Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hogy lehet ezt tapintatosan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet ezt tapintatosan közölni?

Figyelt kérdés
Elég furcsa helyzet. Van egy lány aki "nyomul" rám. Nagyon szép arca van, tetszik is, kedves, jól eldumálunk, csupán egy bibi van. A testsúlya nem tetszik. 167cm és 85 kg. Tényleg nagyon aranyos lány, el is bírnám képzelni, hogy járunk, de a testsúlya visszataszít. Hogyan lehet az ilyesmit tapintatosan közölni? Nagyon hülye helyzet, én mondtam neki, hogy most nem akarok kapcsolatot, de nagyon nyomul. Nem mondhatom neki, hogy fogyjál le 20 kilót és akkor járunk... valami ötlet?
2009. nov. 3. 11:06
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

"Kedves" 11:48-as miért ne mondaná el, csak mert fájna az igazság? Te is egy tapló vagy...Nem tudod, hogy milyen szarul esik, ha valaki hazudik a szemedbe? Valaki előbb-utóbb úgy is elfogja mondani neki, miért ne mondhatná el neki őszintén egy olyan ember akivel jóba van?!

Én voltam aki a kérdezőt letaplózta...

2009. nov. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A kérdező kommentje:
Arról nem hallottál még hogy az igazság is fáj néha? :) szóval valószínűleg ha megmondom neki az igazságot, akkor nagyon megbántom.
2009. nov. 3. 11:52
 23/32 anonim ***** válasza:
Leírtam Neked, ha őszintén elmondod még mindig jobb mintha hazudoznál! Mondtam, ha normális, akkor megfogja érteni!
2009. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Itt egyértelmű, hogy te a külsőségekre nagyon adsz, arra hogy mit szól a külvilág ahhoz, akivel jársz!

Ez a csaj neked nem jön be! És pont!! Mondd meg neki, mi ebben az olyan nagy dolog!

Mellesleg jobban megsértenéd azzal, ha a súlyát hoznád fel...Nyilván tisztában van vele ő is...

Mi ezen a komplikált!

Járni a járás kedvéért valakivel, ez meg mi a szösz?

2009. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

Persze, megbántod. De azzal nem bántod meg, hogy elveszed tőle a lehetőséget, hogy találjon olyat, aki valóban szereti úgy ahogy van? De. Sokkal jobban.

Azzal nem bántasz meg senkit, ha az igazat mondod. LEHET, HOGY FÁJ, LEHET, HOGY BÁNTÁSNAK VESZI, de pillanatok alatt túlmegy rajta. Míg ha hazudsz neki, azzal évekre el tudod venni a kedvét mindentől. Az igazságot nem kell ragozni, nem is lehet. Az tény. A hazugságot viszont sokféleképpen magyarázhatod, az hazugság marad!

2009. nov. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek:-) érdekes nagyon, hogy mit hoz ki az emberekből ez a kérdés:) annyit kérdeztem, hogy hogy lehet tapintatosan közölni, semmi mást. Köszi annak aki a kérdésre válaszolt, megfogadom a tanácsotokat.
2009. nov. 3. 12:02
 27/32 anonim ***** válasza:

Nem ítéllek el, ahogy majd több tapasztalatod lesz, finomodni fog ez is.


Igen, az igazság sokszor fáj. Viszont legtöbbször sokkal jobb tudni, hogy mi a valódi probléma, mint hamisakat kergetni. Nem kell ahhoz bunkónak lenni, hogy megmondjunk valamit, amiről tudjuk, hogy a másiknak fájni fog. Ha viszont túl tapintatosak vagyunk, akkor esetleg nem jut el hozzá az üzenet lényegi része.


Ha undorítónak, visszataszítónak tartod, akkor nincs helyetek egymás mellett. Ennyi. Ez idővel akár változhat is. Ő is lefogyhat, és a te véleményed is megváltozhat. Vagy akár mindkettő. Most nincs itt az ideje.


És nem kell magyarázkodnod sem. Ez nem olyan kérdés. Ha akarod elmondod, ha nem nem. A legtöbb cselekedetünk olyan, hogy nem lehetünk tisztában az összes következményével. Ez is ilyen. Van aki itt feljebb azt írta, hogy ez tönkreteheti az illető önbecsülését. (Én is kövér vagyok mellesleg, tudom, milyen.) Ugyanakkor segíthet is neki, hogy kialakuljon egy teljesebb kép magáról. Akár változzon is, ha akar. Lehet, hogy ez vezet el oda, hogy megtalálja majd az igazit. Aki nem te vagy. Vagy te vagy, de nem most és nem így. Ki tudhatja? ;)

2009. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Van még egy ötletem! Fizesd be egy istant zsírleszívásra, mindekettőtöket boldoggá teszi, és még lehet hogy a csajtól hamarabb megszabadulsz, mint előtte valaha is gondoltad volna:)
2009. nov. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Mond hogy túl sok neked, de a felével szívesen járnál... :D
2009. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim válasza:
0%
20 kiló nagyon kevés,nekem az 50-55kg-s csajok tetszenek,nem a debellák.Hagyd a fenébe ne foglalkozz olyannal aki nem tetszik,hozz fel egy olyan témát ,hogy most összeakarsz jönni egy lánnyal(nem vele),és rájön ,hogy tiplivan:D
2009. nov. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!