Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/112 anonim ***** válasza:
85%

"Még hogy én kezdtem el személyeskedni?? Ne nevettess már kélek, itt bármelyik lány írhat bármit, sok itteni pasi jön máris az általánosításaival, hogy "Ja, persze hagyjuk már, hiába írod hogy nem állnál le egy ilyen csávóval, tuti egyből szétdobnád a lábad" meg "Úgyis mindegyiknek a pénz kell" és még sorolhatnám. Bármit írunk nektek soha semmi nem jó, és ti mindig jobban tudjátok nálunk a dolgokat."


Igen,te kezdtél el személyeskedni, a szokásos lenéző "höbölö-böbölö, kihaénnem" troll stílusban. Egész konkrétan itt:


"sok elkeseredett hülye"


Jaj, a kánya csípje meg, milyen kiváló memóriám van! Ott van feketén-fehéren a hozzászólásodban. A többi hasonló, nagy garral kioktatós bullshitet már meg se említem. Az általánosításnak meg azért van helye, tudod, mert egymástól függetlenül ennyi pasas külön-külön időpontokban ugyanazt tapasztalta meg (egy bíróságon ez már komoly bizonyítóerővel rendelkezik). Ha 10 lányból 8 felszínes, és sak a pénz érdekli, akkor van alapja az általánosításnak, attól hogy te nem látod be, azaz nem akarod belátni.

Amellett, tapasztalataim szerint igazán hasznosat egyikőtök se írt. Vagy az "önbizalom-kisugárzás" című karcos lemezt rakjátok fel, vagy csak tahó módon gúnyolódtok egy jót a Kérdező rovására. És akkor fel vagytok háborodva, ha lepontoznak meg leugatnak titeket. Amilyen a mosdó, tudod...

Azért tudjuk nálatok jobban a dolgokat, mert mi próbálunk lánnyal ismerkedni, barátnő szerezni, nem pedig ti.


Én nemtudom ki az a Pumped Gabo, de ha ő is egy afféle újgazdag helyimenőcsávó, akkor nem lennék meglepve ha akár igazuk is lenne akik ezt írták. Nekem speciel jó sok nővel volt dolgom, elvégre ezt (is) mantrázzátok mint Göbbels tanítványai, hogy a pasi keressen, próbálkozzon. Az tény, hogy össze nem jöttem egyikkel se, mikor kiderült hogy csak Deák Ferkó kell neki, nem én. Ha ez az alternatíva, akkor inkább maradok szingli, én járok jobban.


"Nagyon megkeseredettek lehetnek itt egyesek, a gáz már csak az, hogy ezért minden nőre fújnak és támadnak bármire, amit írni merészelsz."


Ha elolvasnád a kérdések fejlécét amit egy "szűznyomilúzer" pasas ír ki, nemcsak a neked tetsző részeket emelgetnéd ki belőle érdeked szerint, akkor kaphatnál egy egész korrekt képet arról, hogy mégis mennyit, miket tapasztaltak a nőkről. Én speciel a Gabeszkás esetet szoktam leírni, mikoron a csúnya haveromnak lett 3 csaja zsinórban a nagytestű Aprilia motor után, szerintem ők is tudnának mesélni csuda dolgokat. 500 elutasítás után nem csodálom hogy elment a kedvük a csajozástól.

Ezért szoktam írni hogy legyen sok pénze, és akkor jönni fognak a nők. Merthogy így is van. Lehet hogy szeretni nem fogják, de nem is az a lényeg. Tehát pénzzel lehet csajozni. Quod erat demonstrandum.


Biztos vannak normális nők, csak az a fura hogy ezekkel leginkább az interneten találkozni, élőben valahogy egyet se látok. Bizonyára pont elkerültük egymást.

Ahhoz képest amennyit nyújtanak a kapcsolatban, igenis nagy igényeik vannak a nőknek. Elvárogatni azt nagyon tudnak, aztán mikor arra kerül a sor, hogy ők mit adnak a kapcsolatba, csak szájhúzogatást kapunk. Ehhez képest egy pasasnak leginkább kajára és szexre van szüksége. Ami engem illet, nekem az a fő szempont, hogy ne legyen felszínes, anyagias, és néha-néha tudjon igazat is mondani. De sajnos a döntő többség még erre a kincstári minimumra is képtelen.

50 éves koruk környékén előbb-utóbb úgyis belátják a nők, igényeik azok lehetnek, de teljesülni nem biztos hogy fognak...

