Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/112 anonim ***** válasza:
65%

Jólvan törpicsek, próbálkozz még egy kicsit, győzködd magad és másokat is az állítólagos igazadról, ha neked ettől jobb, nyugodtan :D


Azért az vicces, hogy te tök happy vagy nő nélkül meg család nélkül, nem akarsz gyereket (hálistennek) mégis olyan hihetetlenül elszántan próbálod a nőket befeketíteni, hogy azt élvezet olvasni.


Az hogy te nem láttál még olyan nőt, akinek van önkritikája, és az oldalon sem találkoztál még ilyen kérdéssel, az már a te bajod. Nem egy ilyen kérdést tettek már fel, ahol leírta a csaj, hogy mik a rossz tulajdonságai, nekem is vannak, soha nem is tagadtam, türelmetlen vagyok, kissé önző, hirtelen haragú vagyok stb..

Ja vastagon van önkritika, általában annyit látni, hogy alacsony vagyok, ezért nem kellek a nőknek, vagy nincs pénzem, nem vagyok izmos.. Mindig ugyanaz a lemez. A csajok is leírják, hogy kicsi a mellük vagy átlagos az arcuk stb. Járj nyitott szemmel, te is csak azt látod meg, amit akarsz.


"állítasz valamit amit persze semmivel se tudsz alátámasztani"

Szerintem bátran kijelenthetem, hogy soha a büdös életben ilyen agyilag zokni emberrel nem találkoztam még :D

Nem tudom alátámasztani? Hányszor mondjam még el ugyanazt?! Elmondtam, hogy vannak kivételek, hogy vannak normális nők, én sem a pénzre hajtok meg az alfahímekre, és még jó néhány ilyen női ismerősöm, barátnőm van, de te mégsem vagy képes felfogni. Szerinted, ha te nem találkoztál még ilyen nővel, akkor nem is létezik. Csak ez nem így működik. Mit vársz, mutassam be az összes normális barátnőmet, akik tök ellentétei annak, amit te itt megállás nélkül mondogatsz?


Ilyen gondolatmenettel és megnyilvánulásokkal, egy kicsit sem csodálom, hogy egyedül vagy :D

2015. júl. 22. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/112 anonim ***** válasza:
7%

#91


azt várja hogy mind elé járuljunk a barátnőinkkel akiket élőben megismerhet, megtapizhat és megmondhatja hogy normálisak vagyunk-e :D

2015. júl. 22. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/112 anonim ***** válasza:
69%
#92: Nekem is ez volt az első gondolatom, nem tudom mit hisz, hogy majd addig mondogatja, hogy nem tudjuk alátámasztani, azt amit egyébként már vagy 100x elmondtunk, hogy ezáltal ki tudja provokálni, hogy élőben is megismerhesse ezeket a lányokat, hátha valamelyiknél lesz esélye? Szép álom :DDD
2015. júl. 22. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/112 anonim ***** válasza:
92%

"Jólvan törpicsek, próbálkozz még egy kicsit, győzködd magad és másokat is az állítólagos igazadról, ha neked ettől jobb, nyugodtan :D"


Nem is kell győzködnöm magam, megteszitek ti az ilyen és ehhez hasonló kommentjeitekkel :D ez a szép, mégcsak erőlködnöm se kell...

Ha ti vagytok az alternatíva, inkább maradok szingli, köszi :)


"Azért az vicces, hogy te tök happy vagy nő nélkül meg család nélkül, nem akarsz gyereket (hálistennek) mégis olyan hihetetlenül elszántan próbálod a nőket befeketíteni, hogy azt élvezet olvasni."


Pontosan, azért mert nincs következménye. Mi lesz ha kritizálom a nőket? Nem jönnek össze velem? Jajj de rossz nekem, fú de bosszút álltak most rajtam :DDDD a hősök :DDD alapból nem jönnek össze vele, ergo nincs mit vesztenem. Azonkívül meg ha ti ítélkezhettek, akkor mi is, erről (is) szól az egyenjogúság, csak szeretitek szelektíven értelmezni. Addig kell az egyenjogúsdi amíg hasznotok van belőle ugye...szar is mikor visszanyal a fagyi... :DDDDD


"Az hogy te nem láttál még olyan nőt, akinek van önkritikája, és az oldalon sem találkoztál még ilyen kérdéssel, az már a te bajod. Nem egy ilyen kérdést tettek már fel, ahol leírta a csaj, hogy mik a rossz tulajdonságai, nekem is vannak, soha nem is tagadtam, türelmetlen vagyok, kissé önző, hirtelen haragú vagyok stb."


Egyet se láttam még, pedig jópár ezer kérdést végignézem. Hm,bizonyára pont elkerültük egymást :D

De ha te ismersz, nosza, mutass egyet!


"Ja vastagon van önkritika, általában annyit látni, hogy alacsony vagyok, ezért nem kellek a nőknek, vagy nincs pénzem, nem vagyok izmos.. Mindig ugyanaz a lemez."


