Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ezt tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt tapintatosan közölni?

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet. Van egy lány aki "nyomul" rám. Nagyon szép arca van, tetszik is, kedves, jól eldumálunk, csupán egy bibi van. A testsúlya nem tetszik. 167cm és 85 kg. Tényleg nagyon aranyos lány, el is bírnám képzelni, hogy járunk, de a testsúlya visszataszít. Hogyan lehet az ilyesmit tapintatosan közölni? Nagyon hülye helyzet, én mondtam neki, hogy most nem akarok kapcsolatot, de nagyon nyomul. Nem mondhatom neki, hogy fogyjál le 20 kilót és akkor járunk... valami ötlet?
2009. nov. 3. 11:06
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:

11:32es vagyok

De ez úgyis a te döntésed lesz!

Ja és mellékesen szerintem nem az számít hogy ki mennyi jó azért ne legyen 100kg az eltérés de ez egy hülye kifogás akkor mond azt inkább hogy szégyenelnél vele mutatkozni!!!Na jó ezt azért ne neki mond!!

2009. nov. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
Ha fiatal, mi a szarnak erőlködjön? Ha nem tetszik neki a csaj akkor nem tetszik. Szerintem nem az utolsó nő a Földön.
2009. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:
azért ez a plasztikázás más tészta... mert ha két ember már együtt van, és akkor változik meg, az más. De mivel én még nem ismerem őt annyira, ezért az első benyomás is fontos volt. Ha kapcsolat közben változik meg az ember, azt könnyebb tolerálni szerintem. Mindenesetre igazatok van, tapintatosan közölni fogom vele, hogy a karcsú, sportos lányokat szeretem.
2009. nov. 3. 11:38
 14/32 anonim ***** válasza:
simán mondd meg, hogy nem az eseted. ha részletekre kíváncsi, akkor mondd azt, hogy semmi értelme, hogy kínozza magát ilyenekkel, semmi gáz vele. mert valójában tényleg nincs vele gáz. csak te nem bírod a zsírt. ez a te problémád, nem az övé. (én se bírom, szar alak vagyok :D)
2009. nov. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%

Itt az a helyzet, hogy te nagyon vágysz egy kapcsolatra, tulajdonképpen arra jobban, mint egy konkrét lányra.

Van az életedben most egy lány, akivel többé-kevésbé jól érzed magad. Nem ő lenne az ideálod, de mivel nem került az utadba más, belőle akarsz valami "megfoghatatlant" kifaragni.

Csak egy a bökkenő, ez nem ő! Ez a valaki a te képzeleted szüleménye.

Vagy így szeretted meg, és így képes is vagy elfogadni vagy tudod, mi a teendőd...

Egy már kialakult kapcsolaton belül - bizonyos keretek között - a felek szívesen kedvében járnak a szerelmüknek, DE ez nem feltétele a szeretetnek, hanem következménye...

2009. nov. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Hogy Te milyen egy görény vagy...Hogy lehetsz ilyen tapló? Ha már kifogásokat keresel, akkor nem is tetszik igazán! Mert tudod, ha az ember szeret valakit, elfogadja olyannak, amilyen és nem akarja megváltoztatni ugyanis akkor már nem őt szereti, hanem azt akit látni szeretne megamellett...! Viszont legyen benned annyi tartás, ha megkérdezi, hogy miért? hogy őszintén elmondod, hogy a súlya miatt! Fáj az igazság, de hidd el, ha normális lány megfogja érteni! Bár lehet egy ideig nem szól majd hozzád, de ez az őszinteség miatt lesz! (már csak remélni tudom, hogy az leszel)
2009. nov. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:
Hú kedves utolsó durva vagy:) pár mondatból lehoztad ezt a szöveget... aminek a negyede sem igaz:-) de nem, baj nem kell cáfolgatnom, tudom, mire vágyom stb. Pusztán tanácsot kértem, semmi mást:)
2009. nov. 3. 11:47
 18/32 A kérdező kommentje:
bocs, utolsó előtti:)
2009. nov. 3. 11:47
 19/32 A kérdező kommentje:
11:46 csak nem a "háttértársaság a kövérekért" tagja vagy? :D
2009. nov. 3. 11:48
 20/32 anonim ***** válasza:
mond meg neki, hogy kedves lánynak tartod, de inkább csak barát, mert nem vonzódsz hozzá. mindenkinek más típusú csajok jönnek be, ha egyszerűen nem tetszik, mert kövér, akkor ne járj vele, de ezt ne mond a szemébe.
2009. nov. 3. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!