Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/80 anonim ***** válasza:
45%
Egyes nők várják el h pofátlanok legyenek a ffiak. Az ismerkedésben ez a nehéz, mindenki mást akar, amúgy a ffiak is. Van aki a kis naivákra bukik, van aki a szupercicákra, van aki a visszahúzódókra. Sztem add magad, ha pofátlanul szedsz fel egy csajt holott tök más a jellemed az sem vezet sehova. Úgy ismerkedj amilyen vagy. ELőbb-utóbb vkinek be fog jönni- de ne diszkóban!!
2011. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/80 anonim ***** válasza:
23:24 - Melyik része hülyeség? Mert olyannal már én is találkoztam aki azt mondta "túl rendes vagy", és azért nem... Vállaljátok már be, kell az nektek ha a pasi egy kicsit tapló.
2011. máj. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/80 anonim ***** válasza:

"23:24 - Melyik része hülyeség? Mert olyannal már én is találkoztam aki azt mondta "túl rendes vagy", és azért nem... Vállaljátok már be, kell az nektek ha a pasi egy kicsit tapló."


Szerintem sokszor összekeveretik a határozottsággal a tapl.óságot. Mert én inkább úgy vettem észre, hogy az amelyik srác lemeri szólítani a lányokat azok határozottak és nem tapl.ók csak megnyerő a szövegük. Ez m ég nem jelenti azt, hogy a fiú rögtön bunk.ó meg rámenős lenne..

Persze vannak ilyenek is, de azokra könnyen rálehet ismerni már az első 2 percben.

És még mindig nem értem miért pont mindig!! egy réteget kell megcélozni és az alapján általánosítani , hogy mindegyik nő ilyen.

2011. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/80 anonim ***** válasza:
Nem kell. A párom nem tapló, sosem volt mégis összejöttünk...nahát, ez biztos egy scifi sztori, nem?
2011. máj. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/80 anonim ***** válasza:
100%

Nos én nem értek egyet avval teljesen,hogy a nők nagy része bunkó,tapintatlan lenne,mert tény,hogy van ilyen is,hogy nem válaszol vissza társkeresőn(én is tapasztaltam) meg ha odamennek hozzá,akkor rá sem bagózik a fiúra,stb,de ez azért van,mert ahogy itt írták véletlenszerűen mentek oda a videóba a srácok és ez engem is zavarna(nem is kicsit),de azért igazat adok a kérdezőnek, hogy kulturáltan is el lehet intézni még a századik emberke után is.De sztem ez a videó teljesen meg van játszva és nem valódi a szituáció sem sztem.Kíváncsi lennék a kereskedelmi csatornára,ahol ezt csinálták...

viszont a lányok nagy része az nem hagyja szó nélkül a dolgot,vki durvább,vki meg udvariasan elküld melegebb éghajlatra stb,tehát mikor mit hozz a sors ugyebár.Mindig is lesznek bunkó,tapló pasik,akik csak tapizni járnak a szórakozóhelyekre,benne van a pakliba.A másik meg az,hogy az ember egy szórakozóhelyre kikapcsolódni,szórakozni meg ismerkedni jár,és abban az esetben,ha a szemkontaktus megvan közted meg a csaj között,akkor tuti nem fog elküldeni durván a búsba ez biztos és türelmesnek kell lenni,nem csak úgy véletlenszerűen odasétálni vkihez.

Vannak tényleg olyan nők,akik túl sokat képzelnek magukról és a fellegekbe járnak,pedig nem egy szépségek és nincsenek jó testtel megáldva,és túlságosan nagy az egójuk xD

De leginkább a tini 15-18 év közötti kis pisisek ilyen kis nyálasok meg pénzéhes csitrik,20 felett már reálisabban látják a dolgokat a nagy többség,úgyhogy ez sem általános,hogy csak a luxus pasikra hajtanak.

És igazat adok neked abba is,hogy a nők pampognak itt,hogy nem mer sok férfi odamenni hozzájuk a reakció miatt.Meg hogy ez a pasi dolga,ez igaz,de akkor kulturáltan kezeljék már a helyzetet az a bizonyos réteget.Akkor próbálkozzanak ők is,nincs az törvénybe foglalva,hogy nekik tilos pasit felszedni.Az a baj,hogy sok srác nem méri fel a saját helyzetét és nem látja reálisan a dolgokat,hiszen egy ronda,dagadt,puhány,és még neadjisten igénytelen férfi ne próbálkozzon már egy szép lánynál.Mindenki a saját kategóriájába próbálkozzon leginkább,oké,elvétve bejöhet a csúnya srác vs szép lány 10-ből max 1-szer.

