Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » ELITTÁRS - Diplomások és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

ELITTÁRS - Diplomások és igényes egyedülállók társkeresője. Vélemény, tapasztalat?

Figyelt kérdés
2013. jan. 1. 19:46
1 2 3 4 5 6
 51/58 anonim ***** válasza:
Ma már nincs fogyasztóvédelem, csak vállalkozó- és kereskedővédelem!
2014. márc. 29. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/58 anonim ***** válasza:

Én most töröltem magam. Egy kalap sz*r, már bocsánat. Posztgraduális végzettségem van, tudományos fokozatom, és igenis fontos nekem az iskolázottság, nem tagadom. Ezt be is jelöltem. Az elittárs válaszul többnyire börtönőröket, biztonsági őröket és hegesztőket ajánl partnerül. Ez valami vicc?


Az 5 hónap alatt egyetlenegy normális pasival leveleztem, de neki közben lett egy barátnője. Egyébként csupa kretén írt (nem a végzettségük miatt írom, hogy kretén, hanem mert csak primitív, kétszavas üzeneteket voltak képesek írni).


Ha már netes társkeresés, akkor randivonal inkább, ott legalább szabadon kitölthető az adatlap, és szabadon lehet böngészni.

2014. máj. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/58 anonim válasza:

52. hozzászólóval teljesen egyetértek.


Az elittárs egy selejt, szar oldal. Hatalmas pénzeket leakasztanak a semmiért. A lányokról meg ne is beszéljünk. Ennyi önelégült, nagyképű csajt.......

Jelzem választékos, személyre szabott üzeneteket küldtem. Választ egyetlen egyszer kaptam, ezzel a hölggyel most is tartom a kapcsolatot, bár csak levelezünk a nagy távolság miatt. Barátok maradtunk.

Nagy részük miután írtam nekik, kitörölt a partnerjelöltek közül.

Ha már valaki ilyenre adja a fejét, inkább a randivonal. Olcsóbb is, ráadásul megveszed a jogot arra, hogy mások esetleg írjanak neked. Könnyebb felvenni másokkal a kapcsolatot. A lányok között is több a normális.

2015. febr. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/58 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én nem regisztráltam erre az oldalra, csak a reklámját láttam. Én igazából nem tartom akkora gondnak. Aki számára ez a mérvadó, az hadd keresse ott a párját. Számomra ne jelent sokkal többet, mintha azoknak lenne egy közös társkeresőjük, akik kis vonatokat gyűjtenek. Aki meg mással is ismerkedne, az majd máshová regisztrál, vagy más módon teszi. Én például barna hajú vagyok, de vannak férfiak, akiknek csak a szőke nők tetszenek. Mégsem kezdek el ezen megsértődni, hanem keresek olyat, akinek a barna hajú tetszik.
2015. máj. 16. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/58 anonim ***** válasza:

Kerülni Kerülni Kerülni!!

Lehúzós kamubanda, erről lehet már pár helyen olvasni.

2015. aug. 24. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/58 anonim ***** válasza:

Én is tag vagyok, és nem értem, hogy mások miért fikázzák ennyire. Egyáltalán nem lehúzós, az előfizetés nem újul meg automatikusan, a kérdéseket és elvárásokat nem kötelező elküldeni, lehet azonnal üzenetet is írni. Igen, ki kell tölteni egy nem annyira rövid személyiségtesztet az elején, de őszintén szólva aki felnőtt létére nem tájékozódik előzetesen, hogy hova regisztrál, csak utólag hőbörög, hogy mennyi kérdésre kell neki válaszolni, az nem egy komoly ember.


A nőket elnézve persze egyáltalán nem "elit" a felhozatal. Nincsenek itt sem okosabbak, sem szebbek, mint máshol. Csak más a szisztéma, ami szerint az oldal működik, mindössze ennyi a különbség.


Az 53-as hozzászólónak igaza van abban, hogy szép számmal akad rendkívül finnyás luvnya, aki csak képeket nézeget és adatlapot nem olvas, vagy azt hiszi, hogy bőven van ideje válogatni, mielőtt beköszönt nála a menopauza, és apróságokon nem képes túllépni, mert ő a "tejesen tökéletest" keresi. (De ez szerintem ma általában is így van, nemcsak itt.) Nekem pl. van egy kislányom, akinek az anyjával rossz a kapcsolatom, és legutóbb is ez fájt az egyik csajnak, pedig hát nem is ő az elszenvedője ennek a dolognak. De aszongya, hogy ő nem akar már rögtön az elején "problémákat", mert azok úgyis jönnek maguktól. És mindezt egy 27 éves, nagyon csinos, kedves, tanult és intelligens(nek látszó) lány követte el, akit a hétköznapi életben teljesen normálisnak mondanának a barátai.


Nyilván a férfiakból sem jobb a felhozatal, mert sok nő is panaszkodik, de az az igazság, hogy a mai csajok közül rengeteg annyira élhetetlenül kényelmes és kényes, hogy ha a 60-as években születtek volna, a természetes szelekció kiselejtezte volna őket.

2015. okt. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/58 anonim válasza:
Nekem annyi a tapasztalatom, hogy bárkinek írok, vagy csak elküldöm az 5 kérdést. válasz nem érkezik, és törölve vagyok:-) Elvileg diplomásak vagyunk, akkor már annyit tegyünk meg, hogy válaszolunk a kérdésre. Igaz, hogy nem írom ki, hogy konkrétan milyen diplomával rendelkezem, hanem csak azt, hogy mivel foglalkozom, de sokan már ez alapján is ítélnek.
2016. febr. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/58 anonim ***** válasza:

57-es, az miért fáj neked, hogy valaki nem válaszol a feltett kérdéseidre? Itt nincs ilyen, hogy illik vagy nem illik. Az online társkeresés nem a szokásos és nem is a legideálisabb módja az ismerkedésnek, ezért tudomásul kell venni, hogy a szimpátiát is más dolgok befolyásolják, mint személyes találkozáskor. Én sem válaszolnék olyannak, aki valami miatt nem tetszik. Minek? Azzal hitegessem, hogy megvan a kölcsönös szimpátia?


Igen, foglalkozások szerint is ítélnek. Sajnos el kell fogadni, hogy lehetnek olyanok, akik mondjuk személyes tapasztalataik alapján jobban kijönnek egy humán értelmiségi emberrel, mint egy reálossal, ezért nem ismerkednek mondjuk mérnökkel vagy matematikussal. A való életben nem biztos, de itt megtehetik, hogy eszerint is válogatnak. Ez megint egy olyan szempont, ami azért tud érvényesülni, mert először csak egy halom adatot látsz a másikról, nem a személyes kisugárzását, és nyilván más szűrőket alkalmazol emiatt. Normál esetben ezek csak egy beszélgetés során derülnének ki, itt meg rögtön a képedbe tolják őket. Igen, emiatt sokkal nagyobb az esélye annak, hogy olyanok, akik offline simán összejönnének, itt elkerülik egymást.


Ez van.

2016. febr. 8. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!