Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/80 anonim ***** válasza:
az nem jutott eszedbe hogy meleg vagy? :O
2011. máj. 17. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/80 A kérdező kommentje:
Lehet, jobban járnék :D
2011. máj. 17. 23:56
 63/80 anonim ***** válasza:
52%
csak mert azért mert egy normális pasi nem csinál ilyenen feszkót...és nem alázza meg a másik nemet...és az előzőt nem viccből kérdeztem...
2011. máj. 17. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/80 anonim ***** válasza:

Igaza van a kérdezőnek, nagyon nehéz barátnőt szerezni, egyszerűen olyan nagy igényeik vannak a nőknek hogy az valami hihetetlen, ha egy olyan szót szólsz ami neki nem tetszik akkor ennyi volt, és az az idegesítő, hogy ők nem csinálnak semmit és még is mennek rájuk, úgy könnyű, ha egy férfi nem csinál semmit akkor örökre egyedül marad.Nagyon igazságtalan ez így, a nőknek jóval könnyebb!

21f

2011. máj. 18. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/80 A kérdező kommentje:

23:33-nak. Ez a felvétel hidd el, teljesen valós. A VH1-en ment. 8 részes. Egyébként arról szól, hogy megtanítanak "béna" fiúkat csajozni. És a végén sajnos ki is derül, hogy a lányok soha nem fogják bevallani, de valahol a felszínességet részesítik előnyben. Ez a belsőre is igaz. Nem a valódi énre kíváncsiak, hanem az ún. "alfa hímek" jellemvonásait keresik mindenkiben, ami mind a külsőségekben nyilvánul meg, azaz amit a külvilág felé sugároznak. De ez nem az igazi belső. Ezt a végére a "bénák" egy része megtanulja, és jobban tud csajozni. És sajnos igaz, a "túl rendes" stílus SOHA nem jön be!!! Amire a lányoknak igazán szüksége lenne egy tartós kapcsolatban, később a gyerekeknél, azt tartják egy férfiban a legkevesebbre... De ezt sosem fogják bevallani. Van egy barátom, aki a legtökéletesebb férj lenne, mégsem kell a lányoknak, mert "túl rendes", és furának tartják, mert normális. Mert a lányok arra nem veszik a fáradtságot, hogy szóba álljanak vele, és megismerjék, mert nincsen jó dumája, nem vág fel, nem másoknak akarja mutatni a felszínes tulajdonságokat, amik ugyan figyelemfelkeltőek, de nem igazak. Ahogyan az "alfa hímeké" sem. Csak a lányoknak azon is el kéne gondolkozni, miért végződik nálunk is a házasságok több mint fele válással? Én úgy látom, a férfiak jobban belelátnak ma már a rejtett értékekbe, mint a nők. Pedig pont nekik kéne.


Igazából a 120-ast sem értem, ha látja, hogy jön valaki aki végre nem tartozik a 120-ba, nemhogy összetenné a kezét, hogy végre!!! Egy normális! Nem. Inkább elfordítja a fejét... Hát ez logikus.

2011. máj. 18. 00:16
 66/80 anonim ***** válasza:

"Írtam már kifejezetten rondának is, az sem írt vissza."

A ronda lányok vágyai pont ott vannak, ahol a szépeké.

Aztán amelyik normális, az lassan lejjebb engedi.

Mondom: lassan! Kell hozzá vagy 20 év.

