Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az zavaró ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavaró ha egy fiú "nem teper érted annyira, mégha többet is érez"?

Figyelt kérdés

Ez mennyire zavaró?

Mert én olyan fiú vagyok, aki flegma nyugalommal egyedül is teljes életet élek. Nem szokásom teperni egy lányért sem, én ilyen típus vagyok. Nem azt várom, h ő teperjen félreértés ne essék, csak én nem vagyok az a fajta aki olyan szekér után fut, ami nem biztos h felveszi. Az önbizalmammal semmi baj sincs, tudtára adom, h mit érzek, és ha elsőre nem mond igent, hát akkor továbblépek, persze nem felejtem el, mert sose lehet tudni h mikor miért mondja azt h nem. De én vagyok vele , h :" A Szerelem olyan mint a fingás!!! Ha erőlteted, egy nagy szar lesz belőle!!:)"



2012. dec. 28. 08:31
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:

Sok oka lehet:

- lehet egy korábbi, akár évekig tartó rossz kapcsolat, betegség, megerőszakolás stb...

és ennek következményeként mond hirtelen váratlan nem-et az illető. Vagy egyszerűen csak beijed, össze van zavarodva - bár ezt egy férfinak látnia kell - szerintem.

2012. dec. 28. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:

Ha "lexarod" a lányt, az valamelyiknek kihívás, valamelyiknek elutasítás. Előtte tájékozódj, hogy ő melyik kategóriába tartozik.


Mellesleg tényleg elég nagyratartod magad.


Minek neked kapcsolat? Várj, pont ezaz, hogy nem kell. Akkor meg minek jönnél össze olyan lánnyal, aki nélkül meglennél?


Hülye vagy. De hidd el, jön majd egy olyan, akibe fülig szerelmes leszel, és úgy fogsz teperni, hogy magadra sem ismersz..

2012. dec. 28. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:

" azonnal faképnél hagyom, mintha mi sem történt volna"


Ez a labda szöveg az én szövegem is szokott lenni.

No ez megtörtént velem. Legalább is úgy csinált, mintha nem is léteznék. Bár én nem egyértelmű nem-et mondtam. No mind1.

Ja és azóta visszadobtam a labdát. Még jó hogy jött egy ötletem.


Mindenesetre továbbra is azt mondom, hogy nem árt ha ismeri a pasi, hogy kivel is van dolga, máskülönben nem biztos, hogy jól áll hozzá a helyzethez.

2012. dec. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:

ma 09:41:


Egy megerőszakolás áldozatának durva lehet, neki még feladata van a saját lelkivilágának rendbetételével, meg kell tanulnia normálisan kommunikálni.

Tulajdonképpen ugyanezt tudnám mondani annak is, aki még nem hevert ki egy rossz kapcsolatot. Amíg nem nyitott teljesen, nem is érdemes párt keresnie, majd csak utána.

2012. dec. 28. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
#21 Azt mondták már neked, h a férfiak nem gondolatolvasók? :)
2012. dec. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:

Egy megerőszakolás áldozata évekig szenvedhet. Egy ismerősöm már kb. 15 éve szenved vele, de azóta férjhezment és így sokkal könyebb neki. Jó ha ilyenkor megértő a partner a kapcsolat elején. Egy ilyet talán sose lehet kiheverni.

A rossz kapcsolat is lehet hasonló. Lehet olyan, amit sose tudsz kiheverni. Pl. az egyik ismerősöm úgy megverte a férje, hogy kórházba ment. Többször is. Az ilyeneket sose lehet lelkileg feldolgozni teljesen. Nem akarok példálózni. És itt nem gyerekszerelmek (~10-25 éves) közötti hercehurcáról beszélek.


Az előző mondatoddal azt mondod, hogy az ilyenek amíg nem heverik ki ne kezdjenek újba.


Természetesen ha valaki odáig van az előző kapcsolatáért, vagy nem zárta le VALÓBAN NE KEZDJEN ÚJBA. Egyetértek.

2012. dec. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

#25-nek

Randira nem úgy kell hívni egy lányt, hogy nem is ismered. Ismerd meg, aztán lehet járni meg ilyenek. Vagy úgy kéne, hogy a pasi elhív és akkor azt mondom neki, hogy bocsi adj 2 perc gondolkodást, kigondolom és .... áhhh! Valamit csak tud a lányról (főleg itt a kérdező esetében, ha húzza mint a rétest!).


Spec. én se vagyok gondolatolvasó, hogy a pasi mi a csodát akar, ha nem játszik nyílt lapokkal.

2012. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
#26-osom a 24-nek írtam.
2012. dec. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy rögtön randira akarja hívni, de ha ismeretlenül odamegy és meghívja egy pohár italra/üdítőre, abból a célból, hogy megismerje, de a másik elutasítja, akkor azzal nem megy sokra.
2012. dec. 28. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:

De nem ismeretlenül. Azt írta a kérdező, elkezdenek szemezni meg ilyenek... bla-bla... és akkor egyszer eljut odáig, hogy beszélget vele bla-bla....aztán bedobja, hogy összejöhetnének..bla-bla..... és ez nála elég sokáig tart.


Hát akkor nem ismeretlenül megy oda!!! Pont úgy csinálja mint én. Kivéve, hogy én nem hívom randira, meg pizzázni stb. a pasit.

2012. dec. 28. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!