Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, velünk van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, velünk van a baj?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. Gyakran megnéznek az utcán, mondjuk még sose szólítottak le vagy ilyesmi, de pozitív jelzéseket már kaptam. Figyelek magamra, ápolt vagyok, estébé. Van eszem. :D Bármilyen meglepő is, nem lehet akármivel beetetni. "Lehet velem beszélgetni", amit nagyon sok sráctól hallottam már, hogy mennyire fontos. Mindennek ellenére azt tapasztaltam az elmúlt 2-2,5 évben, hogy a kedves srácoknak sem az én "fajtám" kell, hanem a buta, agyonsminkelt "társaim"...Akiket adott esetben rögtön meg lehet mászni.

Két kezem sem elég ahhoz, hogy megszámoljam azokat a barátnőimet, csoporttársaimat, akikre nagyjából ugyanaz jellemző, mint rám, és mégis egyedül vannak, mint a kisujjam.

Mi rontunk el valamit? Az a baj, hogy nem ugrunk egyből ágyba? Vagy tényleg nincs már az a szokás, hogy egy férfi szerezzen meg egy nőt?

Köszönöm, aki értelmes választ tud adni, vagy értelmesen tud ehhez hozzászólni.

Mindenkinek további szép napot! :)


2012. aug. 22. 13:27
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:

Nekem megvolt a válaszom a képre mikor még nem is láttam.

Próbáltam vinni egy kis komolytalanságot a beszélgetésekbe...

Én ma nem tekerek, meleg van. Megyek horgászni.

2012. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:

Cső! Én amolyan laza elkényeztetett rosszfiú vagyok,aki szarik mindenre. Ja és szintén 20 vagyok. Épp ezért csak az ilyen ribanc típusú csajok nyomulnak rám,mert nekik ez jön be,de én utálom az olyan könnyűvérű csajokat,így nem kezdek velük. (Na jó,régebben még pár éjszakát bevállaltam,de mostanság már kezdek megkomolyodni,na jó nem,de mindegy is:D )

A lényeg,h nekem pont az ilyen típusú csajok jönnek be,akikért küzdeni kell. Imádom a kihívásokat,meg az izgalmas titokzatos csajokat. És bizony kihívás is meghódítani,(eddig 2 ilyen lányt próbáltam meg,de egyik se sikerült) mert ők nem szeretik a magamfajta ingyenélő elkényeztetett burzsujokat. Nahát ennyi.

Szóval a válasz a kérdésedre igen,az a baj,h a legtöbben örülnek ha egy kis ribi alájuk fekszik,azt cső. De az ilyen egyedi eseteknek,mint amilyen én vagyok,pont az ilyen lányok jönnek be, talán mert én mindent olyan könnyen megkaptam,ezért lehet,ezért keresem a kihívást jelentő csajokat...

2012. aug. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:

Talán nem csak ölbe tett kézzel kézzel kellene várni, hogy bekopogtasson hozzátok az, akit megálmodtatok magatoknak (az utcán leszólításnak meg kicsi a realitása is, meg a kimenetele is kétséges).

"egy férfi szerezzen meg egy nőt" - Túl sok lányregényt olvastál, és elhitted, Dulcinea!

Az közeledő fiúk közül meg biztosan azt választjátok, akik nagy valószínűséggel rendelkeznek az általatok elvárt tulajdonságokkal, vagy nektek is mindig a fulltahó jut terítékre, és csak értetlenül, széttárt karokkal álltok végül, hogy mé' van megint ez a bukta?

"a kedves srácoknak sem az én "fajtám" kell, hanem a buta, agyonsminkelt "társaim""

Igen, a fiúk is választhatnak rosszul, és vágyhatnak olyasvalakire, aki nem összeegyeztethető az elvárásaikkal, és rövid távon számíthat nekik a kisebb ellenállás is ("Akiket adott esetben rögtön meg lehet mászni.").

2012. aug. 22. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:

lehet, hogy sok lányregényt olvastam, de van okom elhinni, miután a szüleim 25 éve boldog házasok, sőt továbbmegyek, a legtöbb barátom szülei is több évtizede együtt vannak. akkoriban még szokás volt egy nőt meghódítani és megszerezni. nyilván ez két emberen múlik, és a nő is kell, hogy tegyen érte...

nem skatulyázok be senkit, senkit nem vértezek fel olyan tulajdonsággal, amik csak szerintem léteznek. próbálom megismerni az embereket, és utána véleményt alkotni.

úgyhogy lehet dobálózni bármivel, én próbálkozom, egyelőre sikertelenül...

2012. aug. 22. 22:43
 45/45 anonim ***** válasza:

Igazából nem tudom mire fáztam rá, de nem is nagyon érdekel! Nem várok semmit, mert így tudom, hogy nem is lesz senkim!

De ha 24éves koromig nem kelletem senkinek, akkor tök fölösleges kapálóznom! Megóvom magam a csalódástól és attól, hogy már megint önmarcangolóban azon agyaljak, hogy milyen elcseszett kretén vagyok és hogy ezt ide kiírjam, hogy miért vagyok looser....

Nem vagyok kretén és aki azt gondolja az tövig nyelheti! Egy lepukkant kisváros tróger külkerületén éltem és nem toltak alám semmit és még küzdenék is....

De nem fogok beállni egy lány miatt a sorba a 6-ik, 7-ik srácnak a sok kis műmájer buze.nyák és újgazdag kiskö..ög mögé és közben eltűrni azt, hogy még egy telefonhívásra még egy visszahívóst se küldjön, vagy annyit, hogy nem kellesz te kretén! És nem kell finomkodni, meg hogy hogy küldjem el a srácot, mert a magam fajta looserek még az után is reménykednek, ha egy értelmes és félig kedves szót szólsz utánuk!


Volt kiscsaj, akinek elmondtam az élettörténetem(nehezen is emésztette meg a kis elkényeztetett gazdag család szeme fénye), meg hogy beszélgessünk nyiltan és ma már azt látom az arcán, hogy még a köszönés is nehezen megy nekik és ha a barátjával van(díszbu.i), akkor rám se néz...

A 38-as voltam!

2012. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!