Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt írtam neki, erre ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írtam neki, erre ez volt a válasza?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam vasárnap. Kb 5 órát voltunk együtt, sétálgattunk az erdőben egy túraútvonalon mentünk végig...Már fél éve ismerjük egymást, de sűrűbben kb 3 hónapja beszélünk és ez volt az elő, hogy munkán kívül találkoztunk...Nekem nagyon bejön, de asszem ez nem kölcsönös. A találkozó után megírtam neki, hogy nagyon megnyugtató számomra, ha ott van, erre azt írta válaszként, hogy már mástól is megkapta, hogy nyugtató hatása van, de nem tudja hova tenni és egy xd. Ha jól ėrtelmezem, ez az egész köztünk felejtős.....már csak azt kéne kitalálnom, hogyan felejtsem el. 😢
2023. márc. 20. 11:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
100%
19es vagyok. Én biztos inkább tudni akarnám mi a helyzet, akkor is ha számomra az negatív. Minden jobb a bizonytalanságnál.
2023. márc. 20. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
100%

20-ra: Hát pont ezért nem célszerű munkatárssal kapcsolatot kezdeményezni.

Nyilván kézenfekvő, mert ott van előtted, valamennyire meg is ismerted, de ha nem jössz be neki vagy később szakítotok, azt is kell tudni kezelni.

2023. márc. 20. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
100%

#20

Nem kell neki szerelmet vallani. Abban meg semmi ciki nincs, ha tisztázod.

Akkor kérdezz rà, hogy "Részedről ez most csak baratság, vagy valami több?"

Ebben nincs semmi. Aztán ha erre válaszol, akkor csak kiderül végre.

Az is ciki lesz, ha csak kerülgetitek egymást hónapokig, aztán te szerelmes vagy, ő meg nem akar semmit. Ha kollégák között alakul valami, az mindig pont ezért rizikós.

2023. márc. 20. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 A kérdező kommentje:

20#

Ez is igaz....Csak még ugye az is közrejátszik, hogy az érdeklődési kör is hasonló....(mindketten az állatgyógyászatban dolgozunk..)

2023. márc. 20. 12:35
 25/102 anonim ***** válasza:
100%
Van benne kockazat, de kockazat nelkul nincs nyereseg. Valahogy ki kell ugratni a nyulat a bokorbol. Szerintem is hivd el, ha nincs reakcio, kozeledes, akkor harmadjara mar nem.
2023. márc. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 A kérdező kommentje:

Mondjuk az igaz, hogy a túra talan elso lepesnek jo volt, de nem olyan program, ahol annyira lehetne kozeledni...viszont egy kávézó vagy ilyesmi már tényleg egyértelmű. (Reszben ezert is hivtam turara, hogy annyira ne áruljam el magam, hátha aztán mégis történik valami vagy utána osszeszedi magat es elhív ő is valahova.)


(Még azt hozzátenném, hogy azt is eszrevettem, hogy mindig igazibol figyel rám, es egy csomoszor probal megoldasokat keresni a problemaimra, illetve tanacsokat adni. )

2023. márc. 20. 12:47
 27/102 anonim ***** válasza:
100%
Jajj, gyertek mar ossze! Hany evesek vagyzok amugy?
2023. márc. 20. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
100%

Addig fogtok töketlenkedni, amíg valami határozott csaj elviszi az orrod elől.

-Szia, van barátnőd?

-Nincs.

-Akkor most már van.



Indulj ki abból, hogy férfi. Ők nem igazán szoktak nőkkel csak barátkozni. Ha nem tetszenél neki, nem is szólna hozzád. Amúgy milyen a többi nővel? Ugyanúgy viselkedik velük is? Az 52 éves, kicsit molett özvegy Kovácsnéval is olyan, mint veled? Vagy csak veled ilyen figyelmes?

2023. márc. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 A kérdező kommentje:

Ėn 27 leszek, ő 30. Ja és ő ISFP, én INFJ, ha hisz valaki az MBTI-ben.


Alapvetően mindenkivel rendes, de szerintem ha egy műszakban vagyunk, velem dolgozik együtt a legtöbbet...vagy ha épp nincs semmi munka, akkor a közelemben van..Amúgy mikor idejött fél éve, akkor ő kezdte ezt az egészet, azzal hogy folyton hozzám jött oda beszélgetni. De messengeren is én írtam rá először..

2023. márc. 20. 13:03
 30/102 anonim ***** válasza:
100%
Vannak batortalan ferfiak. O is gondolhatja, hogy te csak baratkozni akarsz es nem mer lepni.
2023. márc. 20. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!