Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/80 anonim ***** válasza:
90%

semmitől se tudok annyira rosszul lenni mint most tőletek...

most azért mert egy-két nővel pórul jártatok, vagy csak mert az igényetekből nem akartok engedni (hosszú haj, nagy cickó pláza cica stb) és így csak tényleg hisztis beképzelt csajokkal taliztok...leszóljátok a normálisakat is...undorító az általánosításotok...sőt szánalmas...


L/20

2011. máj. 17. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/80 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de szerintem van egy-két dolog amit tudnod kéne ezzel kapcs a lány oldalról.

Azt megmondom, hogy aki a társkereső oldalon nem válaszolt semmit az nem volt túl rendes. Azért amikor egy srác akit már évekkel korábban visszautasítottam bepróbálkozott egy rendes levéllel facebookon, én mégiscsak írtam vmit, pedig facebook nem is társkereső. Mondjuk irtóra paráztam, hogy mit írjak, hogy ne bántsam meg, meg levegye, hogy nem szeretnék tőle többet, mert sajnos régebben nagyon nehezen jött le neki, mert akkor is az volt, hogy nem akartam megbántani. Gondolkodtam, hogy esetleg nem kéne válaszolni neki, hátha abból megérti, de olyan rendesen írt, hogy nem akartam semmitse válaszolni. Mégis valamennyire bűntudatom volt, mert közben éppen összejövőben voltam azóta már barátommal, de még semmi nem volt vele, és azt se mondhattam, hogy nekem van már barátom. Meg konkrétan nem kérdezett rá, hogy akaroknék-e esetleg tőle valamit már, csakhogy szeretném-e újra felvenni kapcsolatot, mivel az megszakadt.

Szóval nehéz is volt mit írni, de végül azt írtam, hogy hát mostanában nem igazán van időm semmire... És úgy tűnik, hogy sikerült vennie, mert azóta nem keresett, de hát akkoris kínos meg rossz volt.


Nahmármost ez élőben még rosszabb. Lehet nem minden lány van így ezzel, de ha nekem egy pasi bárhol is elkezdi csapni a szelet, aki iránt én nem érzek semmit, akkor én ösztönösen menekülési kényszert érzek, legszívesebben eltűnnék, és olyan kínos, hogy amennyire lehet, próbálok nem hozzászólni, nehogy bátorítsam, hátha mégis elmenne és nem kéne egy ilyen kínos helyzetbe belekerülni.

De mondjuk most már kicsit ez változott, hogy van barátom, mert mostmár tudom ezt mondani, de előtte ilyen úgymond stresszhelyzetben nem az jutott az eszembe rögtön, hogy azt hazudjam, hogy van barátom. Max csak akkor mondtam már ha sehogyse tudtam lerázni az illetőt.

Azért nem szeretek hazudni.

2011. máj. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/80 anonim ***** válasza:
18:28 - legalább te egy korrekt lány vagy
2011. máj. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/80 anonim ***** válasza:
100%

Azért megnézném, hogy egy pasi hogyan viselné a napi 120 darab jó a s€gged cicamica típusú közeledést.


A videóban két tipikusan olyan pasi van, akikről süt, hogy valami nem oké. Tipikusan ezek a pasik szoktak elkezdeni erőszakoskodni ha bármennyi figyelmet adsz nekik mert 'félre értik'. Vagy inkább eljátszák az értetlent ha beviszik őket nemi erőszakért. Nem, nem a fejükkel van a baj, hanem azzal, hogy mindenféle előzetes szemkontaktus nélkül, tök random letámadta a csajt. Ettől gázabb már csak az lenne ha kapásból lesmárolná.

Olyan hülyeségekkel ment oda, amire nem lehet mit mondani, még ha szeretnél is esetleg. nemtől függetlenül, az eröltetett beszélgetés értelmetlen, mert nem igazán van hol felvenni a fonalat.

Ezen kívül mindkét csaj csinált valamit. Az egyik beszélgetett valaki mással, a másik meg telefonált. Egyrészt, nem tudhatod, kit hív éppen, lehet hogy valami fontos volt (pl. most szakított a legjobb barátnője, meghalt a kutyája, kórházban a nagymama). A másik két nő meg akár egy randizó leszbikus pár is lehetett.

Először kéne az embert meglátni a másikban, és csak aztán a p!nát.

2011. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/80 anonim ***** válasza:

Én nem járok szórakozóhelyre, de azt vettem észre, hogy sok fiú a kedvességet automatikusan bátorításnak veszi és ez kezd megijeszteni. Volt olyan srác, aki írt MyVIP-en, hogy most költözött Bp-re és szeretne barátokat szerezni a környéken, én pedig szimpinek tűnök. Jó fej voltam, visszaírtam, pár napig msn-eztünk, naná ,hogy nem barátkozni akart...Ezek után csoda, hogy inkább menekülnék? De persze azért udvarias vagyok és válaszolok.

5/l

2011. máj. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/80 anonim ***** válasza:
18:39-es vagyok és 15/l-t akartam írni.
2011. máj. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/80 anonim ***** válasza:
42%

Azért parasztok mert megtehetik, hisz ki vannak szolgálva, hozzájuk mindig odamennek, hozzád soha az életben nem fognak a nők odamenni, így azt csinálhatnak amit akarnak, nagy hatalom ez a kezükben.Szóval ez van, a nők értékesebbek a mai táradalomban.Társkeresőn meg azért nem írnak vissza mert egy csaj több száz levelet is kap, főleg ha szép, így 1-200 pasi közül válogathat, miért pont téged választana?Meg felmegy az egója, hiszen mindenki írogat neki, ideje és türelme sincs megválaszolni a leveleket, viszont a lányok meg nem írnak senkinek, midnent a pasiktól várnak ugye, felháborító ez a helyzet, ha az ember férfinak születik megszívja és foylton bizonyítgatnia kell ,versengeni egy nő kegyeiért, holott az a nő cseppet sem jobb ember, de még is ilyen a társadalom, szerencsére skandináviában nem így van, ott elmész egy szórakozóhelyre és a csajok is odamennek hozzád, nem ilyen szerencsételenek a nők mint a kis országunkban.

21f

2011. máj. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/80 anonim ***** válasza:
100%
Mert elég idegesítő ha valaki elmegy bulizni és elég feltűnően ott is zaklatják....És a legtöbb paraszt egy szóból se ért és néha már tényleg bunkónak kell lenni hogy felfogják menjenek el onnan.
2011. máj. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/80 anonim ***** válasza:
72%

Meg mi az hogy mire tanítják a szüleik? talán az a baj hogyha buliba odamész valakihez az nem akar tőled semmit? és ha írsz nekik akkor se írnak vissza??

mit félted a fiúkat,mert azt hiszed csak a lányokba van bunkó? elég nagy gyerek vagy még!!! Meg is érdemled!!!!

2011. máj. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/80 anonim ***** válasza:
64%

Áruld már el nekem, hogy ez miért zaklatás: Szia, Gábor vagyok, te ki vagy?Hogy érzed itt magad, miért érdemes téged ismerni?"

Vagy nektek nem volt gyerekszobátok "hölgyeim"?Nem tanultatok illemet?Nem ismerkedhet az ember a szórakozóhelyen?

Ugye bár ti nem mentek a pasikhoz mert gyávák vagytok, így nekünk kell hozzátok menni, szóval ne csodálkozzatok ha valaki odamegy ismerkedni.

2011. máj. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!