A mai szülők meg már nem is igazából foglalkoznak a gyerekükkel,ez viszont sajnos kezd egyre inkább általános lenni,úgyhogy ez is igaz állítás.

Úgyhogy összességében az állításaid nagy része az igaz,de sohasem szabad általánosítani mindenre,meg hogy csak a nők a hibásak mindenért,a férfinak is fel kell mérnie azt,hogy hol hibázott,v hogy jókor,jó pillanatba ment oda stb...És szinte bárhol le lehet szólítani a lányokat,ha a helyzet és az időzítés megfelelő,akkor nem fogják a pasikat csak úgy elzavarni alpári módon,és a nőknek is le kell adni az igényeikből,hogy nem a pénzre meg a komfortra kell hajtani(nemárt,ha nem tök csóró a pasi)de semmiképp sem hátrány azoknál a lányoknál,akik a tényleges értékeket tartják szem előtt és mondjuk a külső meg egyéb dolgok csak másodlagosak

2011. máj. 17. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/80 anonim ***** válasza:
korrekt
2011. máj. 17. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/80 A kérdező kommentje:

Valaki írta, hogy 30 éve nem volt gond a férfiaknak, hogy nekik kellett udvarolni, ma meg sírnak a férfiak... Csak sajnos az lemaradt, hogy 30 éve a lányok tudták hogyan kell tisztelettel visszautasítani egy férfi közeledését, mert így lettek nevelve.

Nem értem, miért írják a lányok, hogy a videón macák vannak. A második két csaj kifejezetten nem szép. Ha már náluk se próbálkozhat a csávó, akkor kinél? Hadirokkantat keressen? A másik, valaki írja folyamatosan, hogy 120 paraszt után, meg ő nem ismerkedik szórakozóhelyen. Nem tudom, ritka az olyan lánycsapat, ahol ne lenne legalább egy lány, aki ismerkedni szeretne. Mindig van egy, akinek nincs pasija stb. De érdekelne, hogy mégis, hol ismerkedik, aki ezeket írja? És hol ismerkedjen egy fiú, aki már mondjuk befejezte a sulit, és a munkahelye egy építkezés. És aki ezeket írja, mi van, ha a 120 paraszt után rámosolyogsz egy pasira az utcán, aki odajön, és ő is paraszt lesz veled. Akkor ezek után már így sem fogsz ismerkedni? Mert nem fogod megvárni, hogy jöjjön az x-edik paraszt? Én ezt nem értem. Valamint kipróbálhatod milyen fiúnak lenni, regisztrálj egy társkeresőn fiúként, és meglátod, ha tök normális üzenetet írsz, és azt hiszed erre biztosan ír, jön a meglepetés. Aztán próbálkozol valami extravagánsabb stílussal, hogy ez majd egyedi. Egyedien nem kapsz rá választ. Érdekelne, ha kipróbálnátok ezt lányok, és azután írnátok, hogy szerintetek milyenek a lányok? Írtam már kifejezetten rondának is, az sem írt vissza.

2011. máj. 17. 23:48
 58/80 anonim ***** válasza:
45%
Kérdező, szerintem hagyd a francba az egészet! A világot férfiak építették fel, ami nem csoda, olvasva itt a válaszok nagy részét!
2011. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/80 anonim ***** válasza:
48%
nem értem mit vagy ezen fenn akadva...21. század ez van...ha nem tetszik vegyél egy guminőt ami nem szól vissza és azt csinálsz vele amit akarsz...!!!
2011. máj. 17. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/80 anonim ***** válasza:
100%

Én vok a 120 parasztos :)

Én írtam azt is h vonaton szívesen beszélgetek bárkivel, ha normális.

Ha egy parasztra rámosolygok akkor mivan? Semmi, nem jött be, de legalább nem csőstül jönnek, mint buliban.

H te hol ismerkedj? Én mindig azt mondom h olyan helyen ahol találsz olyan embert akivel van közös pont. Szeretsz íjászkodni, lovagolni, festeni? ...stb. Keress egy ilyen klubot.

2011. máj. 17. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!