Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ezt írtam neki, erre ez volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt írtam neki, erre ez volt a válasza?!

Figyelt kérdés
Van egy srác, akivel találkoztam vasárnap. Kb 5 órát voltunk együtt, sétálgattunk az erdőben egy túraútvonalon mentünk végig...Már fél éve ismerjük egymást, de sűrűbben kb 3 hónapja beszélünk és ez volt az elő, hogy munkán kívül találkoztunk...Nekem nagyon bejön, de asszem ez nem kölcsönös. A találkozó után megírtam neki, hogy nagyon megnyugtató számomra, ha ott van, erre azt írta válaszként, hogy már mástól is megkapta, hogy nyugtató hatása van, de nem tudja hova tenni és egy xd. Ha jól ėrtelmezem, ez az egész köztünk felejtős.....már csak azt kéne kitalálnom, hogyan felejtsem el. 😢
2023. márc. 20. 11:36
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/102 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy hívd el valahova. Max előtte gondolkodj témákon, amiket be lehet dobni. De ne az időjárás meg ilyenek :D Mert a kínos csendnél nincs rosszabb.

Lehet beszélni a munkátokról is, vagy filmekről. Ezt a filmet láttad már? Vagy ezt? Milyen filmeket szeretsz amúgy? Blabla. Vagy simán rákérdezhetsz hogy és amúgy egyedül élsz?

Ha akarsz tőle valamit akkor szedd össze magad :) Muszáj :)

2023. márc. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/102 A kérdező kommentje:
A beszélgetéssel. Pl. felhozta amiről előző nap beszélgettünk messengeren. De egy pár szóban tudtam csak válaszolni, mert én is egy rakas szerencsetlenseg vagyok, aztan elhalt a tema fonala
2023. márc. 20. 14:04
 43/102 anonim ***** válasza:
100%

40es :D :D Már bennem is felcsillant a remény, hogy próbálkozott valamivel :DD De nem :D

Viccen kívül, Kérdező! Kapd össze magad ha akarod őt :)

2023. márc. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/102 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ha a beszélgetés fonalát nem tudod felvenni, akkor nem lesz kapcsolat.
2023. márc. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/102 anonim ***** válasza:

#42

Ebben az esetben a mozi nem rossz. Ott nem kell beszélni, utána meg lenne közös témátok.

De az alapján, amit írsz, te biztosan tetszel neki, csak lükék vagytok. Ha a messengeren jobban megy, beszélgess vele ott. Csak kicsit határozottabban kéne jelezni, hogy bejön neked.

2023. márc. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/102 anonim ***** válasza:
100%
Azért kapcsolatot nem lehet messengeren folytatni :) Kérdező, bátorság, kicsit próbáld megerőltetni magad és többet beszélni.
2023. márc. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/102 A kérdező kommentje:

42#

És ha csak én képzelem be hogy mindez jelent valamit? Mi van, ha csak kedves akar lenni?

2023. márc. 20. 15:08
 48/102 A kérdező kommentje:
Bár bnőm szerint ha csak baratkozni akarna, nem jött volna el velem túrázni kettesben....
2023. márc. 20. 15:08
 49/102 anonim ***** válasza:
Kérdező, akkor legalább kiderül és nem eszed magad tovább. Nem dől össze a világ, megesett már ez is a világtörténelemben.
2023. márc. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/102 anonim ***** válasza:
100%

Csak akkor fog kiderülni ha elhívod még egyszer valahová és kideríted :)

Én is kedves vagyok a kollégáimmal, de nem megyek velük kettesben túrázni és messengeren se nagyon beszélünk :D

2023. márc. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!