Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt írtam neki, erre ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írtam neki, erre ez volt a válasza?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam vasárnap. Kb 5 órát voltunk együtt, sétálgattunk az erdőben egy túraútvonalon mentünk végig...Már fél éve ismerjük egymást, de sűrűbben kb 3 hónapja beszélünk és ez volt az elő, hogy munkán kívül találkoztunk...Nekem nagyon bejön, de asszem ez nem kölcsönös. A találkozó után megírtam neki, hogy nagyon megnyugtató számomra, ha ott van, erre azt írta válaszként, hogy már mástól is megkapta, hogy nyugtató hatása van, de nem tudja hova tenni és egy xd. Ha jól ėrtelmezem, ez az egész köztünk felejtős.....már csak azt kéne kitalálnom, hogyan felejtsem el. 😢
2023. márc. 20. 11:36
 71/102 anonim ***** válasza:
100%
Te ne írj neki már többet. Tényleg mindent megtettél, ami tőled telt, talán már az utolsó üzi sem kellett volna. Ha nem hozza fel a találkozót, te ne hozd fel neki. Sajnos azt látom, hogy mégsem érdekled, mint nőt, ha nagyon érdekelnéd estére veled lenne programja.:(
2023. márc. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/102 anonim ***** válasza:
100%
Még annyit, hogy nehogy sértődött választ írj neki, mert azzal alázod le magad. Nem kell ez a “kopjal le” szöveg. Egyszerűen méltósággal lépj tovább, ha elutasító a válasza, ne foglalkozz vele többet.
2023. márc. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/102 A kérdező kommentje:
Eddig azt mondtátok, legyek vele őszinte, most mikor megtenném, akkor meg az a baj. Kössssz a tanácsokat 🤣 Nem nekem való a szerelem.
2023. márc. 22. 10:32
 74/102 anonim ***** válasza:
100%

Legyél őszinte, ezzel semmi baj. Csak ne alázd meg magad ilyen dumával, hogy mondd meg ha kopjak le. Ezt meg lehet fogalmazni diplomatikusabban is :)

Amúgy meg tudom, hogy szar érzés, de jobb hogy kiderült, mert így tovább tudsz lépni.

2023. márc. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/102 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez így már elég. Legalább tudod, hogy hányadán álltok. A fiú barátkozni akar, nem többet. Ezt el kell fogadni. Ha neked belefér és nem bánt, akkor menj vele kirándulni. ha nem, akkor meg kicsit nagyobb távolságot tarts tőle. Ez legyen a legnagyobb baja, hogy egy lány elhívta randizni :) Nem kell ebből drámát csinálni, előfordul az ilyen, hogy nem jól értelmezzük a másik jelzéseit.
2023. márc. 22. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/102 anonim ***** válasza:
100%

"Azt valaszolta, hogy mehetunk majd valamerre turara."


Ezzel nem mondott konkrét NEM-et!

Szerintem most ne csinálj semmit. Ha ő akar, majd megkeres. A"mehetünk majd túrára" az azt is jelentheti hogy majd ő keres.


"most éjszakás ma éjjel, a csatornarákötés meg azért van mert házat vett"


A többiek válaszára reagálva aki még nem vett lakást/házat, vagy nem újított fel, az nem tudja hogy mennyit kell várni a szakikra. Hozzájuk kell igazodni, vagy a családtagokra akik segítenek.

Neki lehet hogy most prioritást élvez a házának a felújítása, de az nem biztos hogy azt jelenti, hogy te nem érdekled. Én ilyenkor nem szoktam senkire "kígyót, békát kiabálni", ha nem látok jobban bele az életébe (milyen fontosabb feladatai vannak).

Bár akkor lenne jó ha elmagyarázná neked a terveit, dolgait, hogy te is megértsd.

Te most szerintem ne csinálj semmit(!), ha lesz ideje és tényleg érdekled őt, akkor meg fog keresni.

Én nő vagyok, de ha lenne egy házam akkor engem sem a randizás izgatna elsősorban, hanem érthető okokból a munkán kívül első helyre helyezném a házam felújítását.

2023. márc. 22. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/102 anonim ***** válasza:
100%
Írt már azóta valamit?
2023. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/102 anonim ***** válasza:
100%
76-os - okéoké, de ha tetszene egy nő, akkor azért nem lennél ilyen hűvösen tartózkodó, hanem bíztatnád. Elmondanád, hogy most ugyan nem fér bele, de később szívesen. Ne adjuk szegény alá a lovat, már így is egy csomó időt, energiát elpazarolt. Nem, ez a pasi nem akar többet barátkozásnál.
2023. márc. 22. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/102 anonim ***** válasza:
100%

78:

Igazad van, csak ebben a történetben mindkét fél elég "mulya", introvertált, a túrán sem nagyon szóltak egymáshoz. Náluk ez a kiindulási alap! :D

Én sem mondtam azt, hogy a kérdező 80 éves koráig várjon a pasira!

Csak azt mondtam, hogy én nem hordanám el a pasit minden rossznak, mert lehet hogy nem tud jól kommunikálni, nincsenek meg rá a megfelelő szociális készségei hogy el tudja mondani, hogy most pl. jelenleg fontosabb a háza.

Attól egyébként még ismerkedhet más férfiakkal is a kérdező, senki nem mondta hogy erre a pasira várjon!

2023. márc. 22. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/102 anonim ***** válasza:
100%
76-os, ebben is van valami. Most újítjuk a házunkat szóval látom ezt az oldalt is. De! írhatta volna azt is, hogy esetleg hétvége jó lenne, vagy munka után egy gyors kávé, vagy akármi. Vagy egyszerűen csak ne lett volna ennyire "semleges". Sajnos ez így szerintem is felejtős, de ne legyen igazam.
2023. márc. 22. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!