Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik a tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a tapasztalatok párkeresés terén? Általában meddig voltatok pár nélkül, mikor nem volt barátnőtök, azaz mennyi idő kellett, h újra párt találjatok?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nekünk, nőknek sokkal kevesebb az esélyünk normális és egyáltalán párkapcsolatot kialakitani, mint Nektek.

Szerintetek?


2011. máj. 13. 19:39
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
21éve keresek párt, sikertelenül:S Valami hihetetlen, hogy milyen nehéz a férfiaknak, nagyok a nők elvárásai.
2011. máj. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
de ez amugy télleg igy van.azt mondják mindig a nők hogy nekünk milyen könnyű pedig nem!akkora elvásáraik vannak.egyik ismerősömnek mániája volt a kockahas-.-" mostmár abból engedett...tiszta szerence. és akkor vannak azok a fiúk akik normális párkapcoslatra vágynak és ne találnak senkit.borzalmas......
2011. máj. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 A kérdező kommentje:
és aki pár nélkül van régóta illetve volt régóta, annak nem lehet, h neki túl nagyok az igényei?
2011. máj. 13. 20:29
 14/34 anonim ***** válasza:

Nekem nem nagyok az elvárásaim: szóval a leányzó legyen helyes, ne legyen buta, legyen őszinte és hűséges.

Vagy túl sokat várnék?

2011. máj. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
Nekem speciel már egyáltalán nincsenek igényeim, mégse kellek senkinek, mert ronda vagyok.
2011. máj. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:

Nekem egy teljesen átlagos lány is elég lenne.

Viszont a nőknél a viselkedés még hatalmas elvárás, ha pl. kicist viccesebb vagy a kelleténél lapát mert "bohóc" vagy, ha meg kevésbé vagy vicces akkor "bocs de túl komoly vagy hozzám" hogy csak egy példát említsek, és a legszomorúbb, hogy megtehetik a nők mert hozzájuk mennek a pasik és nem ők a pasikhoz, így kedvükre válogathatnak, főleg a szép nők.

21f

2011. máj. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
nekem meg még soha nem volt senkim, 18,5 év alatt... semmilyen tapasztalatom nincs..., ja de, hogy még a béka segge alá levitt igényeim is soknak bizonyultak, 62 kilós létemre esélyt adtam egy 75 kilós tanknak, erre közben volt pasija és majdnem hogy kaptam is ezért egy verést... de hálisten a csajt dobta a pasi... , no innen én már csinálhatok bármit... pedig aztmondják nem is vagyok csúnya, sőt egész helyes, jóhumorú rocker srác... de rocker csajokon kívül más elítél minket, pedig nem öltözöm teljesen úgy és hajam sem hosszú..., más tapasztalat, hogy legalább 4 csajjal lettem a LEGJOBB barát... hihető ugye?...énis elhiszem... rózsaszín ing mamár elvárás.. hát nekem ebből elég volt, elemészt a dolog h még púpnak sem kellek egy tanknak sem, de ez van. 18/f bocsi ha volt benn off, kijött belőlem (: ...
2011. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:

22:06

tank :D ezen behaltam, már bocsi :D

őket mi tartálynak hívtuk.


De a témára visszatérve a lényeg az, hogy sokat kell ismerkedni és a nagy számok törvénye alapján lesz valaki. Tapasztalatból mondom, ha 10 nőből 9 elutasít, még akkor is ott van az az 1, aki nem :)

2011. máj. 13. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
És ha 100 nőből 100 elutasít?
2011. máj. 14. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:

Akkor vagy növelni kell a mintavételezést mondjuk 1000re :D

vagy bele kell vonni az illuminált állapotban lévő lányokat is... ők kevéssé mondanak ellent(úgy hallottam).

2011. máj. 14. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!