Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért ekkora parasztok a mai...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ekkora parasztok a mai lányok? Lányok is válaszolhatnak. Kicsit durva lesz, de igaz.

Figyelt kérdés

Tehát, nem tudom, hogy ezt tanulják-e otthon, vagy már eleve így születnek, de én nem értem, miért kell parasztnak lenni? A kérdés kétrétű: Ha írsz egy lánynak egy társkereső oldalon teljesen korrekt levelet, semmi sértőt, mi készteti arra a lányt, hogy úgy tegyen, mint aki nem is létezik?? Legalább egy annyit, hogy "köszi, nem rád gondoltam" vagy két szót, bármit! De hogy ekkora parasztnak kell lenni, hogy SEMMIT nem reagál mondván "vegye már észre magát, ha nem írok, értsen belőle!". A kutyámnak több tiszteletet adok, mint a mai lányok többsége az embereknek! Gusztustalan. Nem tudom, mit szülnának ezek a lányok, ha pl. a munkahelyen, bárhol, pl. boltban így reagálnának feléjük. Hogy sehogy! Mert "Reszelem a körmöm, nem szólok hozzá, majd csak észreveszi hogy menjen át egy másik kasszához." Engem úgy tanítottak fúként, ha valaki megszólít, vagy rám köszönöm, legalább annyi tisztesség legyen már bennem, hogy visszaköszönök! A mai lányokat mire tanítják otthon a szüleik? Erre a puritán hozzáállásra?

A másikhoz csatoltam egy videót. Ugyanez a helyzet, ha szórakozóhelyen ismerkedni próbál egy fiú. A leggusztustalanabb, amikor a lány elfordul és úgy tesz, mintha a fiú ott sem lenne! Jó, lehet gyenge a szövege, mert nem gazdag, seggedet kinyalom családba született a srác, ettől már nem lehet neki bármit mondani kedvesen? Hogy bocs, van barátom stb... A videó rejtett cam felvételes, érdekes megnézni, bizony mekkora gusztustalan viselkedés ez lányoktól. Csóri fiúk, jó hogy nem mernek kezdeményezni. A link, ahol a video (pár perces 6 MB) megnézhető. Angol, de a látvány magáért beszél.


[link]


2011. máj. 17. 17:57
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/80 A kérdező kommentje:

Sok mindenre írtatok (lányok), de igazából nem kaptam választ, hogy miért kell parasztnak lenni? Valaki írta, hogy ha hozzám is 120-an jönnének. Hát ezt erős túlzásnak érzem! Már a 120-at. Nyilván ez is érthető, ha lány kiakad, de a lányok ezért mennek csapatban, vagy néhány fiúval. De most tényleg, akkor ennyi erővel én is pl. köpjek le mindenkit az utcán, ha előtte vki felbosszantott? A másik, hogy nem azért megy a lány, hogy pasizzon, hanem szórakozni, ezért a fiú ne "zaklassa".. Senkinek nincsen a homlokára írva, hogy miért van ott. És amíg a lányok nem hajlandóak átvenni a fiúktól az ismerkedés nehézségeit, addig tök normális, hogy a fiú megy oda! Elhihetitek, mi örömmel ülnék a székünkön, és várnánk, hogy jöjjenek a csajok, és majd válogatunk. Biztos, hogy fiú nem fordítaná el így a fejét.

Aztán vki írta a videóra, hogy két pasiról lerí, hogy vmi nem stimmel velük. Igazából annyi nem "stimmel" velük, hogy nem gazdagok, ezért bátortalanok. És ha bénasággal megy oda, akkor mi van? Miért nem lehet neki annyit mondani, hogy ne haragudj, de most mással beszélek, vagy valamit, ami kimeríti az illem fogalmát? Aztán, valaki írta, nem a cicababákhoz kell odamenni. Ha megnézted a videót, az első csaj oké, adom, az beképzelt p*csa, csak akkor állna szóba valakivel, ha közbe a merci kulcsát is lengetnék neki. De a második két csaj? Cicababák? sssz... Úgy néznek ki, mint a farmról épp elszabadult két pulyka, akiknek az az egyetlen dolguk, hogy minél több tápot tömjenek a tokájukba. És képesek megengedni maguknak ezt a paraszt stílust? Valamelyik srác írta, hogy elszáll a csajok egója, mert túl sokan írnak rájuk, és a pasik lejjebb adják. Neki van igaza, én is úgy látom. És ha most írnátok, hogy részemről sértő a pulyka? Ők személy szerint megérdemlik, és nem mást büntetek. A két pulyka közül az egyik ezt mondja a videón: "why are you talking to him" azaz, miért beszélsz hozzá? Majd levegőnek nézik a pasit. Ez mi? És sajnos nem általánosítás, amiket ezek szerint már többen is kérdeztek itt. Rajta lányok! Próbáljátok ki! Regisztráljatok egy társkereső oldalon fiúként! Tegyetek ki egy átlagos pasi fényképét, ne direkt jóképűt! Vagy semmilyen képet. És kezdjetek el lányoknak írogatni. Kb. 20 levélből, ha hárman visszaírnak, már "jók" vagytok! Ez nem általánosítás, én kipróbáltam. A csajok 80%-a paraszt. Miért? Csoda, hogy utána a pasik már csak pár mondatos ismerkedő szöveget írnak? Ki fene fog csomót agyalni a levél megírásán, hogy majd zéró választ kapjon viszonzásul? Ráadásul a legtöbb oldal már fizetős. Tehát még ezért is a fiúk fizetnek, ha levelet akarnak írni. És hiába kap egy csaj száz levelet, írta valaki, hogy ezért nem tud válaszolni. Nem hiszem el, hogy az elolvasás után nincs ideje 3 szót írni? És pontosan látni, hogy ki olvasta el a levelet, mert visszajelzi olvasottként szinte minden társkereső így működik. Arról nem is beszélve, hogy a legtöbb szórakozóhelyen "lányoknak ingyenes, plussz italt is kapsz, fiúknak dupla annyi a belépő", mert a fiúk fizetik ki kvázi a lányok belépőjét is. Szerintem ezek után nem nagy dolog, hogy a lány tanuljon már illemet otthon, és adjon pár szavast választ. Elhihetitek lányok, mi szívesen cserélnénk, udvaroljatok ti, fizessétek a mi belépőnket, írogassatok ti társkeresőn stb... mi meg majd csak ülünk és jól érezzük magunkat.

