Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az zavaró ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavaró ha egy fiú "nem teper érted annyira, mégha többet is érez"?

Figyelt kérdés

Ez mennyire zavaró?

Mert én olyan fiú vagyok, aki flegma nyugalommal egyedül is teljes életet élek. Nem szokásom teperni egy lányért sem, én ilyen típus vagyok. Nem azt várom, h ő teperjen félreértés ne essék, csak én nem vagyok az a fajta aki olyan szekér után fut, ami nem biztos h felveszi. Az önbizalmammal semmi baj sincs, tudtára adom, h mit érzek, és ha elsőre nem mond igent, hát akkor továbblépek, persze nem felejtem el, mert sose lehet tudni h mikor miért mondja azt h nem. De én vagyok vele , h :" A Szerelem olyan mint a fingás!!! Ha erőlteted, egy nagy szar lesz belőle!!:)"



2012. dec. 28. 08:31
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedves vagy, szívesen megismernélek még jobban"


Ezt meg mondjuk nem is mondhatná, hisz a második példám fenn az volt, hogy általános jellegbe beszélnek, nem kettőjükről.

2012. dec. 28. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
No mind1. A kérdező itt úgyis konkrét meghívásról beszél!
2012. dec. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:

Erről, kedves 61%-os, most a Macskafogóból jutott eszembe egy idézet:

"De ők nem tudják, hogy mi tudjuk, hogy ők tudják, hogy mi tudjuk." :D

2012. dec. 28. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
:D
2012. dec. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedves vagy, szívesen megismernélek még jobban"


Ezt meg mondjuk nem is mondhatná, hisz a második példám fenn az volt, hogy általános jellegbe beszélnek, nem kettőjükről.


Akkor mondjuk azt mondhatná, hogy: "Szívesen ismerkednék férfiakkal, szeretnék kapcsolatot, de..." És akkor jöhetne, amit az előbb leírtam. Már nem annyira negatív, a "de" ellenére sem.

Egy türelmes férfit ez csak nem hozza ki a béketűréséből, sőt, talán még a kíváncsiságát is felkelti kicsit.

2012. dec. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:

#45

úgy van. Utólag már könnyű kitalálni... :D

De lehet a Macskafogó szövege jobban bejönne xd

2012. dec. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
#38 Lehet h te kivétel vagy, de nem gondolnánk ezt, ha nem ez lenne a jellemző.
2012. dec. 28. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 A kérdező kommentje:

Huh, jaj. Hát nem számítottam ennyi válaszra, még nem volt időm mindet végigolvasni, de majd megnézem. Ez a második kérdés amit ide föltettem, az előzőre kaptam vagy 2 választ, most meg ez rengeteg.:)


Én már csak ilyen vagyok, ha egy lány azt mondja nem, biztos megvan rá az oka, és ilyenkor a legjobb ha szépen lelépek. Ha igazából nem így gondolja, az már nem az én bajom, hanem az övé. Ha esetleg mégis szeretne valamit, itt vagyok bármikor megtalálhat.:) de én addig tuti nem fogom keresni, velem senki se szórakozhat.

2012. dec. 28. 11:18
 49/55 anonim ***** válasza:

" bármikor megtalálhat."


és ha nem tud?

2012. dec. 28. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:

"Ha a lány tényleg érdeklődik és "véletlenül" nemet mond, de tetszik neki a srác akkor

utána is jelezni fog neki."


NA Én ettől tudok falnak menni.pont ilyen helyzetben vagyok most és nem tudom eldönteni ,hogy csak szórakozik vagy mi van.

De hogy mire jó ez?.....

2012. dec. 29. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!