Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért jönnek folyton azzal a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jönnek folyton azzal a férfiak/fiúk, hogy a lányoknak/nőknek lejjebb kellene adniuk az igényeket?

Figyelt kérdés

Mégis miért kellene bárkinek is lejjebb adni?! Ha valaki számomra nem vonzó, akkor minek próbálkoznék vele?

Nagyon unalmas már ez a folytonos nyávogás a pasik részéről, itt az oldalon is többször már belém kötöttek. Miért ne lenne jogom ahhoz, hogy számomra 10/10-es barátot akarjak (kihangsúlyozom, h számomra, mivel mindenkinek más az ízlése, többször volt olyan, hogy a nekem tetsző pasi a barátnőimnek egyáltalán nem tetszett)?


Jah, és mielőtt bárki is jönne, hogy, jaj a nők a külsőre mennek, elmondom, hogy a belsőnek is ugyanúgy kell stimmelni. Akkor van esélye egy férfinak, ha a külső és a belső is tetszik. Ha baromi jól néz ki, de amúgy egy buta bunkó, akkor is mehet a süllyesztőbe... de ha nagyon kedves, meg stb, de csúnya, igénytelen, vagy csak szimplán nem az esetem, arra is ugyanez vonatkozik.



2012. ápr. 15. 13:40
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
nekem van barátom, nagyon nehéz volt rátalálni.. előtte 3 évig jártam 1 pasival, aki el akart nyomni, féltékenykedett, nem jött el a ballagásomra, nyiltan kimondta h más csajok szebbek, jobbak, mint én, k.rvásnak tartotta h hastáncolok, nem huzhattam rovid szoknyat, blablabla...... :(((((((
2012. ápr. 15. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

mér-mér... hogy becsússzanak a léc alatt - egy sokkal jobb csajjal mit ami jut most

meg mert nekik aztán vannak igényeik, és hogy tudnak nyálcsorgatni, meg lefitymálni...


aki nem ilyen az meg nem mond ilyen baromságot

2012. ápr. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Kérdező, lett azóta barátod? :-)

Szimpatikusnak tűntél az érveiddel, szóval remélem, hogy igen!

19/F

2013. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!