Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok, az zavaró ha egy fiú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, az zavaró ha egy fiú "nem teper érted annyira, mégha többet is érez"?

Figyelt kérdés

Ez mennyire zavaró?

Mert én olyan fiú vagyok, aki flegma nyugalommal egyedül is teljes életet élek. Nem szokásom teperni egy lányért sem, én ilyen típus vagyok. Nem azt várom, h ő teperjen félreértés ne essék, csak én nem vagyok az a fajta aki olyan szekér után fut, ami nem biztos h felveszi. Az önbizalmammal semmi baj sincs, tudtára adom, h mit érzek, és ha elsőre nem mond igent, hát akkor továbblépek, persze nem felejtem el, mert sose lehet tudni h mikor miért mondja azt h nem. De én vagyok vele , h :" A Szerelem olyan mint a fingás!!! Ha erőlteted, egy nagy szar lesz belőle!!:)"



2012. dec. 28. 08:31
1 2 3 4 5 6
 31/55 anonim ***** válasza:

Ha valakivel olyan dolgok történtek, ami miatt a normálisnál visszahúzódóbb lett, mégis szeretne ismerkedni, annyit legalább meg kell tennie, hogy egy pohár italra vagy egy beszélgetés kezdeményezésére nem mondjon nemet, ha igent akar mondani. Ha elindul az ismerkedés, akkor már elmondhatja, hogy nem valami kiegyensúlyozott jelenleg, bizonytalan, nem szeretne kapkodni, de érdekli őt a másik. Akkor már mindenki tudja, ki hányadán áll.

Még a nyitottabbak se biztos, hogy két perc alatt igent mondanak egy randira, én nyitott vagyok, de ennyi idő piszok kevés. Nekem nem az jött le, hogy a kérdező ismeretlen lányokat hív randizni és ad nekik két percet, ha mégis így van, akkor bocs, félreértettem az egészet.

2012. dec. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/55 anonim ***** válasza:
#27 Nem tudom te h vagy vele, de én annak se tudom kitalálni a gondolatait, akit évek óta ismerek.
2012. dec. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/55 gabriell88 ***** válasza:
Nem zavaró, lusta vagy.Ennyi
2012. dec. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/55 anonim ***** válasza:

#31-nek

Meghívás esetén tökre igazad van. Érdemes tisztázni, hogy bejön-e az egyiknek a másik vagy nem, vagy hogy esetleg máskor, később elmenne-e vele.

Viszont ha egy pasi és egy nő általános jellegben beszélgetnek (tételezzük fel, hogy szimpatizálnak egymással, de nem biztos, hogy kitárulkozik a nő neki. Beszélhet negatívan is a kapcsolatokról úgy általában és akkor már el is vágta egy lehetséges kapcsolat kialakulásának folytatását.


#32-nek

Teljesen igazad van!

2012. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/55 gabriell88 ***** válasza:

Azt hozzá tenném, mint nő és most olvasom a kommentekre.Hogy azért ott álljunk meg egy picit, hogy ha a lány nemet gondol az igen.Ez nagyon nem így van.

Sosem mondtam még úgy nemet, hogy azt ne úgy gondoltam volna.1

2 Ha a lány tényleg érdeklődik és "véletlenül" nemet mond, de tetszik neki a srác akkor utána is jelezni fog neki.


Természetesen van olyan is, hogy valaki unszimpatikus, de a végére megkedveled.De ritka.

2012. dec. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/55 anonim ***** válasza:

"Ha a lány tényleg érdeklődik és "véletlenül" nemet mond, de tetszik neki a srác akkor utána is jelezni fog neki."


Ez így van!

2012. dec. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/55 anonim ***** válasza:

"Ha a lány tényleg érdeklődik és "véletlenül" nemet mond, de tetszik neki a srác akkor utána is jelezni fog neki."

De az esetek többségében ilyenkor nem akar semmit a sráctól, csak játszik vele.

2012. dec. 28. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/55 anonim ***** válasza:

"De az esetek többségében ilyenkor nem akar semmit a sráctól, csak játszik vele."


Akkor én biztos egy kivétel vagyok. Gáz, hogy ezt gondolják a pasik.

Amúgy szerintem ha még ráadásul zárkózott is a lány, nem hiszem, hogy épp ahhoz van kedve, hogy CSAK ÚGY szórakozzon a férfiakkal.

2012. dec. 28. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/55 anonim ***** válasza:

"Viszont ha egy pasi és egy nő általános jellegben beszélgetnek (tételezzük fel, hogy szimpatizálnak egymással, de nem biztos, hogy kitárulkozik a nő neki. Beszélhet negatívan is a kapcsolatokról úgy általában és akkor már el is vágta egy lehetséges kapcsolat kialakulásának folytatását."


De miért beszél negatívan, ha szimpatikus neki a srác? Arról nem a férfi tehet, ha a nő maga alatt vágja a fát. Miért nem tud annyit mondani, hogy: "Nagyon kedves vagy, szívesen megismernélek még jobban, csak nekem nem mennek olyan egyszerűen ezek a kapcsolatok. Sok rossz dolog történt velem a múltban." Ahelyett, hogy azt mondaná: "Elegem van a pasikból, nem akarok kapcsolatot."

2012. dec. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/55 anonim ***** válasza:

"De miért beszél negatívan, ha szimpatikus neki a srác? "


Nem tudom... Mondjuk mi van ha a lány úgy gondolja, hogy a fiú levette, hogy tetszik neki, viszont ő nem biztos benne, hogy a fiúnak is tetszik ezért úgy gondolja, hogy a legjobb módja, hogy mentse az irháját, ha egyenlőre senkitől semmit se akar.

Hülye egy logika, tudom...


Szegény KÉRDEZŐ! Totál összezavartunk már, ugye????

2012. dec. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!