2011. máj. 18. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/80 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 00:16

Én nem azt mondom,hogy a full rendes meg tisztességesek azok megnyerőek,ez egyénfüggő egyébként,de a nők egy férfiban a magabiztosságot,megnyerő beszédstílust(legyenek humorosak,ne legyen a beszéd egysíkú,meg unalmas,hanem életvidám legyen)meg legyenek egy kicsit rossz fiúk is.Jó hogy elhajtják a férfiak nagy részét,amikor látják rajtuk,hogy meg-meg rezzen alattuk a léc,de mondjuk ez is érdekes,hogy a nőknek meg akkor mindegy,hogy milyenek,úgyis csak a férfinak kell megfelelni,a nő meg lehet bármilyen is?!Én is inkább a kicsit démonibb nőket kedvelem teljes egészébe és nem az ilyen nagyon jó lelkű lányokat,hanem legyen egy kicsit bevállalósabb.De sajnos ez a mai világ,hogy a férfinak kell leginkább a nőnek megfelelnie és nem fordítva.A nők egy külön tudomány,amit érteni és ismerni kell és úgy talán sanszos,hogy labdába tudj rúgni náluk :D

2011. máj. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/80 anonim ***** válasza:
34%

mert aztán nektek pasiknak semmi igényetek nics..???!!! na neee....szánalom....

Érdekes mikor én megismertem a páromat semmi gáz nem volt. Hozzá teszem nincs kocka hasa, nincs zselézett haja, kicsit kopaszodik...és ni lá...b*sszátok meg 4 éve vagyunk együtt...akkor milyen igényről is van szó????


Szóval itt lenne az ideje hogy odabiggyesszétek azt a rohadt mondatot hogy "vannak kivételek"....


És mivel igy áltok hozzá a dolgokhoz szívből remélem hogy se kaptok meg egy nőt se...sose lesz normális kapcsolatotok!!!


L/02

2011. máj. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/80 anonim ***** válasza:
uccó vok, L/20 akart lenni...
2011. máj. 18. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/80 anonim ***** válasza:

10:13 - Félreérted. :) Nem kocka hasról és zselézett hajról van szó. Ez nyilván nem feltétel. És nem is arról van szó hogy nekünk nincsenek igényeink. A kérdező a 00:16-os hozzászólásában vázolta a lényeget.


Ahogy én látom eddigi tapasztalataim alapján: egy fiúnak elég ha a kiszemelt lány csinos (nem kell szépnek lennie, de legyen meg a vonzalom), lehessen vele beszélgetni, és legyenek meg benne egy jól működő párkapcsolathoz szükséges alap tulajdonságok, mint például legyen őszinte, hűséges, tiszteljen, szeressen.

A nőknek ugyanúgy fontos hogy meglegyen az alap fizikai vonzalom, valamint amit az előbb leírt néhány alap tulajdonság. A lehessen vele beszélgetni rész kiegészül még azzal, hogy legyen humoros és legyen jó dumája, különben unalmas és túl komoly pasi látszatát kelti, ami szopóág. De ne legyen túl vicces mert akkor komolytalannak fog tűnni. Olvassa a nő gondolatait, értelmezze jól a célzásokat. Legyenek alfahímre jellemző vonások, látszódjon hogy ő egy olyan valaki akire odafigyelnek az emberek és hallgatnak rá (a többi férfi). Ha a nő tapasztalt, a férfi is legyen az: szűz pasi nem jó mert "tanítani" kell. Ajánlott a diploma, a jó állás és az autó is (nem feltétel, de sok kicsi sokra megy alapon lehet buktatója egy kapcsolat kialakulásának (ok nem egy alfahím, de még autója sincs áá ez egyre sz@rabb na szevasz)). Nagyon figyeljen oda arra hogy mit és mikor mond mert szájhúzás lesz a vége, még akkor is ha valójában semmi rossz/bántó nem hangzott el, csak éppen a csillagok állása nem volt megfelelő. (Példa: "látod, jól tippeltem hogy ekkorra érkezünk meg" - lány reakciója: gúnyosan húzza a száját) Ne legyen túl öreg, de ne is legyen túl fiatal (+- 3 év már lehet akadály), valamint ne legyen túl kedves.


Most hirtelen ennyi ugrott be amivel eddig személyesen találkoztam vagy mástól hallottam. A leírt, nőkkel szembeni elvárások az én általam fontosnak tartott dolgok, valamint a fiú ismerőseim elvárásai is nagyon hasonlóak, erre alapozva írtam.

2011. máj. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!