Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek folyton azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek folyton azzal a férfiak/fiúk, hogy a lányoknak/nőknek lejjebb kellene adniuk az igényeket?

Figyelt kérdés

Mégis miért kellene bárkinek is lejjebb adni?! Ha valaki számomra nem vonzó, akkor minek próbálkoznék vele?

Nagyon unalmas már ez a folytonos nyávogás a pasik részéről, itt az oldalon is többször már belém kötöttek. Miért ne lenne jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak (kihangsúlyozom, h számomra, mivel mindenkinek más az ízlése, többször volt olyan, hogy a nekem tetsző pasi a barátnőimnek egyáltalán nem tetszett)?


Jah, és mielőtt bárki is jönne, hogy, jaj a nők a külsőre mennek, elmondom, hogy a belsőnek is ugyanúgy kell stimmelni. Akkor van esélye egy férfinak, ha a külső és a belső is tetszik. Ha baromi jól néz ki, de amúgy egy buta bunkó, akkor is mehet a süllyesztőbe... de ha nagyon kedves, meg stb, de csúnya, igénytelen, vagy csak szimplán nem az esetem, arra is ugyanez vonatkozik.



2012. ápr. 15. 13:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
17%

Ó, a női igények igencsak meg tudnak ám zuhanni egy válás után, náluk maradt két gyerekkel...

34 ffi

2012. ápr. 15. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 A kérdező kommentje:
Ez igaz.:D
2012. ápr. 15. 16:51
 33/43 anonim ***** válasza:
37%

Köszönöm megint a 0% -ot. Ez abszolút jóindulatra vall, ha a neked nem tetsző válaszokat lenullázod. Pedig úgy érzem veled ellentétben elég korrekt és higgadt stílusú válaszokat adtam. Valószínűleg tudatosan félreértelmezted a mondanivalómat, pedig jószándékkal és öszintén akartam segíteni.


Amúgy megint nagyon finoman és választékosan fogalmaztál.

Egyébként valahol lehet, hogy itt kell keresni, hogy húsz évesen miért nem tudtál összehozni egy normális kapcsolatot.

Te nem a válaszokat akarsz, hanem olyan "irományokat" vársz amiket szívesen olvasni szeretnél.

Várj csak nyugodtan..............majd akad egy két olyan válaszoló aki ajnározni fog, és azt fogja mondani, hogy még Brad Pitt sem méltó hozzád.

Amúgy meg azt csinálsz amit akarsz. Megyek is mert veled ellentétben nem szeretek veszekedni, és az se lenne jó ha ilyen értelmetlen téma miatt teljesen lenullázodnék.

További jó keresést!!!

2012. ápr. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
74%

És a lényeg ez lenne:


"Összességében csak ismételni tudom: reálisan (!) és kritikusan (!) itéld meg magad, és ehhez megfelelően válasz. "

Ami nem azt jelenti, hogy a szintednél alacsonnyabbal kell összejöjj!!! Ha Te 10/10 -nek tartod magad -ami az írásaid alapján biztosan így is van :) -akkor azzal ismerkedj ennyire egyszerű.

2012. ápr. 15. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:

Nem én nulláztalak le. Amelyik válaszod tetszett (asszem 2 ilyen volt), azt felpontoztam, a többire meg nem nyomtam semmit.

Amúgy a Brad Pitt típusú férfiak egyáltalán nem az eseteim, csak úgy mondom.


Különben meg sok ismerősöm van, aki jól néz ki, és okos is, és mégsem találta még meg az igazit, és nem volt kapcsolata. Meg, h 20 éves koromra nem tudok felmutatni normális kapcsolatot blabla...Nem tudtam, hogy a tizenéves szerencsétlenkedés halál komoly kapcsolatnak számít. Teljesen barom vagy, ha szerinted törvényszerű, hogy tizenévesen összeszedek valakit, aztán vele maradok örökre. Mégis hányszor van ilyen szerinted?

Ilyen-olyan kapcsolataim voltak már, hosszabb is és rövidebb is. De ami elromlik, azt nem folytatom tovább, keresem az igazit, akiknél méltók vagyunk egymáshoz.


Amúgy szart sem ér a te "jóindulatod", meg a válaszaid, vszeg ezért szavaznak le. Szétoffolod a kérdést, nekem pofázol, hogy ki méltó hozzám, és ki nem, mikor azt sem tudok, h hogy nézek ki, és milyen fiúk az eseteim.

A kérdés az volt, hogy miért jön sok férfi azzal, hogy a nőknek le kellene adni a szintet, és miért lenne jó az, ha valaki összejönne olyannal, aki nem tetszik neki, valamint miért nem lehet megérteni, h igenis számít a külső. Erre jössz az ostobasággal, ami szerint be lehetne kategorizálni az embereket szintekre. Szerinted egy különleges arcú fiú, aki sokak szerint 10/10, és sok másik szerint meg jóindulatú 3/10, az micsoda akkor? Szánalmas vagy.

2012. ápr. 15. 17:32
 36/43 anonim ***** válasza:
Mindkét nem ezek az "igények" azt takarják, hogy szó nélkül tűrjenek el minden dolgot.
2012. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Természetesen jogodban áll 10/10 férfit keresni.Mikor megkapod, lehet nem lesz épp az a 10/10es akit elképzeltél az elején és mégis lesz benne valami, ami elfelejteti veled amit kerestél eredetileg.Nekem is egy szép barátnő kell, aki kedves is, rendes is.Mondhatnák egyesek, hogy sokat akarok, de még nem adtam fel.Nekem a sokat akarás azt jelenti, ha azt nézem, hogy a csaj hogy van öltözve, milyenek a körmei, milyen parfümöt használ, anyagi helyzete, frizurája, mennyire jó az ágyban és Isten tudja még hány buta elvárás, de mivel én se vagyok tökéletes, igy az én szintemhez mérten keresek barátnőt.
2012. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:
Engem sem érdekel, hogy milyen márkájú cuccok vannak a srácon. Egy sima farmerben és egy egyszínű pólóban is lehet jól kinézni.:)
2012. ápr. 15. 22:34
 39/43 anonim ***** válasza:
75%
nagyon sok a bunkó pasi.. rengeteg.. el se hiszitek :( sztem ezért nem talált a kérdező se pasit....
2012. ápr. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 A kérdező kommentje:

Na, végre valaki.:)

Ugyan nem ez volt a kérdés még mindig, de így igaz, hiába ad magára az ember lánya, és hiába nem ribanc, meg stb., nehéz normálisat találni, akinél minden stimmel. A fiatal korosztály nagy része nagyon sügér... Én meg nem fogok összejönni egy olyannal, aki jól néz ki, de amúgy ostoba tahó, és olyannal sem, aki kedves, de egyáltalán nem hoz lázba.

2012. ápr. 15. 23:32
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!