, mi a dolga, és akkor te se fogod magad beégve érezni.

2023. márc. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 A kérdező kommentje:
Képtelen vagyok megtenni....annyira félek, hogy visszautasít....mi van, ha mindent félreértettem
2023. márc. 21. 21:24
 64/102 A kérdező kommentje:
Megtettem...megkerdeztem, holnap van-e valami programja...
2023. márc. 21. 22:05
 65/102 A kérdező kommentje:

A válasza...:

Estére már van, de addig alszik, délelőtt csatornarákötés miatt van készenlétben (most éjszakás ma éjjel, a csatornarákötés meg azért van mert házat vett)

2023. márc. 21. 22:14
 66/102 A kérdező kommentje:
Most már erre komolyan nem tudom, mit reagáljak..
2023. márc. 21. 22:14
 67/102 A kérdező kommentje:

Utana megkerdeztem, hogy akkor valamikor maskor lenne kedve ujra elmenni valahova? Nem mondtam konkret helyet, nem ajanlottam se kavezot, se cukraszdat..

Azt valaszolta, hogy mehetunk majd valamerre turara...


Szerintem ez már azért tenyleg hárítás és felejtos...

2023. márc. 21. 23:06
 68/102 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez így már fura, igen.

Most már szerintem ne keresd. Majd meglátod, hogy ő fog-e keresni a találkozóval kapcsolatban.

Mindenesetre azok alapján amit írtál, fura ez a reakció tőle. Másra számítottam.

2023. márc. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 A kérdező kommentje:
Raadasul ugy volt, hogy meg ugy ahogy fokyamatosan valaszolgatott azokra a dolgokra, amiket irtam igy neki este, aztan elohozakodtam ezzel hogy van-e programja, amire valaszolt. Majd ugye megkerdeztem hogy akkor valamikor valamerre lenne-e kedve ujra...? Es erre csak haromnegyed oraval kesobb adott valaszt, pedig kozben tobbszor is ott volt a zöld pötty... (az igaz, hogy dolgozott, szoval lehet az is hogy dolga volt, de sok itt már a "lehet az is, hogy ....")
2023. márc. 22. 10:15
 70/102 A kérdező kommentje:
Most megirtam neki hogy most rajta a sor azzal hogy idot/ helyet keressen, de csak akkor ha tenyleg szeretne es nem csak azert mert nem tudja hogyan mondjon nemet. Még nem válaszolt, de attól függően, mit ír, még lehet azt is megírom neki hogy mondja meg most kerek perec hogy ha azt akarja hogy kopjak le és akkor nem zavarom tovább ...
2023. márc. 22. 10:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!