Ez mind-mind önkritika, így van. Sőt, az is önkritika, amikor azt írja magáról, hogy ronda. Ajj, csípje meg a kánya, ez bizonyára csak véletlenül maradt le a felsorolásodból :$


"Nem tudom alátámasztani? Hányszor mondjam még el ugyanazt?!"


Értem. Akkor én ha most elkezdem mantrázni végeérhetetlenül hogy az Érmelléki Kuglófember az előszobámban van és a cipőmet eszi, akkor az úgy is lesz? :DDD olyanok vagytok komolyan mint Göbbels tanítványai, addig ismételgetik amíg végül maguk is elhiszik...


"Szerinted, ha te nem találkoztál még ilyen nővel, akkor nem is létezik. Csak ez nem így működik."


Ilyet nem állítottam, hogy nem létezik, nyugodtan keresd vissza. Már megint olyasmit akarsz a számba adni amit egyszer nem írtam. Azt írtam, fura dolog, hogy ezek a kivételek csak az interneten léteznek, illetve valakinek a sokadik ismerősei.

Nem kell egyébként bemutatnod az összes ilyen barátnődet. Ha igazad van, EGY is elég :)


"ezáltal ki tudja provokálni, hogy élőben is megismerhesse ezeket a lányokat, hátha valamelyiknél lesz esélye?"


Értem. Nos akkor a "bizonyításról" ennyit talán :) Nekem meg Ferrárim van a garázsban, tessék cáfold meg hogy nem így van :DDD kb. most itt járhatsz.


"Ilyen gondolatmenettel és megnyilvánulásokkal, egy kicsit sem csodálom, hogy egyedül vagy :D"


Fordított helyzetben, 500 elutasítás után megnézném, te mennyire nem lennél előítéletes, de gondolom ez is Állatfarm.

2015. júl. 22. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/112 anonim ***** válasza:
7%

"Nem kell egyébként bemutatnod az összes ilyen barátnődet. Ha igazad van, EGY is elég :) "


na!!!! csak kimondta!!! :D:D


amúgy te egyszer elolvastad az állatfarmot és azzal próbálsz felvágni, hogy milyen művelt vagy? felfogtuk, tetszett a disznós sztori, elég lesz a hasonlatokból :D:D


nem a sokadik ismerőseinkre hivatkozunk egyébként, én pl magamra, és a legjobb barátnőimre mondtam, akikkel napi-heti szinten találkozom. de mindegy :D

2015. júl. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/112 anonim ***** válasza:
91%

Kimondtam, igen. Véleményből 7 milliárd van ezen a bolygón, tényből viszont csak 1.

Szoktasd magad a gondolathoz, hogy az emberek a tényeket méltányolják.


Hogy mennyire vagyok művelt, az nem tartozik a tárgyhoz. Azért hozom fel az Állatfarmot, mert amit műveltek, kiköpött ugyanaz ami a műben is szerepel. Fáj az igazság?

Mindenesetre a személyeskedésnél, köpkölődésnél egy fokkal műveltebb. Ezeket meghagyom nektek, alkossatok belőle szép veretes mondatokat, üssétek erősen a billentyűket, hátha jobban fáj úgy nekem :DDD


Mindenesetre a lehetőség még mindig adott :) Az atombombát is csak azután hitték el, hogy ledobták az elsőt...

2015. júl. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/112 anonim ***** válasza:
85%

Van valami a levegőben.... :D Hmm, talán keserűség és valami gyűlöletféleség :D Na mindegy, épp ezt a zenét hallgattam, gondolom téged is épp annyira érdekelt ez a részlet, mint engem a te véleményed.


Egy HATALMAS (olyan nagyon hatalmas, hogy húúúúúh:D) probléma van veled. Hogy értetlen vagy, de olyan szinten, hogy ilyen egyszerűen, szimplán csak NEM létezhet :D

Ejj, sebaj, neked erre is sikerült rácáfolnod.


"Akkor én ha most elkezdem mantrázni végeérhetetlenül hogy az Érmelléki Kuglófember az előszobámban van és a cipőmet eszi, akkor az úgy is lesz?"

Hú ember, klinikai eset vagy, az már biztos :D Jössz itt folyamat ezzel a kuglóflemberrel :D:D:D Már szakadok a nevetéstől.

Na de viccet félretéve, magyarázod, hogy biztos hogy van kivétel, csak te még nem találkoztál ilyennel. Itt vagyunk 2-en is, akik elmondták, de legalábbis én biztosan vagy 100x, hogy NEM a sokadik ismerősöm, hanem közvetlen barátnőim között, akiket ÉVEK ÓTA KÖZVETLEN KÖZELRŐL ismerek, is vannak normális egyedek (sőt egyikük sem pénzéhes, felszínes tyúk), de te valamiért az istennek sem vagy képes felfogni, ezzel az idióta kuglófos sz*arságoddal konkrétan arról akarsz meggyőzni, hogy már pedig én csak mondogatom, hogy van kivétel, akik történetesen a barátnőim, de valójában ez nem is igaz.

