Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/80 anonim ***** válasza:

De most komolyan...

[link]

2011. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/80 anonim ***** válasza:
100%

"Ja és fiúk: mi lenne, ha olyan lányokhoz mennétek oda, akik már leadták a zöld jelzést? nehéz szemezni egy kicsit? Ha vki rátok mosolyog akkor mehettek, ha nem maradjatok már a feneketeken, mert vszínű h nem akar semmit."


Nekem számtalanszor leadták már a zöld jelzést, utána pedig kiröhögtek! És nemcsak tizenévesek, hanem jóval húsz felettiek is! Igen, valóban marhajó játék más emberek érzéseivel játszani! :(((

2011. máj. 17. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/80 anonim ***** válasza:
59%

Sok lány a hozzászólásaival sikeresen megerősítette azt a tényt, hogy valóban parasztok.

Ügyes :)

2011. máj. 17. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/80 anonim ***** válasza:
66%

Utolsó: aláírom az parasztság.


Ha máskor találkoznék vele? Megmondanám neki h hülye helyet és módot választott az ismerkedéshez, ha megsértődne annyira h elvágtam magam, ám legyen, de engem SENKI ne zaklasson, SEHOL, SEMMILYEN indokkal. Elegem van az ilyen hapsikból. Mert lehet pl beszélgetést kezdeményezni, az ismerkedés,de diszkó az nem ismerkedés, hanem valamiféle ősi szexrítus mai megnyilvánulása és gusztustalan! Ez a véleményem! Ha oda megyek azért mert ki akarok kapcsolódni, táncolni, de amúgy évek óta nem voltam pont a pofátlan pasik miatt.

2011. máj. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/80 anonim ***** válasza:
45%
23:16 - Rendben... És mi van akkor, ha megtetszel egy srácnak aki adott esetben normális? Honnan tudja hogy lát-e még egyszer téged? Ha normális a srác akkor normálisan fog közeledni, te meg nem fogsz kiakadni. Ennyi
2011. máj. 17. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/80 anonim ***** válasza:

Egyébként egyszer az éjszakában voltam és nem voltam kihívóan öltözködve, és jöttek discos pasik és beszólogattak ,hogy gyere szívesen elvinnélek haza stb...

Úgyhogy nem csodálkozok, ha vannak olyan lányok akik nem szeretnek Ott pasizni. Mert bevallom én sem pasizni mennék DISCOba, csak kikapcsolódni.

Ha meg valaki megtetszene akkor meg próbálnék vele szemezni hátha neki is tetszek. De ilyen sosem volt, és valószínűleg nem is lesz. Már a mai discok nem olyan helyek, ahol párkapcsolatok kialakulhatnak, maximum 1% esély van arra, hogy van akinek még ott is sikerül.

De manapság 99%-ban nem azért mennek discoba, hogy párkapcsolatot szerezzenek. És egyébként valakinek a külsejéből is lelehet venni ki milyen, vagy elég, ha megfigyeljük hogy viselkedik tánc közben vagy hogy beszél másokkal.

2011. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/80 anonim ***** válasza:
63%

23.16

"Pont a pofátlan pasik miatt!"


Nekem nem egy lányismerősöm mondta, hogy pont túl rendes vagyok, az a bajom! Manapság szinte elvárják a nők, hogy rájuk másszanak, mert attól érzik magukat kívánatosabbnak, plussz az is elvárás, hogy tapló módon közeledjen egy férfi, mert ha normálisan tenné, akkor ő már nem is férfi.

2011. máj. 17. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/80 anonim ***** válasza:
Amúgy én nem vagyok paraszt mert pl vonaton szívesen beszélgetek ha vki normálisan kommunikál, de diszkóban soha, úh ezt nem lehet rámkenni.
2011. máj. 17. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/80 anonim ***** válasza:

"Nekem nem egy lányismerősöm mondta, hogy pont túl rendes vagyok, az a bajom! Manapság szinte elvárják a nők, hogy rájuk másszanak, mert attól érzik magukat kívánatosabbnak, plussz az is elvárás, hogy tapló módon közeledjen egy férfi, mert ha normálisan tenné, akkor ő már nem is férfi."


Ekkora hülyeségeket életemben nem hallottam, de azt is megkérdőjelezném,hogy milyen lányok voltak. Ja tudom 2 fajta létezik : plázacic@ és a disc.os partyrib@ncok akik plázacic.k. A normális lányokat észre se vegyük. akik nem túl feltűnőek. DE csak nyugodtan általánosíts, úgy is igy Gyk-n mindenki azt csinálja.;)

2011. máj. 17. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/80 anonim ***** válasza:

most komolyan ezen akarjátok kinyírni egymást??? Úgy se lesz értelmes válasz...vagyis ami van azt nem fogjátok fel...szerintem felesleges itt a hiszti. Mindenki a saját bőrén tapasztal, mkinek meg van a maga véleménye és ennyi...felesleges...


L/20

2011. máj. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!