Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, velünk van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, velünk van a baj?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. Gyakran megnéznek az utcán, mondjuk még sose szólítottak le vagy ilyesmi, de pozitív jelzéseket már kaptam. Figyelek magamra, ápolt vagyok, estébé. Van eszem. :D Bármilyen meglepő is, nem lehet akármivel beetetni. "Lehet velem beszélgetni", amit nagyon sok sráctól hallottam már, hogy mennyire fontos. Mindennek ellenére azt tapasztaltam az elmúlt 2-2,5 évben, hogy a kedves srácoknak sem az én "fajtám" kell, hanem a buta, agyonsminkelt "társaim"...Akiket adott esetben rögtön meg lehet mászni.

Két kezem sem elég ahhoz, hogy megszámoljam azokat a barátnőimet, csoporttársaimat, akikre nagyjából ugyanaz jellemző, mint rám, és mégis egyedül vannak, mint a kisujjam.

Mi rontunk el valamit? Az a baj, hogy nem ugrunk egyből ágyba? Vagy tényleg nincs már az a szokás, hogy egy férfi szerezzen meg egy nőt?

Köszönöm, aki értelmes választ tud adni, vagy értelmesen tud ehhez hozzászólni.

Mindenkinek további szép napot! :)


2012. aug. 22. 13:27
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:

Csak rossz srácokat fogsz ki! :) Ennyi az egész. Írj privit és beszélgethetünk erről a dologról, főleg erről a "nincs már az a szokás, hogy egy férfi szerezzen meg egy nőt", mert én pont az elmúlt 2 hétben szívtam meg ezzel. 1 évig küzdöttem egy csajsziért, aki amúgy vonzódott hozzám, de végül egy olyan, akit 1 hónapja kezdett el megismerni, jobban vonzotta magához és egyre szimpatikusabbá vált neki.

Tehát röviden összefoglalva: ilyen a sors. Nem nehéz megtalálni azt, aki megfelel nekünk, vagy akinek megfelelünk, de sokkal nehezebb megszerezni, megtartani és sokkal könnyebb elveszíteni is.

18/F

2012. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:

Az a baj,hogy sok fiatal nem kapcsolatot akar.Hanem rövid kis futó kalandokat.Semmi baj veled,elég sokan keresnek normális lányokat :)

Nem ti rontjátok el,hanem a média.Az a sok szenny ami ami belőle folyik.Majd csak találtok normális srácokat

F19

2012. aug. 22. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Valószínűleg olyan pasikra buktok, akiket (még) csak a szex érdekel.


El kell járni szórakozni, ismerkedni, egyetemista bulikba, nyitottnak lenni.


Különben ha a szaktársaid mid ilyenek, akkor lehet, hogy túl kockák vagytok, ezen nem gondolkodtál még?


24/N

2012. aug. 22. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:

Vagy hívjatok fiatal vízszerelőt :)

Én 1-2 helyre elszoktam járni ha csöpög a csap,és a lányok örülnek hogy végre tudnak beszélni egy normális sráccal :D

2012. aug. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 A kérdező kommentje:

Köszönöm az első két válaszolónak! :)

Kedves 3.! Eljárunk mi nagyon is gyakran szórakozni, nem nevezném magunkat kockáknak. Nem vagyunk ott minden egyes bulin, mert néha jól esik csak úgy beülni valahova és dumálni...Nyitottak vagyunk/vagyok, szóval nem gondolnám, hogy ezzel probléma lenne. :)

Apukám a vízszerelőm, őt nem cserélném le semmi pénzért, de a többieknek szólok! :D

2012. aug. 22. 13:41
 6/45 anonim ***** válasza:
a férfi nem szereti az okos nőket: nem szereti ha a nő okosabb nála, és ezt a tudtára is adják, mert sérti a férfiúi önbecsülését
2012. aug. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:

Én is ilyen lány vagyok és tudod mi a "baj" velünk? hogy értünk küzdeni kéne,nem vagyunk könnyen kaphatók,lehet nekünk kéne kezdeményezni úgy legalább kialakulna valami...mert így..meg sem mernek szólítani.

Én arra jöttem rá az évek alatt,hogy hátrány ha valaki normális,mert mi szenvedünk...az aki meg hamar odaadja magt és a össz. tudását a zsebedbe rakhatod,ő meg boldog és szeretik és van szexuális élete:)

2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
62%

csinálj este és reggel 2*20 kaszálást és lesz csipőd

(kisterpeszben előre dől, kar egyenes, és amennyire csak tudod kifordítod a törzsedet jobbra majd balra)

2012. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó!

Én szeretem, ha egy nő okos(sőt igazából hülye p*csák mellett nem tudnék meglenni,próbáltam, de nem sikerült), szóval én úgy vagyok vele, hogy inkább legyen okosabb, műveltebb, mint sokkal hülyébb és esetlenebb. Tehát ne általánosíts ezen a téren, mert ez egy oltári nagy hülyeség volt.

2012. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
jah bocs ez nem ide akart jönni :D
2012. aug. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!