Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
 71/112 anonim ***** válasza:
11%
ma 21:17 minek írsz olyan dologhoz amihez nem értesz?
2015. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/112 anonim ***** válasza:
14%

Az a baj, hogy az itteni dolgokra alapozzátok az életeteket.


Fiuk,itt a lányoknak hatalmas egójuk van, a Gyk-n lehetnek királylányok, de előbe más a helyzet.

Nem valós, ami itt megy,ne alapozzatok itteni dolgora semmit.

2015. júl. 20. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/112 anonim ***** válasza:
80%

"Egyszerűbb kimagyarázni az ember hasából a gyereket is, semmint beismerni egyszerűen, hogy tévedtünk.. Nekem nem lesz rosszabb, attól hogy nem hiszed el. Nem fogok ám emiatt rosszabbul aludni, azt hiszel, amit akarsz. Az már más kérdés, hogy az amit hiszel valójában az igazság-e vagy sem."


Nekem mindenesetre nagyon gyanús hogy egyazon kérdéshez záros határidőn belül két 65%-os is írt, és még véletlen sincs közük egymáshoz ;) Így van, egyszerűbb kimagyarázni, nem te voltál hanem a gonosz ikertesód, valaki feltörte a profilod és a nevedben írogat stb.

Ezt egyébként én is írhattam volna ebben a témában éppen, hogy amiket meg ti hisztek, annak semmi köze a tényekhez, hát, volt kiktől tanulnom...


"Könyörgöm, honnan veszed ezeket az idiótaságokat?! Kisujjadból? Hasadra csapsz, aztán ide leírod, vagy mi a fene? Azzal érvelsz itt nagyon bőszen és arra alapoztad az előbb is ezt a 10-ből 8 nő ilyen témát, hogy ezt tapasztalod/tapasztaljátok. Hát oké legyen, te/ti ezt tapasztaljátok, mi és még sokan mások meg nem! Akkor most mi is van?"


Például innen GYK-ról, de ha akarod, mutathatok női magazin oldalakat is, ha azoknak nagyobb hitelt adsz. A tapasztalatot meg nemigen tudod felülírni, a saját szememnek valahogy jobban hiszek.


"Milyen érdekes, hogy én is és még sok másik itteni női kommentelő ismer olyan pasikat, akiknek normális barátnőjük van. És az is meglepő, hogy vannak barátnőink, akiket szintén nem ez motivál."


Igen, ilyet én is tudok. Hallottam valakiről aki látott valakit aki...

Olyan fura hogy ezek a kivételek interneten léteznek csak :) Sebaj, bizonyára pont elkerültük egymást.


"De valamiért csak ezt tudod fújni, hogy sok pasi mind egymástól függetlenül, különböző években blabla ezt tapasztalja."


Bíróságon ilyennek igen komoly bizonyítóereje szokott lenni. Ha ennyien egymástól függetlenül bizonygatnák hogy látták az Érmelléki Kuglófembert, és ugyanúgy is írnák le, akkor bizony létezik az Érmelléki Kuglófember.


"Csak az lehet igaz, amit ti tapasztaltok, csak arra szabad alapozni, amit ti tapasztaltok?? Te vagy az, aki ezt nem veszi figyelembe, csak fújod a nagy tapasztalatodat meg a többi magányos srácét és mindent erre alapozol, és erre alapozva magyarázol."


Én állítok valamit amit tapasztalunk, és alá is tudom támasztani sokmindennel. Ha találkoznék olyan nővel aki nem a 80% selejtbe tartozik, lehet felülbírálnám a véleményem akármikor, de sajna-bajna eddig ez nem történt meg. Mint ahogy az Érmelléki Kuglófemberről is rengeteg kérdés és észlelés van kiírva, de soha egyetlen Érmelléki Kuglófembert se fogtak még el...

Amit tapasztalunk, az igaz, ezen kár gyökölni. És erre tudunk alapozni. Tündérmeséket pedig nem veszünk figyelembe.


"Na persze, megint minden mi hibánk :D Te mondod, hogy mi azt hisszük csak nekünk lehet igazunk, ehhez képest kb mindegyik mondatod ennek az ellenkezőjét sugallja. Kb mindenért minket okoltok. Tipikus másikban a szálkát is, magadban a gerendát sem."


Ti vártok el nagy garral mindenfélét, ti hajtjátok el a pasasokat egyfolytában, ti választotok a pasasok közül. Akkor miről is tehetünk mi?

Ja hogy ti IS választotok. Persze, mi is választhatunk, csak el vagyunk hajtva mindig a halál fszára. A probléma ott van, hogy rátok nyomul szimultán 10-15 pasas, nem ránk 10-15 nő.

Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.


"Mert nekünk miért lenne jóval több elvárásunk? Ja várj tudooom, mert te és az itteni nyavalygó srácok ezt tapasztalják :D"


Többek között. Ezt azóta se sikerült cáfolnod semmivel. Hát igen,tényeket elég nehéz lesz, de azért próbálkozz :)


"Ki a jó fene mondta, hogy nektek nem lehetnek elvárásaitok?"