2011. máj. 17. 19:53
 22/80 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves ne általánosíts!!! mert én is mondhatnék rólad rossz dolgokat de nem teszem mert nem általánosítom a pasikat.Mert attól hogy valaki milyen az emberfüggő nem pedig attól hogy nő vagy férfi.
2011. máj. 17. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/80 A kérdező kommentje:
És igen a 19:52 jó írta. Nézzétek már meg a videót. Melyik fiú volt zaklató, úgy mégis? És igen, jogos elvárás lenne, hogy a lányokat otthon illemre is tanítsák, hogy ha valaki kedvesen megszólít, arra illik visszaválaszolni, még ha annyit is, hogy "Ne haragudj, de most mással beszélgetek." vagy bármit.
2011. máj. 17. 20:02
 24/80 anonim ***** válasza:
100%

Tok egyszeru a dolog. Akkor menj oda egy lanyhoz, ha elotte kuldott mar olyan jeleket feled miszerint vonzo vagy szamara, es odamehetsz. Csak ugy random felesleges beprobalkozni. Aki meg akar ismerkedni veled, az elobb utobb felveszi veled a szemkontaktust.

A levelre NEM valaszolni valoban bunkosag, de vannak akik ugy erzik megengedhetik ezt maguknak.

2011. máj. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/80 anonim ***** válasza:
100%
ha valamelyik lánynak tetszel azt észre fogod venni.Vagy szemez veled,mosolyog rád,vagy akár oda megy hozzád táncolni is:)
2011. máj. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/80 anonim ***** válasza:
100%

Idézem a videó szövegét:


"a barátaid itthagytak üldögélni?

csaj rájuk mutat hogy ott vannak

"elég magányosnak nézel ki ahogy itt most telefonozol..."

Mégis mi a fenét lehet erre mondani? Kérek 5 értelmes válszt.


A másik

Valamit arról hogy mindig ebben a bárban iszik, meg hogy épp mennyien vannak. Jó, oké, és erre mit lehet mondani? Csaj bólint, értette, nem hülye, de e

2011. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/80 anonim ***** válasza:
folyt: erre se lehet értelmesen válaszolni
2011. máj. 17. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/80 anonim ***** válasza:
32%

Még is ti mit modnanátok lányok?:D

Ti még ennyit sem tudnátok kinyögni:D ha egy lánynak tetszik valaki nem csinál semmit érte, erről ennyit, de a kritizálás az megy, én is tudok kritizálni meg ülni a popsimon is, azt mindenki tud, nem nagy szám.

2011. máj. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/80 anonim ***** válasza:
Kérdező, a másik két csaj mitől farmról jött pulyka?Nekem lányként úgy tűnik,hogy mindegyik lány ugyanúgy néz ki stílusra.
2011. máj. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/80 A kérdező kommentje:

20:28-nak. Azért, mert felfuvalkodott pulykaként viselkednek. De mire fel? Hogy finom legyek, egyáltalán nem a nagy szépség kategóriába tartoznak, de szemlátomást annak érzik magukat. "why are you talking to him", aki ilyen mondatot megenged magának, az mégis mit vár? Szerinted ezek után normális pasi a közelükbe fog menni? A lányok valamiért azt hiszik, hogy ez a fiúk körében nem terjed el. Az ilyen lányokat utána még direkt meg is szívatják. Aztán a lány tátott szájjal, csodálkozva mondja, hogy őt mindig a bunkók találják meg! Vajon miért?


20:14-es jól írta, igazából mit várnak a lányok? Lánytól még egy jó szöveget nem hallottam, hogy mit kellene ilyenkor a fiúnak mondani? Nincsen csodamondat. Könnyű a semmittevéssel a másikat kritizálni. Egyik fiú sem volt bunkó.


A 20:12-esnek meg, ahogy kérte 5 értelmes válasz:

- Ne haragudj, de most nem szeretnék ismerkedni.

- Szia. Van barátom, nem nézné jó szemmel, ha idegen fiúval beszélgetnék.

- Bocsáss meg, de most épp a barátnőmmel beszélgetek. De más biztosan szívesen beszélget majd veled.

- Értékelem a kezdeményezésedet, de sosem szoktam szórakozóhelyen ismerkedni. Elvből nem. Ne haragudj.

- Nem szeretnélek megbántani, és tényleg ne vedd magadra, de nekem más az ideálom.


Ilyen egyszerűen szerintem. És nem elfordulok, meg "why are you talking to him" mondatokkal sértem meg a másikat. Nyíltan és őszintén ki lehet mondani mindent a lányoknak is! Nem értem miért megy ez olyan nehezen? De úgy, hogy ne alázzam porig a másikat, aki jóindulattal közelít. Ha ezt a lányok megértenék, talán nem akadnának össze annyi "bunkó" sráccal, és csodálkoznak, hogy miért mindig a bunkók találnak meg? Miközben a normálisan közeledőket lealázták.

2011. máj. 17. 22:12
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!