Az hogy ennyire szánalmasul hitetlen vagy, az egyéni szoc.problémád.

Ennyi erővel te is folyton a saját tapasztalatodat hajtogatod, hogy 10-ből 8 nő felszínes meg pénzéhes meg stbstb, és te mi a jó franccal tudod alátámasztani?? Ja hogy semmivel? Ja hogy azzal, hogy TE azt mondod és azzal hogy TE ezt tapasztaltad? Na és honnan tudjam, hogy igazat mondasz?? Ilyen szinten mindenbe belekötni már beteges, kezeltesd már magad.

2015. júl. 22. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/112 anonim ***** válasza:
54%

mi személyeskedünk? te állítod azt hogy mi egyszerűen hazudunk CSAK AZÉRT mert nők vagyunk :D ráadásul mi nem is meggyőzni próbáltunk az elején, csupán leírtuk hogy az érmének van ám másik oldala is, amit te nem látsz/nem AKARSZ látni.


és megint csak te vagy az aki egy kalap alá vesz mindenkit. azt állítod, hogy a nők nem ismerik be a hibáikat és irreálisak az elvárásaik. na ezek közül rám egyik se igaz.


de egyébként rájöttem mi a problémád. csak gyakoris példákat hoztál fel, hogy itt ezt meg azt írták a nők/férfiak. szerintem mozdulj ki egy kicsit, jól fog jönni. meglátod akkor hogy nem csak 25 éves mercedeses kigyúrt pasiknak van barátnőjük (megjegyezném, hogy én ilyet szerintem még nem is láttam pesten, de nyilván ez is az én hibám :D normális párokat szoktam látni normális helyeken)

2015. júl. 22. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/112 anonim ***** válasza:
91%

"talán keserűség és valami gyűlöletféleség :D Na mindegy, épp ezt a zenét hallgattam, gondolom téged is épp annyira érdekelt ez a részlet, mint engem a te véleményed."


Ahhoz képest már vagy 3 oldal óta rajtam kattogsz :D nagyon nem érdekel ám a véleményem...

De ez kölcsönös, ha megnyugtat. A televízióban úgysincs semmi érdekes.


"Egy HATALMAS (olyan nagyon hatalmas, hogy húúúúúh:D) probléma van veled. Hogy értetlen vagy, de olyan szinten, hogy ilyen egyszerűen, szimplán csak NEM létezhet :D"


No John...YOU ARE the demonz! :$


"Hú ember, klinikai eset vagy, az már biztos :D Jössz itt folyamat ezzel a kuglóflemberrel :D:D:D Már szakadok a nevetéstől."


Pedig az Érmelléki Kuglófember bizony létezik! Egy nagyon gonosz és veszélyes sütőipari mutáns szörnyeteg, először elviszi az embereket, aztán jól megeszi! :$ keress csak rá a neten!

Igazából még az Ezotériában összehordott baromságoknak is jobban tudok hinni. Véletlen oda nem irkálsz? :D


"Itt vagyunk 2-en is, akik elmondták, de legalábbis én biztosan vagy 100x, hogy NEM a sokadik ismerősöm, hanem közvetlen barátnőim között, akiket ÉVEK ÓTA KÖZVETLEN KÖZELRŐL ismerek..."


Én 80%-ot írtam, nem 100%-ot, de ezt is elegánsan átugrottad ugye, mert neked, mint neoliberális gondolkodónak csak igazad lehet. Úgyhogy ez az állításod, miszerint én azt mondom hogy minden nő felszínes és pénzéhes, ez itt bukott meg. Ha pedig még igazat is írsz, az itteni helyzeten, miszerint itt leginkább felszínes és/vagy pénzéhes nők vannak, nem változtat semmit.


"Ennyi erővel te is folyton a saját tapasztalatodat hajtogatod, hogy 10-ből 8 nő felszínes meg pénzéhes meg stbstb, és te mi a jó franccal tudod alátámasztani?? Ja hogy semmivel?"


Aha, értem. Nos akkor...


[link]


[link]


Tessék, egy tipikus női oldal, ahol ti magatok ismeritek be, hogy ez így van. Ezekszerint akkor ők is hazudnak? :DDD Magyarázd szépen a bizonyítványt :D

Erről ennyit, ki nem tudja alátámasztani az érveit, szerintem.


"Ilyen szinten mindenbe belekötni már beteges, kezeltesd már magad."


Tőletek tanultam :D mást se csináltok itt. Visszanyalt a fagyi? Shit happenz - mondja a míves angol.

2015. júl. 22. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/112 anonim ***** válasza:
50%

neked nem szúrja ki a szemed hogy a férfiakra FUKART írtak a nőkre meg SPÓROLÓST? :D nem ugyanazt jelenti a kettő.


bár ahogy belinkelted a velvetet szerintem elintézted magad :DDDD

2015. júl. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!