Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, velünk van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, velünk van a baj?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. Gyakran megnéznek az utcán, mondjuk még sose szólítottak le vagy ilyesmi, de pozitív jelzéseket már kaptam. Figyelek magamra, ápolt vagyok, estébé. Van eszem. :D Bármilyen meglepő is, nem lehet akármivel beetetni. "Lehet velem beszélgetni", amit nagyon sok sráctól hallottam már, hogy mennyire fontos. Mindennek ellenére azt tapasztaltam az elmúlt 2-2,5 évben, hogy a kedves srácoknak sem az én "fajtám" kell, hanem a buta, agyonsminkelt "társaim"...Akiket adott esetben rögtön meg lehet mászni.

Két kezem sem elég ahhoz, hogy megszámoljam azokat a barátnőimet, csoporttársaimat, akikre nagyjából ugyanaz jellemző, mint rám, és mégis egyedül vannak, mint a kisujjam.

Mi rontunk el valamit? Az a baj, hogy nem ugrunk egyből ágyba? Vagy tényleg nincs már az a szokás, hogy egy férfi szerezzen meg egy nőt?

Köszönöm, aki értelmes választ tud adni, vagy értelmesen tud ehhez hozzászólni.

Mindenkinek további szép napot! :)


2012. aug. 22. 13:27
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen kérdésekkor mindig a Helység kalapácsa jut eszembe: a lágyszívű kántor meg az ő amazon természetű Márta felesége :D
2012. aug. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
Vessünk véget a huzavonának végre, képet kérünk!!!
2012. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 A kérdező kommentje:

Kedves 21.!

Hatalmasat nevettem! :DD

Nem szeretnék itt ismerkedni, úgyhogy gondolom, nem képfüggő a dolog. :)

2012. aug. 22. 14:08
 24/45 anonim ***** válasza:
Nahhh, tessék! Ugye, hogy nem vagy nyitott a világra! :D
2012. aug. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 A kérdező kommentje:

:DDD

aha. szóval akkor itt rontom el? :D nem teszek fel képet egy mindenki által jól ismert oldalra? :D

2012. aug. 22. 14:15
 26/45 anonim ***** válasza:
Mindenki a könnyebb ellenállás felé hajlik. Te is, azért itt panaszkodsz, ahelyett, hogy kezdeményeznél a pasiknál.
2012. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:

Érdekelne a dolog, ha itt, így találnád meg azt a férfit aki meglódítaná szívedet, s életed végéig a tenyerén hordozna?!?

:)

2012. aug. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

semmi nincs kizárva nyilván. :) én azért a netes ismerkedéssel nagyon óvatos vagyok.

amúgy nem panaszkodom, de így sokkal őszintébben elmondják az emberek a véleményüket, tapasztalataikat. :)

2012. aug. 22. 14:22
 29/45 anonim ***** válasza:

Nem esztelen képet kértünk, ...

Tehát:

Őszintén, Veletek van a baj.

Nem vagytok nyitottak eléggé...


green inch

2012. aug. 22. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
57%
lőttél egy öngólt magadnak és a kép kérő adta hozzá a labdát :D
2012. aug. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!