Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az zavaró ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavaró ha egy fiú "nem teper érted annyira, mégha többet is érez"?

Figyelt kérdés

Ez mennyire zavaró?

Mert én olyan fiú vagyok, aki flegma nyugalommal egyedül is teljes életet élek. Nem szokásom teperni egy lányért sem, én ilyen típus vagyok. Nem azt várom, h ő teperjen félreértés ne essék, csak én nem vagyok az a fajta aki olyan szekér után fut, ami nem biztos h felveszi. Az önbizalmammal semmi baj sincs, tudtára adom, h mit érzek, és ha elsőre nem mond igent, hát akkor továbblépek, persze nem felejtem el, mert sose lehet tudni h mikor miért mondja azt h nem. De én vagyok vele , h :" A Szerelem olyan mint a fingás!!! Ha erőlteted, egy nagy szar lesz belőle!!:)"



2012. dec. 28. 08:31
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:

hogy a kérdésedre válaszoljak vagy nem szereted a lányt és nem akarsz vele összejönni csak "divat szerelem"azaz mutogatásból kell a csaj

vagy ha összeakarsz vele jönni akk pedig teperj érte nem jó nagyon húzni

a további hozzászóloknak nem tudom h ti vagytok-e ilyen bénák vagy én vagyok ilyen ügyes de én 8 hónapja ismerem a barátnőmet és mindenre tudom mi a válasza és 90%-ba ki tudom találni a gondolatait

2013. márc. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:

a kérdezőnek válaszolok a kérdésére

ha ez a lány kell és tényleg szereted nem pedig mutogató szerelem akk nagyon megéri érte teperni

a többi hozzászólónak meg mondom

nem tom h én vagyok-e ilyen ügyes vagy ti vagytok a bénák de én 8 hónapja ismerem a barátnőmet és tudom mire mi a válasza és 90%-ba tudom a gondolatait :)

2013. márc. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
bocs vmiért kétszer küldte el a 2 hozzászólást csak egyszer errort írt ki és azt hittem nem küldte el ://///
2013. márc. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:

50-esnek:

na ez az a helyzet, amikor meg igen sok fiú elküldi a jó k anyjába a csajszit, h szórakozzon egy kicsit arrébb, aztán majd megtanulja. nem akarok itt most "durva" eseteket írni, de szal tudok jó pár olyanról, amikor ez pont fordítva működik, és nem igazán játszadozik a csajszi, mert csak 1 dobása van. manapság én pont azt látom, h a fiúknak udvarolnak a lányok, és nem fordítva. De persze attól függ ... (leginkább a srác "milyenségétől")


Csak egy jó példa:

Egyik sportág válogatottjának igen top class srácának akarta tenni a szépet egy csajszi, de hát a srác ugye talált magának minden estére 100 csajt is, ha nagyon akarta volna, azaz kb le se ..arta, na meg amolyan kis plázacica létére persze kezdte a szokásossal, h kocsi meg pénz, szal puhatolózott, és csak utána tudta meg h ki a srác. Aztán a srácnak meg nincs kicsi egója, és lerendezte a helyzetet a maga módján:

"anyukám, először térdelsz, aztán ha jól csinálod, majd eldöntöm, h meglátod-e milyen kocsim van" ... na puff.

Szal elég sokszor pofára esnek a hasonló lányok, de az ilyenekre azt mondom, meg is érdemlik, aztán 1-2 ilyen eset után átgondolják, h mennyire akarnak játszadozni.


Az élet lerendezi a dolgokat, de tehát egy kicsit is "menőbb" srác ugyan nem fog teperni semmilyen csaj után, ez tuti. És az a nagy igazság h igen sok csaj bírja nagyon ha a srác flegma, nem foglalkozik vele, valahogy vonzóbb, izgatóbb számukra.

2013. márc. 25. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:

50-esnek még:

jahh, az ilyet meg hagyd a frászba, aztán "jelezgessen" a buszon ... ha komolyak a szándékai, úgyis érzed, és úgyse játszik veled, ennyi sztem.

2013. márc. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!