Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/80 A kérdező kommentje:

És hozzáteszem, ha az 5 általam adott válasz bármelyike után - ami nem igazán terhelte meg a gondolkodásomat, hogy ne tudnék ilyeneket lányként magamtól mondani -, ha a fiú ebből nem érti meg, hogy nincsen esélye, akkor aláírom, forduljon el a lány, hagyja ott, ne szóljon hozzá stb... De az, hogy ezt rögtön elsőre megengedje magának a lány, nem kicsit túlzásnak érzem.


És ha már valaki regisztrál egy társkereső oldalon, tegyen már meg annyit, hogy válaszol, mert ha nekem valaki köszön, az alap illem, hogy legalább visszaköszönök.

2011. máj. 17. 22:25
 32/80 anonim ***** válasza:
71%
Kérdező, maximálisan igazad van! Az Ego enyhén szólva túlteng néhány hölgyeményben. Aki azzal jött, hogy rámásznak, megfogják a seggüket, stb... az elmagyarázhatná, hogy akkor miért is kell paraszt módon viselkedni azokkal, akik normálisan mennek oda? Komolyan mondom, eszméletlen, mennyire szűklátókörű és ostoba a nők jó része, csak azt keresi, hol tudna megsértődni. Ha ennyire zavarja, hogy sok fiúnak tetszik, akkor maradjon egyedül élete végéig! Az ilyeneket beleültetném egy fiú bőrébe, akkor megtudnák, milyen is az!
2011. máj. 17. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/80 anonim ***** válasza:
70%
Én már elmondtam egyszer de megismétlem: mert a 120 paraszt után nem várjuk meg h normális vagy-e. Sztem ne rajtunk verjétek már le ezt, hanem a paraszt ffi társaitokon.
2011. máj. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/80 anonim ***** válasza:
21%

felháborító ez a helyzet, ha az ember férfinak születik megszívja és foylton bizonyítgatnia kell ,versengeni egy nő kegyeiért, holott az a nő cseppet sem jobb ember, de még is ilyen a társadalom, szerencsére skandináviában nem így van, ott elmész egy szórakozóhelyre és a csajok is odamennek hozzád, nem ilyen szerencsételenek a nők mint a kis országunkban. "


Tudod itt az a baj, hogy kb 30 évvel ezelőtt az nem volt gond, ha a pasi kezdeményezett;).

Most meg olyan nagy gondnak veszik az egészet, mintha olyan sokat változott volna a világ. AKkor is voltak bunk.ók és most is vannak.

A videót megnéztem... Gondolhattam volna ,hogy azok a srácok lenem szólítanának a saját "súlycsoportjukból" egy lányt. Szóval , az ilyen fiúk ne csodálkozzanak, hogy visszautasítják, ha egyből ilyen macák kellenek nekik. És buliban pedig nem érdemes párkapcsolatot keresgélni, mert esélytelen.

2011. máj. 17. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/80 anonim ***** válasza:
100%

Jó, akkor ha velem paraszt volt tegnap egy plázacica, akkor én meg utálatos leszek ma egy normális lánnyal! Most komolyan, ha annyira mindent tudtok, akkor miért nem veszitek észre, hogy aki olyan, annak már az öltözékén, viselkedésén is látszik, hogy milyen karakter! Csak nyomod te is, meg a többiek is a marhaságaitokat.

"Minden pasi egyforma!"-Igen, tudjuk. Azért is válogattok annyit.

2011. máj. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/80 anonim ***** válasza:

"Azért parasztok mert megtehetik, hisz ki vannak szolgálva, hozzájuk mindig odamennek, hozzád soha az életben nem fognak a nők odamenni, így azt csinálhatnak amit akarnak, nagy hatalom ez a kezükben."


Részben igaz, van aki tényleg kihasználja, de ne az összeset hibáztasd.

Másrészt pedig a nők is szívesen odamennének, csak a pasiknak meg nem tetszik nagyobb részt, vagy ha igen akkor is úgy értelmezi,hogy csak du.gni akar ...(Vannak ismerőseim akik ezt mondták...) . Úgyhogy ne a magyar lányokat hibáztasd csak, mert a magyar pasikban is van valami deffekt nem is kevés.

2011. máj. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/80 anonim ***** válasza:
48%

"Én már elmondtam egyszer de megismétlem: mert a 120 paraszt után nem várjuk meg h normális vagy-e."

Nem kell megvárni hogy a 120 paraszt után a következő srác normális-e. Ha normális akkor normálisan kezd, és nem kell várni.

2011. máj. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/80 anonim ***** válasza:
70%

Nem kell, mert eleve nem ismerkedni megyek, és könnyű azt mondani h legyek türelmes amikor az első 120 paraszt gyakorlatilag molesztál, k.vára nem érdekel ezek után h mit akar a 121. szerencsétlen.

Amúgymeg aki szórakozóhelyen ismerkedik azt kapja amit megérdemel. Ha meglátsz egy 5 fős lánycsapatot, kb 90% h nem ismerkedni jöttek. Most őszintén, sztetek a párok hány %-a jön össze diszkóban????

2011. máj. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/80 anonim ***** válasza:
Ja és fiúk: mi lenne, ha olyan lányokhoz mennétek oda, akik már leadták a zöld jelzést? nehéz szemezni egy kicsit? Ha vki rátok mosolyog akkor mehettek, ha nem maradjatok már a feneketeken, mert vszínű h nem akar semmit.
2011. máj. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/80 anonim ***** válasza:
48%

"k.vára nem érdekel ezek után h mit akar a 121. szerencsétlen."


Az azért érdekelne, hogy hogy néznél bele annak a srácnak a szemébe, ha pár nappal később találkoznál vele és kiderülne, hogy sokan szeretik, mert egy megnyerő, rokonszenves srác. Egy ilyen megnyilvánulással nemcsak nála, hanem másoknál is elvágnád magad.

2011. máj. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!