Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik a tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a tapasztalatok párkeresés terén? Általában meddig voltatok pár nélkül, mikor nem volt barátnőtök, azaz mennyi idő kellett, h újra párt találjatok?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nekünk, nőknek sokkal kevesebb az esélyünk normális és egyáltalán párkapcsolatot kialakitani, mint Nektek.

Szerintetek?


2011. máj. 13. 19:39
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

23:25

Látod, amíg így gondolod, hogy csődtömeg vagy az is leszel.

A nőket nem érdekli a külsőd, a férfiak személyisége kelt vonzalmat bennük, ezt általában a 25évnél fiatalabb emberek nem ismerik el mert tapasztalatlanok, később itt midnenki rá fog jönni, hogy így van.

Legyél magabiztos, domináns, ne tartsd többre a csajokat magadnál, ne gondold magad kevesebbnek senkinél és menni fog.

21f

2011. máj. 14. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:

"A nőket nem érdekli a külsőd, a férfiak személyisége kelt vonzalmat bennük"

Jó vicc :D Te v jóképű vagy, v baromi naiv.

2011. máj. 15. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim válasza:
minden hozzáállás kérdése... sosem voltam egy C. Ronaldo alkatú srác sőt! mondjuk ki dagadt voltam... de minden buliban van olyan lány akinek csak szexre kellesz ott könnyebb az ilyet beszerezni ha viszont komoly társra vágysz... hát akkor szerintem minden este 3 Mi Anyánk és az Úr meghallgat mint engem és ad melléd valakit ;)
2012. jan. 8. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

Előfordulnak 10 éves laza "hézagok" két barátnő között... :D


Különben azért is érezheti így egy nő, mert túl magasra teszi a lécet... Sztem magát kapcsolatot kialakítani pont hogy könnyebb a nőknek, mert hogy ők szoktak választani (aminek vannak evolúciós okai), csak hogy lehet nem elégedettek a választékkal, amiben vagy igazuk van,. vagy nem...

2013. szept. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!