Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az zavaró ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavaró ha egy fiú "nem teper érted annyira, mégha többet is érez"?

Figyelt kérdés

Ez mennyire zavaró?

Mert én olyan fiú vagyok, aki flegma nyugalommal egyedül is teljes életet élek. Nem szokásom teperni egy lányért sem, én ilyen típus vagyok. Nem azt várom, h ő teperjen félreértés ne essék, csak én nem vagyok az a fajta aki olyan szekér után fut, ami nem biztos h felveszi. Az önbizalmammal semmi baj sincs, tudtára adom, h mit érzek, és ha elsőre nem mond igent, hát akkor továbblépek, persze nem felejtem el, mert sose lehet tudni h mikor miért mondja azt h nem. De én vagyok vele , h :" A Szerelem olyan mint a fingás!!! Ha erőlteted, egy nagy szar lesz belőle!!:)"



2012. dec. 28. 08:31
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
100%
igazából a csajoknak az a legizgatóbb ha egy srác nagyon magasról lexarja őket, és nem mutatja amit érez, vagy esetleg pont az ellenkezőjét mutatja. a szokásos megszerezhetetlen - image nagyon beválik mindig, csajok sokkal jobban rákattannak, persze tagadják, de tapasztalatból tudom.
2012. dec. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
Te csinálod jól. Lányok után nem érdemes 2 percnél tovább teperni, mert úgyis eldől annyi idő alatt, h kellesz-e neki. Ha jól nézel ki, akkor úgyis össze akar jönni veled, ha nem, akkor pedig hiába tepersz, barátság a legtöbb, amit elérhetsz.
2012. dec. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 anonim ***** válasza:

#11-nek

Csak részben van igazad. Mert pl. én akinek gőze sincs 100%-ra, hogy mit érez a pasi, mert húzzuk, néha arra gondolok, hogy teljesen szükségtelen áltatnom magam.

Szóval azért nem árt, ha a férfi nem esik át a ló túloldalára...

2012. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/55 anonim ***** válasza:
... mármint időhúzásilag nem esik át a ló túloldalára
2012. dec. 28. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
Még annyit: én úgy gondolom, hogy belevaló lánynál nem olyan gáz TALÁN, hogy időhúzást csinálsz, viszont egy szerényebb, visszahúzódó tipusnál nem lenne előnyös lépés a részedről. Főképp, hogy azonnal feladd.
2012. dec. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:

13: a lányok pontosan a nagyon flegma srácokat imádják, megvesznek értük, persze nyilvánosan elhordják minden szemétnek, de aztán hogy mi jár a fejükben az más kérdés.


Tudok egy elég friss példát, elég jó sztem:

Buliban a "menősrácért" eléggé oda volt egy csajszi, a srác meg a maga elég nagy egós flegmaságával közölte vele h "oké, előbb térdelsz, aztán ha jól csinálod, majd meglátjuk". ,na puffffffff.

és ez így megtörtént, a csajszi naná térdelt ...

2012. dec. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:

"13: a lányok pontosan a nagyon flegma srácokat imádják, megvesznek értük, persze nyilvánosan elhordják minden szemétnek, de aztán hogy mi jár a fejükben az más kérdés."


Hát tudod én már nem vagyok kislány és utálom az egoista, uralkodó típusú pasikat. Nekem egyáltalán nem jön be a flegma típus. Talán a mai 20 éveseknek igen. Rám nem hatnak az ilyen dolgok. Tisztelném a párom, de ne uralkodjon rajtam! Az ilyen pasikból egy életre elegem. És a legnagyobb nagymenő se kell, de még a közepes se.

Szóval szerintem a kérdező inkább vizsgálja meg, hogy milyen típus a csaj akivel kezdene és úgy álljon hozzá a dologhoz.

2012. dec. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:

Szerintem jól csinálod, és igenis jó dolog, hogy van egy egészséges önbizalmad, bár több ilyen lenne.

Nekem az jön le, hogy mersz kezdeményezni és egyértelmű vagy, arról meg nem tehetsz, hogy vannak, akik (számomra érthetetlenül és logikátlanul) nemet mondanak és igent gondolnak.

2012. dec. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
#17 Attól, h ezt gondolod magadról, még egyáltalán nem biztos, h így is van ;)
2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 A kérdező kommentje:

Ja hát én nem azért csinálom, hogy tapadjanak rám.xD

Aki ezért tapadna rám , mert hogy "olyan flegma vagyok" hát nem is tudom, nem az én csaj esetem.

Épp ellenkezőleg, én szeretem, ha küzdeni kell egy lányért, szeretem ha nem adja magát könnyen. De tudomásul veszem, hogy a nem az nem. Ilyenkor persze nem feladom vagy ilyesmi, hanem azonnal faképnél hagyom, mintha mi sem történt volna. Ha már tudja , h mit érzek, és nemet mondott, én onnantól nem tehetek semmit csak várom, hogy ő keressen ha akar valamit. Innentől nála van a labda , én meg addig is amíg gondolkozik keresek valami jobb elfoglaltságot.

2012. dec. 28. 09:41
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!