Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt írtam neki, erre ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írtam neki, erre ez volt a válasza?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam vasárnap. Kb 5 órát voltunk együtt, sétálgattunk az erdőben egy túraútvonalon mentünk végig...Már fél éve ismerjük egymást, de sűrűbben kb 3 hónapja beszélünk és ez volt az elő, hogy munkán kívül találkoztunk...Nekem nagyon bejön, de asszem ez nem kölcsönös. A találkozó után megírtam neki, hogy nagyon megnyugtató számomra, ha ott van, erre azt írta válaszként, hogy már mástól is megkapta, hogy nyugtató hatása van, de nem tudja hova tenni és egy xd. Ha jól ėrtelmezem, ez az egész köztünk felejtős.....már csak azt kéne kitalálnom, hogyan felejtsem el. 😢
2023. márc. 20. 11:36
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
100%
90es,vagy csak bamba 😁 en azert meg nem temetnem ezt a dolgot 😊
2023. márc. 22. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
100%
91# hát nekem egy ilyen bamba pasi nem kellene. Szóval mindegy is miért viselkedik így, nálam felejtős lenne.
2023. márc. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 A kérdező kommentje:
Ezek után ma reggel küldött egy mémet ... (szoktunk egymásnak vicces mémeket küldözgetni😅). Most ennyire nem vágja, mi van ...... vagy elintézettnek tekinti ..... fogalmam sincs
2023. márc. 23. 09:18
 94/102 anonim ***** válasza:
91%
Milyen mémet? :D
2023. márc. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 anonim ***** válasza:

#93

Szerintem tekintse elintézettnek te. Marad a barátság, pont mint eddig, de több ebből valószínűleg nem lesz.

Tegyél te is úgy, mintha semmi se történt volna, az a legegyszerűbb.

2023. márc. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 A kérdező kommentje:
Összetört a szívem /vagy legalábbis megrepedt/, még ugráljak is a darabokon xd
2023. márc. 23. 10:55
 97/102 anonim ***** válasza:
100%
Na jutottatok valamerre, kérdező?
2023. márc. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
100%
Engem is érdekelne :)
2023. márc. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 A kérdező kommentje:

Semmi nem történt 😢

Többet nem került szóba találkozó...természetesen nem jött az üzi h figyi most raerek, mit szolnal ha...

De ugyanúgy beszélget velem mintha mi se történt volna...Direkt nem írtam neki, végül jelentkezett ma magatol h mizu? Még mindig nem tudom eldönteni, hogy ennyire nem vagja vagy fel nyiltan visszautasitani, vagy esetleg mégis bejöhetek neki, csak nem tud donteni, akar-e komolyabbat..

2023. márc. 28. 22:53
 100/102 anonim ***** válasza:

Szerintem hagyd.

Jól elbeszélgettek online, de ennyi. Kb. elővesz amikor kedve tartja...

Ne keresd, legyél vele közömbös, nézd levegőnek... ha valamit akar, úgy is tesz érte, de te addig se lovald bele magad :(

2023. márc. 29. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!