Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek gáz, ha ezt írom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, ha ezt írom facebookon egy lánynak, akivel már jó ideje levelezgetünk, de ő még képet sem látott ritka ronda testi adottságaimról, ellenben én már tudom, hogy a csaj külsőre 10/10-es jó csaj kategória?

Figyelt kérdés

Igazából csak azért nem tudtam még ott hagyni, mert jó dumálgatni egy értelmes, normális csajjal, ritka az ilyen manapság, de ami különösen meglepett, hogy még bombanő kategória is külsőre. Általában az ilyen külsejű csajok mind buták, felszínesek és hisztisek, illetve egyből amint képet küldök nekik vagy élőben találkoznak velem erősen jelzik, hogy milyen ronda kis senki vagyok a szemükben és többnyire tiltanak is facebookról vagy cssak törölnek, kinél hogy van ez, de lényegbeén csak a negatívat kaptam eddig az összes szép csajtól, akivel ismerkedtem, ezért is utáltam meg a szép lányokat és eddigi egyetlen sikeres randim is egy csúnya rcú lánnyal volt, akivel járni is akartam, de végül ő koptatott le, a maradjunk csak barátok dumával, mivel nem jöttem be neki külsőre, gondolom én, ahogy a szépeknek sem tetszettem sosem külsőre eddig.


Na szóval arra gondoltam, hogy most ennek a szép, de értelmes csajnak megírom ezt:


-figyu, én tudom, hogy semmi esélyem nálad úgy, mert ritka ronda srác vagyok, előnytelen testi adottásokkal, te meg akárkit megkaphatsz ilyen külsővel, így érthető, ha ilyen selejt külsejű srác nem kéne neked, és én sem akarom ezt erőltetni, de mivel kedvellek, lehetnénk haverok és egy haveri találkára időt szakíthatnánk, ha benne vagy persze.


2013. ápr. 29. 21:37
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

18: az még nem jelenti azt, hogy nincs is olyan..

17 voltam

2013. máj. 1. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
21: Az elvi lehetőségét nem zárom ki, csak eléggé valószínűtlen, hogy összefutok egy ilyen lánnyal.
2013. máj. 1. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
hát ilyen hozzáállással biztos nem fogsz :)
2013. máj. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
23: Amikor ezt írom, nem a nők magas igényiről írok, hanem a saját korlátaimról, ami hát eléggé bekorlátoznak ;)
2013. máj. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
ezt kifejtenéd?:D
2013. máj. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
LEGYEN MÁR ÖNBIZALMAD!
2013. máj. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
kérdező megkérdezhetem hány éves vagy??
2013. máj. 3. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!