Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha ezt írom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha ezt írom facebookon egy lánynak, akivel már jó ideje levelezgetünk, de ő még képet sem látott ritka ronda testi adottságaimról, ellenben én már tudom, hogy a csaj külsőre 10/10-es jó csaj kategória?

Figyelt kérdés

Igazából csak azért nem tudtam még ott hagyni, mert jó dumálgatni egy értelmes, normális csajjal, ritka az ilyen manapság, de ami különösen meglepett, hogy még bombanő kategória is külsőre. Általában az ilyen külsejű csajok mind buták, felszínesek és hisztisek, illetve egyből amint képet küldök nekik vagy élőben találkoznak velem erősen jelzik, hogy milyen ronda kis senki vagyok a szemükben és többnyire tiltanak is facebookról vagy cssak törölnek, kinél hogy van ez, de lényegbeén csak a negatívat kaptam eddig az összes szép csajtól, akivel ismerkedtem, ezért is utáltam meg a szép lányokat és eddigi egyetlen sikeres randim is egy csúnya rcú lánnyal volt, akivel járni is akartam, de végül ő koptatott le, a maradjunk csak barátok dumával, mivel nem jöttem be neki külsőre, gondolom én, ahogy a szépeknek sem tetszettem sosem külsőre eddig.


Na szóval arra gondoltam, hogy most ennek a szép, de értelmes csajnak megírom ezt:


-figyu, én tudom, hogy semmi esélyem nálad úgy, mert ritka ronda srác vagyok, előnytelen testi adottásokkal, te meg akárkit megkaphatsz ilyen külsővel, így érthető, ha ilyen selejt külsejű srác nem kéne neked, és én sem akarom ezt erőltetni, de mivel kedvellek, lehetnénk haverok és egy haveri találkára időt szakíthatnánk, ha benne vagy persze.


2013. ápr. 29. 21:37
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
9-es, lehet épp abban volt a hiba, hogy a csúnya arcú lány mellett nagoyn könnyen tudtam a menő srácot adni, ő maga mondta, hgoy biztos sok lánnyal voltam már, miután smároltunk, valamiért tapasztalt, lányoknál sikeres srácnak gondolt. Csodálkoztam is, igaz azt is hazudta, hogy nagyon helyes srác vagyok. Azért mégis csak barátnak kellettem neki.
2013. ápr. 29. 22:10
 12/27 anonim ***** válasza:

"Pedig amúgy ha ezt elhagynák nem is lennének rosszabbak, sőt!"

Én mindenképpen rendkívül ocsmány, undorító és visszataszító vagyok. Rettenetes a külsőm, iszonyatosan dagadt vagyok és roppant alacsony. Ilyen tulajdonságok miatt sosem tudok vonzalmat ébreszteni egy lányban.

2013. ápr. 29. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
A dagadt részén lehet változtatni. Egyébként egy átlagos de jófej, kedves fiú sokkal vonzóbb (kisugárzás) mint egy jóképű s*ggfej:)
2013. ápr. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Mondjuk én meg ultra sovány vagyok, de mindegy, lényegében ronda vagyok és azzal nem értek egyet, hogy a kedvesség kárpótolna egy lányt a fiú ronda külseje ellenére is.
2013. ápr. 29. 23:14
 15/27 anonim ***** válasza:
91%

Én biztos, hogy nem bírnám idegekkel a csaj helyében ha egy ilyen szöveggel rukkolnál nekem elő. És teljesen mindegy, hogy néznél ki... Borzasztóan visszataszító tud lenni ha valakinek ennyire sehol sincs az önbecsülése. Ne csodálkozz, ha a csajok így reagálnak rád, ha te rágod a szájukba.


És ha mindezen túl tetted magad, szerintem szükségtelen a csúnyábbik lányokra fanyalodnod. Szerencsére vannak még akik nem az izomagyú majmokra gerjednek, és nem is néznek ki rosszul.

22n

2013. ápr. 29. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Pont azért is gondoltam, hogy megkérdem, mert még sosem csináltam olyat hogy előre megmondtam a csajnak mennyire ronda vagyok, viszont van már tapasztalom, amint meglátták ak képem a csajok 90%-a, de szépek mind szinte eltűntek vagy amikor élőben lttak meg többet nem akartak tőlem már. Gondoltam, ha előre megmondom, milyen ronda vagyok és csak havernak akarok szép lányt, akkor nem fognak úgy kezelni, mint egy alsóbbrendű kis szörnyszülöttet.
2013. ápr. 29. 23:39
 17/27 anonim ***** válasza:
már vagy harmincadik ilyet olvasom..itt sírtok, hogy milyen csúnyák vagytok meg szidjátok a lányokat hogy nekik csak a jó pasik kellenek és ha egy normális,szép csaj aki nem felszínes meg akar titeket ismerni akkor meg lepattantok..hát elmentek ti a..akkor meg ne sajnáltassátok itt magatokat..a ti hibátok!
2013. ápr. 30. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:

13: A dagadt részén csak úgy, ha megint megkockáztatom, hogy tönkrevárom az egészségem.

Amúgy jól írod, ha átlagos, akkor számít a jófejség. Ha valaki annyira átlag alatt van, mint én, akkor ez már semmit sem számít.


17: Engem még sosem akart megismerni olyan lány, aki tudja hogy nézek ki, hiszen iszonyatosan visszataszító vagyok.

2013. ápr. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább írhatnál olyasmit, hogy Örülnél neki, ha találkoznátok, és ha akkor nem tetszel neki, akkor reméled, hogy barátok maradtok. Ne sajnáltasd ennyire magad, mert ezzel azt éred el, hogy a lány meg nem győzi azt írkálni, hogy de "ne mondjál már ilyen butaságokat" és naphosszat ez lesz a téma, ami elég idegesítő tud lenni, és nem a külsőddel, hanem ezzel fogod eltaszítani magadtól.
2013. ápr. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Nyilvánvalóan nem csak barátja akarsz lenni, amit, ha már érett a lány (idősebb, nem tini), akkor le is vág, és nem megy veled sehová. Szóval küldd el a képed, aztán lesz ami lesz. A nem számít a külső szövegtől meg a falra mászok, mert ha nem tetszik a külső, de a személyisége jó, azt hívják barátnak, nem?
2013. ápr. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!