Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELITTÁRS - Diplomások és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELITTÁRS - Diplomások és igényes egyedülállók társkeresője. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:46
1 2 3 4 5 6
 31/58 anonim ***** válasza:
47%

Lehet már ilyenné vált a világ, hogy a mai diplomások ilyenek, de aki most 35-40 éves korosztály még keményen megküzdött a diplomáért és igen mondhatom, tanult és intelligens ember.

Lehet a mai fiatal diplomások miatt égetődött le a diploma, amit magam is sajnálok.


Amúgy az elitségről: Pl. a boltban kapható Durex Elite óvszer, akkor ez is sznobizmus? És az, hogy állásokra igyekeznek diplomást felvenni, ez alapján szortíroznak, akkor bunk*ság? Apám mondta, hogy a tanulatlan ember nagyon mélyre tud csúszni, mivel szellemileg sivárabb, hamarabb lesz alkoholista vagy drogos. Arról már mondom nem tehetek, hogy a mai főiskolások ilyenekké váltak.

2013. febr. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/58 anonim ***** válasza:
18%

Akkor a kedves diplomások olyan munkát vállaljanak csak el, amihez kell a diploma, ne szimpla gyári melót, vagy mezei árufeltöltőit vagy eladóit. Mi abban az elit, ha a kedves "magasabb rendű diplomások" ugyan azt a munkát végzik, amit egy szakmunkáképzősök/érettségisek, esetleg 8 általánososok?

Túl nagy az arcuk, az a gond, csak nincs mire a legtöbbjüknek...

2013. febr. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/58 anonim ***** válasza:
64%

Rossz felfogás, ha valaki azt gondolja, hogy a diploma csak a munkához (jobb munkához) kell....


Miért ne lehetnék diplomásként árufeltöltő, vagy virágkötő, vagy akár varrónő, ha én speciel a fizikai munkában szeretek elfáradni és azzal szeretek pénzt keresni?

Mellette szabadidőmben szeretek történelmi vagy gazdasági vagy bármilyen témákban elmélyedni, olyannyira, hogy a jól tájékozottság érdekében még képes is vagyok kijárni egy egyetemet és mondjuk szerzek egy bölcsész vagy közgazdász vagy akár marketing irányú diplomát... De egyrészt nem szeretnék hivatásszerűen foglalkozni vele, másrészt nem is találnék könnyen ilyen munkát, harmadrészt szeretem a fizikai melót...


Kedves Előző válaszoló! Tulajdonképpen miért baj neked, hogy diplomások is végeznek diplomát nem igénylő munkát?

Tudod kevés a diplomás munkahely. Főleg hogy sok buta csókos diploma nélküli ilyen-olyan érdekkapcsolatok révén ül diplomás munkahelyeken. (Elég csak a parlamentben körül nézni, ne is menjünk messzire. Bár mindenki végiggondolhatja, hogy a saját munkahelyén biztos a legeszesebbek vannak-e vezető/ illetve komoly szaktudást igénylő pozíciókban....)


A diplomás nem "magasabb rendű", hanem inkább más érdeklődésű!

Minden diplomásnak magánügye, hogy használja-e a munkához a diplomáját. Volt esze, hogy elvégezze, dolgozott annyit, hogy megfizesse a (legtöbb esetben igen magas) tandíjat. Bárki megcsinálhatja, aki a diplomásokat irigyli.

2013. febr. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/58 rozsdamentesacéltörp ***** válasza:
ugyan... ne szépíts 12:37-es, nem más érdeklődésűek vagyunk. konkrétan más univerzumból jöttünk. magas szintű tudás van a kezemben, de a kormány mást mond. beszélnek olimpikonokról, szakmunkásokról stb. de a magyar tudományos életről nem szól és démonizálja az egyetemistákat. nonszensz. elismerem a többi embert teljes mértékben. ez a szakmám. de nem tetszik, ami itt folyik. párthovatartozástól függetlenül. Elítélendő.
2013. febr. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/58 anonim ***** válasza:
48%

"konkrétan más univerzumból jöttünk. magas szintű tudás van a kezemben"

:D

Ezt ki etette meg veled?

Megsúgom tudásilag magas szinten lévő, más univerzumból jött lény, hogy a mondat első betűje mindig nagy. Ez pl. általános iskolás anyag.


Még valami:

universum (latin) - Mindenség, világegyetem, világmindenség.

Szóval hány mindenség van? Tehát ha te valahonnan máshonnan jöttél, pl. más dimenzióból, a mindenségbe az is beletartozik.

2013. febr. 26. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/58 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell ám bemutatni a diplomát az Elittársnak, ez elkerülte figyelmeteket?

A jövő hónapban lesz rá pénzem, és regisztrálni fogok mint hatdiplomás (mert van ám ilyen!), elit hölgy. Az már más lapra tartozik, hogy a nyóckerben lakok és Józsi vót az én egyetemem. Asztán jött Roni meg a többiek.

2013. márc. 21. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/58 anonim ***** válasza:

Kitöltöttem kérdőívüket, fényképet még nem töltöttem fel és nem fizettem. Állandóan jön az email, hogy bemutatkozóoldalam nagyon népszerű, folyton fényképet kérnek, üzennek. Igaz lehet, vagy csupán pénzemet akarják? Nagyon elbizonytalanítottak az itt olvasott információk.

Ha belépnék, akkor megkapnám az urak elérhetőségét?

Persze ehhez nyitnék egy bankszámlát, hogy épen annyi pénz legyen rajta, ami a befizetéshez kell. De nemigen hiszen, hogy megérné.

2013. márc. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/58 anonim ***** válasza:
Nem érné meg. :D
2013. márc. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/58 anonim ***** válasza:
Kedves D! Kérlek, fejtsd ki, hogy miért nem érné meg? Kösz.
2013. márc. 23. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/58 maxxxis válasza:
31%

Elit társkereső?

Szánalmas.

A magyar elit miatt tart itt ez az ország

2013. márc. 26. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!