Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Őszintén, velünk van a baj?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Őszintén, velünk van a baj?

Figyelt kérdés

20 éves, egyetemista lány vagyok. Gyakran megnéznek az utcán, mondjuk még sose szólítottak le vagy ilyesmi, de pozitív jelzéseket már kaptam. Figyelek magamra, ápolt vagyok, estébé. Van eszem. :D Bármilyen meglepő is, nem lehet akármivel beetetni. "Lehet velem beszélgetni", amit nagyon sok sráctól hallottam már, hogy mennyire fontos. Mindennek ellenére azt tapasztaltam az elmúlt 2-2,5 évben, hogy a kedves srácoknak sem az én "fajtám" kell, hanem a buta, agyonsminkelt "társaim"...Akiket adott esetben rögtön meg lehet mászni.

Két kezem sem elég ahhoz, hogy megszámoljam azokat a barátnőimet, csoporttársaimat, akikre nagyjából ugyanaz jellemző, mint rám, és mégis egyedül vannak, mint a kisujjam.

Mi rontunk el valamit? Az a baj, hogy nem ugrunk egyből ágyba? Vagy tényleg nincs már az a szokás, hogy egy férfi szerezzen meg egy nőt?

Köszönöm, aki értelmes választ tud adni, vagy értelmesen tud ehhez hozzászólni.

Mindenkinek további szép napot! :)


2012. aug. 22. 13:27
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:

Hidd el vagyunk még páran, csak ebben a felszínes, érzéketlen, rohanó világban többen vannak, azok akiket körülírtál. Főleg a fiatalok körében, nézd meg a jövő generációját. (gondolok itt a 12-18 évesekre, undorító)


De ne feledd, aki keres, talál! :)


20/f

2012. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:

nincs a csípőmmel semmi gond, de kösz. :)

nem szoktam lenézni másokat, vagy tudatni velük, hogy "butábbak", mint én, mert én egyetemre járok, ők meg nem... szerintem r*hadtul nem ez határozza meg, hogy milyen egy ember... én ezt az utat találtam jónak, én erre megyek.

kezdeményeztem is már, és abba is belebuktam, mert jött egy felpumpált cicis hölgyemény...

2012. aug. 22. 13:51
 13/45 A kérdező kommentje:

azért jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. :)

köszi mindenkinek! :))

2012. aug. 22. 13:53
 14/45 anonim ***** válasza:

7. kommentelő.

Teljes mértékben igazad van. Sok srácban(például bennem is) a nehezen kapható csajok megingatták az önbizalmamat, mert az utóbbi 2 hétben egy olyat vesztettem el, akiért 1 éven át küzdöttem, el is értem azt, hogy vonzódjon hozzám, hogy szeressen, hogy ne tudjon elengedni, de mégis egy olyan srácot választott, akit alig 1 hónapja ismert. Az ilyenek megingatják az önbizalmunkat, és itt már nem arról van szó, hogy nem tudunk küzdeni, hanem arról, hogy hiába is küzdünk, a végén a nő hoz egy hülye döntést, de ő maga sem tudja, hogy miért és úgy gondolja, hogy jó döntést hozott, ami aztán pár hónap múlva visszacsap, hogy mégsem.

2012. aug. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
Találd meg a módját, hogy idősebb pasik tudjanak Rád mozdulni, vagy várnod kell amíg a korosztályod komolyodik...
2012. aug. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:
hm... mindis is az idősebb korosztály vonzott, de ezek szerint akkor tényleg szerencsétlen vagyok :D, mert ott sem én kellettem... :)
2012. aug. 22. 13:56
 17/45 anonim ***** válasza:
Mondjuk az okosságról meg annyit, hogy attól még, hogy valaki egyetemre jár, az nem feltétlenül azt jelenti, hogy okosabb is egy átlag embernél. Max műveltebb, de nem feltétlenül okosabb, egy szakképzett ember is lehet okos, én sem egyetemre készülök, hanem egy neves gimnázium után szakmát fogok tanulni méghozzá a CNC esztergályos és CNC programozó szakmákat, de emiatt nem tartom magam hülyének, csupán ebben látok megélhetést és elegendő pénzt, hogy eltartsak mondjuk egy családot anélkül, hogy a feleségnek dolgoznia kéne mennie.
2012. aug. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:

"a férfi nem szereti az okos nőket: nem szereti ha a nő okosabb nála"


Ugye nem csak én érzek itt valami anomáliát? Lehet egy nő úgy is okos, hogy nem okosabb a férfinál, de eme válasz írója egyenlőséget tesz a kettő közé, azaz unblokk lehülyézi 'a férfit', azt írja, hogy amelyik nő okos, az automatice okosabb a férfinál. Namármost ezzel csak azt bizonyította be, hogy ő maga biztos, hogy nem okos :D


Amúgy az, hogy 'okos' egy nehezen összehasonlítható tulajdonság, nem egyszerű eldönteni, hogy ki okosabb kinél, így nem is lehet egyértelműen erre fogni a dolgot. Valószínűleg az lehet eme jelenség hátterében, ami pl. a szexkapcsolatnál: a teljesítőképesség hiánya. Nem fejlett a személyisége annyira, hogy össze tudjon hozni egy épkézláb emberi kapcsolatot, ergo marad az igénytelen alja "csak dugunk", mert dugni még a legbutább állat is tud. Mást nem nagyon, hát ők sem. És mivel elég sokaknak minden a seggük alá van rakva, nem is tanulnak meg teljesíteni, így mindig a legkönnyebb verziót keresik, mert csak azt tudják megcsinálni. Hiába tűnik kívülről bárki bármilyen kedvesnek meg értelmesnek, a valódi személyisége a döntéseiben nyilvánul meg. Aki meg ilyen balfarok, azt ignoráljuk is, kell a halálnak. Süllyed a színvonal.


Ezt nemrég olvastam, illik ide is: strong women only intimidate weak men.

2012. aug. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:

ismerösöm 10 osztályt végzet (meg pár okj-s szakmát) elmentünk együtt bevásárolni, még 3 nap mulva is tudta minek mennyi volt az ára... csempéztük a fürdöszobát, ránézésre megmondta mennyi fuga menyi csempe kell hozzá, hogy ne legyen gond ha törik stb....


csak nem szeretett magolni, meg máshogy alakult az élete...

2012. aug. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 A kérdező kommentje:
Na jó, de miért érzem azt, hogy mostanában mindenáron csak a könnyebb verzió kell? Ennyire a popó alá lenne pakolva mindenkinek minden? Hogy küzdeni már nem is kell?
2012. aug. 22. 14:04
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!