Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, velünk van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, velünk van a baj?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. Gyakran megnéznek az utcán, mondjuk még sose szólítottak le vagy ilyesmi, de pozitív jelzéseket már kaptam. Figyelek magamra, ápolt vagyok, estébé. Van eszem. :D Bármilyen meglepő is, nem lehet akármivel beetetni. "Lehet velem beszélgetni", amit nagyon sok sráctól hallottam már, hogy mennyire fontos. Mindennek ellenére azt tapasztaltam az elmúlt 2-2,5 évben, hogy a kedves srácoknak sem az én "fajtám" kell, hanem a buta, agyonsminkelt "társaim"...Akiket adott esetben rögtön meg lehet mászni.

Két kezem sem elég ahhoz, hogy megszámoljam azokat a barátnőimet, csoporttársaimat, akikre nagyjából ugyanaz jellemző, mint rám, és mégis egyedül vannak, mint a kisujjam.

Mi rontunk el valamit? Az a baj, hogy nem ugrunk egyből ágyba? Vagy tényleg nincs már az a szokás, hogy egy férfi szerezzen meg egy nőt?

Köszönöm, aki értelmes választ tud adni, vagy értelmesen tud ehhez hozzászólni.

Mindenkinek további szép napot! :)


2012. aug. 22. 13:27
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
ezzel az erővel ti is rakjatok fel képet magatokról fiúkák
2012. aug. 22. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 A kérdező kommentje:

akkor mindenki pakoljon fel képet, köszi... :)

nem labdázgatok, úgyhogy erről ennyit. :)

2012. aug. 22. 14:29
 33/45 A kérdező kommentje:
esztelen képről meg még nem hallottam...de oké. :)
2012. aug. 22. 14:31
 34/45 anonim ***** válasza:

Hidd el, aki hasonló cipőt rúg, s nyitott mindenre, az tesz fel itt is, főleg, ha még kérik is!

Lásd: "A Debreceni Srác"!

:)

2012. aug. 22. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
100%
Na jól van kedves képre vágyó, fapfapozni kívánó srácok, szerintem lelehetne állni, ez nem társkereső, de még csak nem is képmegosztó oldal. A kérdező nem azért jött ide, hogy képeket töltögessen fel magáról, hanem azért, hogy feltegyen egy kérdést, amire válaszokat vár. A válaszokat úgy nagyjából megkapta, a maradék 10 komment meg már csak arról szól, hogy ismerkedni akartok vele.
2012. aug. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:

[link]


Itt van, erre verhetitek! :DDDD

2012. aug. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 A kérdező kommentje:
miért erősködtök ennyire? ez tök vicces amúgy... :D nem ismerkedni jöttem. kaptam értelmes válaszokat, azokat köszönöm. most meg megyek és bringázom egy jót! :)
2012. aug. 22. 14:39
 38/45 anonim ***** válasza:

Mindenki mindenkinek normálisat akar....

Szerinted ki a normális????

Az, aki mondjuk éppen most ránt be 2szál füves cigit és egy eki-t, vagy 2pohár bort, mert az egész életét végigküzdötte és már annyi pofont kapott az élettől, nőktől, társadalomtól, hogy a mindennapok küzdelmeit néha már nehezen bírja elfogadni! Szegény idealista, de közben realista és várja az életben a tökéletes szerelmet, munkát, gyerekeket, érzelmi hátteret, de közben szétnéz és lát....(nem csak néz, mint a bárgyú emberek többsége)

Mit vársz???? Kinek legyen az ember normális??? Ne igyon, ne bulizzon, ne ismerkedjen és közben építsen maga körül mindent??? Minek???

Azért legyen normális, hogy olyan legyen mint az apja, akit elhagyott az aszon 20év házasság után, mert megunta a mindennapos életet és kinyírta magát? Vagy hogy lássa, hogy van egy gyereke, akibe minden hitét belefektette és közben érje a csalódáshalmaz?? Vagy hogy magában elfogadja, hogy ő milyen normális és okos és közben pedig az ellenkező nem rá sem néz és ezért gyakran ő válik a poénok célpontjává?(ezek velem és a környezetemből vett példák)


Vagy az normális, aki 2hete lelött pár egyetemista srácot, mert ihletet kapott a batman filmek alapján? Na ő normális volt, csak megkattant az egyedüllétben és abban, hogy a társadalom perifériájának szélén egy senki volt...


Ha mindenki normális lenne baj lenne! Mikor leülök a legjobb barátommal, mert ugye egy cipőben járunk(neki mondjuk már volt barátnője) és tudjuk, hogy az a baj, hogy középszerű átlagos és normális srácok vagyunk. Szerinted melyik nő érdeklődik eziránt??? Hogy felkelek és megyek melózni, melette meg csinálom a sulit és szeretek sportolni....(blablabla)

Senkit! De ha én siránkozok, akkor jön a sok kiscsaj itt és a sok nagy májer alfahím gyerek és kioszt, hogy milyen kis gyámoltalan gyík vagyok és hogy soha nem lesz nőm, mert egy kis senki vagyok, akinek legalább egy negyed pohárnyi önbizalma lenne...

Inkább ne keress normálisat, mert megunod! Én még most sem tudom, hogy normális vagyok-e vagy sem.(tudom, az itteniek alapján nem, mert egy kretén életunt senkinek tűnök). Pedig valahogy mégiscsak lett 2szakmám(pont egy CNC gépkezelő az egyik), és még mérnök is lettem és összekuporgattam magamnak egy álomra(motor) és szeretem az anyám, mert sokmindent köszönhetek neki!

De, ki..ul elegem van mindenből és ezért néha bulizok, atomjaira csapom magam! Nem akarok agyalni, mert jó párszor szívtam rá a "rendes lányokra".

És igen, nem itélem el azt sem, aki mondjuk néha bevesz 1-2bogyót, vagy iszik valamit. És azért mert te meg én roh..tul nem látunk bele abba, hogy mit érez és mit kapott az élettől, milyen családja van! Lehet tök hibbant és vadnak tűnik, de ez csak egy kép, hogy eltakarja azt, hogy ő ki is valójában!

2012. aug. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 A kérdező kommentje:

senki nem tökéletes, senki nem teljesen normális. és ez jól is van így.

az meg már rég nem érdekel, hogy ki mit mond, vagy gondol rólam. keresem a saját utam, részben meg is találtam, úgy intézem a dolgaim, ahogy én látom jónak. viszont keresek valakit, aki ebben a támaszom, csak ebben a mocskos világban egyre kevesebb értékelhető ember van. ezeknek az számít, hogy mit mutatsz fel, anyagiakat és külsőségeket nézve. hazudnék, ha azt mondanám, hogy csak a belső számít, nyilván nem. de egy idő után már csak a belső számít...

kedves utolsó! te meg valószínűleg mégsem a rendes lányokkal fáztál rá, hanem a felszínesebb fajtával...:)

2012. aug. 22. 15:00
 40/45 A kérdező kommentje:
*egy kapcsolatban egy idő után
2012. aug. 22. 15:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!