2015. júl. 20. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/112 anonim ***** válasza:
7%

#51

Persze, mi is csak az interneten vagyunk rendesek, élőben rogton a pasi penztarcajaban kezdek turkálni :) erdekes, az én baráti tarsasagomban csak olyan lányok vannak akiket nem erdekel a penz. Egyebkent az egyik linkelt kérdésben csak annyit vart el a kerdezo hogy a pasi legyen legalabb olyan anyagi helyzetben mint o. Nem tudom miert sertodtok meg azon hogy szeretetből nem lehet kenyeret venni 😄

Szerintem rossz helyen keresgeltek, Ennyi a problematok. Persze hogy ha fullos no kell azt meg is kell fizetni.

2015. júl. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/112 A kérdező kommentje:

ma 08:53


Ez már pénz éhség :D mert az első barátnőm az azt mondta mikor gyereket akart,hogy nem pénz kell a gyerekhez,tehát neki meg egyáltalán nem számított mennyi pénzem van :)

Na ilyen nőt nem találok többet.

2015. júl. 20. 11:00
 54/112 anonim ***** válasza:
55%

Csak a saját nevemben tudok nyilatkozni, nekem a párom jön be. Pár szóban róla: 170 cm magas, 90 kg, egyáltalán nem kigyúrt, nem sportol, de azért a fizikai munkától megvan az ereje, barna szemű, barna hajú, a koránál fiatalabbnak néz ki. Jellemre férfias, határozott, céltudatos, vicces, beszédes, talpraesett, életrevaló, gondoskodó, gyengéd, megértő, érzelmes, szenvedélyes, ragaszkodó.

Nekem külsőleg is, belsőleg is ő az esetem minden szempontból.

Csak a példa kedvéért írtam le, hiszen nem mindenkinek ugyanaz tetszik, nem olvastam végig a válaszokat, de nyilván vannak, vagy lesznek olyanok, akik teljesen más típust írnak le.

2015. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/112 anonim ***** válasza:
43%

nem pénz kell a gyerekhez? akkor enni mit kap? ruhája miből lesz? nem akarom leírni hogy kiknek ilyen a mentalitása...


nem vagyok pénzéhes, de egy normális jövedelem KELL egy jó élethez. tudod, valaki élni szeretne, nem csak túlélni.


ha egy nő keres teszem azt 120ezret - ami még nem is sok - és csak ezt várja el a párjától is az nem pénzéhesség. ezt józan gondolkodásnak hívják. mindenki pénzből él.

2015. júl. 20. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/112 anonim ***** válasza:
29%
Ezt én sem értem, hogy lehet valaki olyan sötét, hogy azt mondja, hogy a gyerekhez nem kell pénz. Nyomorban szeretné felnevelni? Vagy neki csak addig kell gyerek, ameddig megcsináljátok, aztán majd ellesz száraz kenyéren, vagy majd eltartják a nagyszülők?
2015. júl. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/112 anonim ***** válasza:
46%

#56

szerintem egyszerűen nincs fogalmuk a világról. de az ilyen ''''férfiaknál'''' már a pénz a legkisebb gond. akinek ennyi esze van...

2015. júl. 20. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/112 A kérdező kommentje:

ma 12:17 / ma 12:38


Ne vegyetek már mindent ennyire komolyan,kicsit lazuljatok már el :)

Nem írtam le konkrétan a sztorit én azt mondtam a barátnőmnek akkor akarok gyereket ha anyagilag minden stabil,volt ugye egy stabil munkahelyem és összeköltözéshez ott kellett volna hagyni a munkámat vagy 40km et be kellett volna mindennap járni nos azt mondtam hogy költözzünk össze közelebb vagy itt a városban de neki ez nem volt jó,azt mondta hogy ha elköltözünk máshova munka mindig lesz,csak mondom most van egy biztos munkám biztos pénzel ezt csak úgy nem dobhatom el a majd lesz munkám dologért,mert ugye a rendes munka fizetéssel egyre kevesebb.Nos ugye neki is már volt munkája biztos,de ha gyerek van ugye általában az anya megy gyesre és ha nekem nincs munkám vagy biztos jövedelmem akkor ugye nehéz fenntartani magunkat ő erre mondta,hogy nem kell pénz a gyerekhez.De szerintem ő sem gondolta át konkrétan a dolgokat.Egyébként tényleg nagyon rendes és ragaszkodó lány volt,ezt nem tudom leírni :)

2015. júl. 20. 14:03
 59/112 A kérdező kommentje:

ma 12:42


nőről volt szó nem férfiról,mivel én voltam a férfi a sztoriban a nő mondta a pénz dolgot :)

2015. júl. 20. 14:04
 60/112 anonim ***** válasza:
100%

Itt nem kenyérvételről meg gyereknevelésről van szó, hanem hogy a csaj csak beleül a kényelembe és két kézzel szórja azt, amit elvár a pasitól hogy keressen csak meg.


És amúgyis: mi van, ha nem akar gyereket a pasi?

2015. júl. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!