Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Fiúk! Mik a tapasztalatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mik a tapasztalatok párkeresés terén? Általában meddig voltatok pár nélkül, mikor nem volt barátnőtök, azaz mennyi idő kellett, h újra párt találjatok?

Figyelt kérdés

Mert szerintem nekünk, nőknek sokkal kevesebb az esélyünk normális és egyáltalán párkapcsolatot kialakitani, mint Nektek.

Szerintetek?


2011. máj. 13. 19:39
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Ha eddig nem kellettem senkinek, nem hinném, h ezután kellenék. Még a részeg lányoknál sincs esélyem, előbb ütik ki magukat teljesen, mint h engem ne lássanak rondának. Meg amúgy is, ha tartós kapcsolatot szeretnék, nem itathatom egész idő alatt a lányt.
2011. máj. 14. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:

egyébként sok lány is hasonlóan van, mint (18/f) nem tudom, miért nem találkoztok össze, a sikertelenebb (írjuk így,sikertelenebb-nem biztos, hogy bűn ronda, inkább átlag) lányok olyanokkal akadnak össze, akik bombázókat képzelnek maguk mellé...

Nekem pl. nem igazán szabályos a lábam (fejezzük ki így :)), különben átlagos vagyok, (60 kg és 174 cm), és a férjemen kívül ez mindenkit zavart...vagy más zavarta,csak erre fogta...

annyira nem tudtam hatni a fiukra, h nem is akartam elhinni, hogy tényleg tetszem a barátomnak - most már jó ideje férjem. ÉS jópár ismerősöm (egész helyesek) nem talál magának párkapcsolatot, azt mondják, mind csak "azt" akarja,vagy nős (illetve kapcsolata van), vagy impotens, vagy homo sapiens :), vagy szélhámos...

2011. máj. 14. 10:57
 23/34 anonim ***** válasza:
Találnának az ismerőseid is, ha a csúnya fiúkat is észrevennék.
2011. máj. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 A kérdező kommentje:

Mondjuk az én korosztályom idősebb, mint Te (18,5/f), én 28 vagyok. Szerintem pár év múlva már kapkodnak utánad a nők! :)

Akkor már nem csak a külső lesz a fontos, hidd el, még Te fogsz válogatni! :)

2011. máj. 14. 12:33
 25/34 anonim ***** válasza:
Nektek nőknek kortól függetlenül csak a külső a fontos. Amúgy nem a 18,5/F vagyok, én már rég elmúltam 20 is, de még mindig ugyanezt tapasztalom. Aki csúnya, az egy lánynak se kell.
2011. máj. 14. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 A kérdező kommentje:

És hogyan próbáltok meg ismerkedni? Internet?

ÉS hogyan zajlik a randi, megmondják hogy "csúnya vagy", nincs esélyed, vagy egyszerűen nem jelentkeznek utána?

2011. máj. 14. 13:54
 27/34 anonim ***** válasza:
Én főleg neten próbálok, mert élőben rám se néz, szóba se áll velem egy lány se (ismerősöket leszámítva, de ők is rondának tartanak). Olyankor pedig az van, h megismerkedünk, tök jól elvagyunk és szimpatikus vagyok nekik, találkozunk, meglátják milyen ronda vagyok élőben, aztán vmiért sose érnek rá többet.
2011. máj. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 A kérdező kommentje:
Ne haragudj,de nem hiszem el, h ilyen előnytelen lenne a külsőd, a párom sem szép...hülye kérés, mutatnál képet valahol az interneten van fent rólad? Mutatok én is magamról ,ha gondolod, de nem az ismerkedés céljából, csak ha már Te megmutatod...:)
2011. máj. 14. 16:03
 29/34 anonim ***** válasza:
Mutathatok, ha írsz privit, de mint a példa is bizonyítja, képen nem vagyok annyira ronda, mint élőben.
2011. máj. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
Én speciel bárkinél próbálkoztam eddig, úgymond 10/10 es csak 1 volt, a legelső akinél próbálkoztam... nah utána nem is aludtam éjjel :(. de édes mindegy, mert rocker vagyok, hopp elítélnek, hiába nem nézek ki full úgy..., kicsi vagyok, csökken ismét az esély... (168cm el nemsokra futom.. ), mint sport, azt sem tudják mit soportolok pedig szokásom( oké most nyáron nem tudok de suliidőben igen /táncharcművészet/ ) pedig elvileg ilyenben ez valami plusszot kéne jelentsen, mégsem.., poénosságra, olyan átlagos, nem vagyok az a poéngyár, de az a túl komoly sem. De mamár a sikertelenebb lányok/átlagos lányok sem szeretik a rockereket, pedig nem függ össze azzal, hogy discoba, avgy rapper helyre ne mennék el vele ha azon múlik...mert nem ítélem el egyiket sem, sőt dnb-t még szeretem is. De mára mkinek azok a srácok kellenek, akik eszetlenül buli agyba főbe, kocsma cigi, pia, összefekvés, és ez nem általánosítás, hanem környezet...Hány meg hány csajjal voltam jóba 2 éve, mamár 3nál többel majdhogynem nem is beszélek... megváltozott majdnem mki olyan szinten, hogy valami híhetetlen. Változtam is azóta, ezt nem tudom írtam e már, ruhatár váltás, hozzáállás váltása, semmire nem vezetett a csajoknál, magamnál picit igen, h normálisabban nézek ki szerintem ha belenézek a tükörbe, igényesebb... aztán kb ennyi... csajoknál meg úgy semmi esélyem, még a "tankoknál/tartályoknál/dömpereknél"sem...elvárásaimról meg más is tanácsolták h ne adjam lentebb megtettem mégis, eredménytelenűl, hátennyi vagyok :( egy marék csődtömeg... :( 18,5/f
2011. máj. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!