Mi ugye szűznyomilúzerek vagyunk, tehát nem lehet, örüljünk neki ha kegyeskedtek egyáltalán szóbaállni velünk. Na meg különben is, majd ha az alapelvárásokat sikerül teljesíteni valakinek (nemfelszínes, nemanyagias, nem hazudós), akkor esetleg lehet több elvárásunk, de egyelőre ott tartunk hogy még a kincstári minimumot se tudják a legtöbben teljesíteni.


"ha egy csaj leírja, hogy szeretné ha a pasi őszinte, udvarias, hűséges, magabiztos és odaadó legyen, akkor ez sokak szerint már akkora hatalmas elvárás, hogy még a csajt vonják kérdőre, hogy ezt mégis hogy merészeli elvárni szegény pasastól."


Ezzel nincs is baj. A gond azokkal az elvárásokkal van, amiket a csaj nem írt le, nehogy kibújjon a szög a zsákból. Őszinte, udvarias, hűséges pasasok többnyire a friendzóne-ba kerülnek.


Azt nem én vetettem fel, hogy a kigyúrt pasas = pénzes pasas. A kettő közt nincs igazán összefüggés.


A buckalakókat meg egyáltalán nem is veszem emberszámba, de pl. rájuk is igaz az általánosítás. 2% normális, a többi az tolvaj,rabló, gyilkos, gyermekmolesztáló söpredék.


21:09, trolling iz fun?

2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/112 anonim ***** válasza:
25%

#71: Na és te ugyan minek írsz? :)

Te tényleg ennyire sík vagy, vagy csak nem tudod felfogni, amit írok? Mivel elég jó barátomról van szó, elmagyarázta nekem, hogy ő hogyan s mint költ a testedzésre, és közel sem 200 ezret, nem vesz mindenféle kiegészítőt, mert anélkül is lehet izmosodni, ő rá az élő példa, meg arra is, hogy nem feltétlen gazdag az, aki izmos.

De minek is erőlködök, szerintem ha a falnak mondom előbb megérti, mint te.

2015. júl. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/112 anonim ***** válasza:
13%

elképesztő mi megy itt... azt hinném hogy ennyire buta emberek nem élhetnek, de mégis... :D


65%os: tök aranyos vagy hogy így leírsz nekik mindent de az ilyen emberek úgyse fogják megérteni. nekem is bőven lenne mondanivalóm de annyit nem érnek :D jobban jársz ha nem foglalkozol velük.

2015. júl. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/112 anonim ***** válasza:
78%

67-es.

Egy dolgot kellene megértened,felfognod.

Bemásolom amit írtál,csak hogy lásd mire írok:


"Az ostoba esetleg te vagy, ugyanis állandóan megy az általánosítás, és még akkor is minket hurrognak le, ha leírom meg még sok másik lány, hogy mi nem ilyenek vagyunk. Akkor is megmagyarázzák, hogy márpedig de, nekünk is az ilyen felfújt, agyonszolizott "helyimenők" jönnek be, és azok akiknek vastag a pénztárcájuk. Hadd tudjam már, hogy nekem ki jön be, és ki nem."


Az interneten bárki mondhat bármit.Tegyük fel,hogy igazat mondasz és a másik x számú nő,aki hasonlót írt mint Te.

De itt jön a kérdés,hol a bizonyíték rá?

Azt kellene megérteni,hogy akik ide írogatnak ilyeneket,amiket te kifogásolsz(én is ide tartozom,csak hogy tisztázzuk),még soha életemben nem találkoztam egyetlen kivétellel sem.Akkor hogyan hinnék benne,hogy létezik? Ha neked elmondják,hogy létezik a hegyi jeti,de soha nem látnád,akkor elhinnéd hogy létezik valójában?

2015. júl. 20. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/112 anonim ***** válasza:
65%

Figyelj csak, elmondtam már, hogy nem én írtam azt a kommentet, és azt is hogy a legkevésbé sem izgat, hogy te ezt elhiszed-e vagy sem. A lényeg, hogy én tudom nem én írtam, te meg higgy, amit akarsz. :) Biztos tényleg ilyen szörnyen hihetetlen és lehetetlen, hogy itt, ahol több százan vagyunk kommentelők, legyen két egyforma %-ú ember, de mindegy.


"Például innen GYK-ról, de ha akarod, mutathatok női magazin oldalakat is, ha azoknak nagyobb hitelt adsz. A tapasztalatot meg nemigen tudod felülírni, a saját szememnek valahogy jobban hiszek. "

Ja igen, innen GYK-ról, én azért nem veszek mindent készpénznek, amit itt olvasok, de az miszerint a tapasztalatot nem tudom felülírni, az ugyanúgy vonatkozik rád is. Én sokszor tapasztalok mást, mint amit itt ti állítotok, én is jobban hiszek a saját szememnek. Ezzel te sem tudsz mit csinálni, mondogatodhatod, hogy így meg úgy tapasztalat, fel kéne fogni, hogy nem csak a te tapasztalatodra lehet alapozni.


"Igen, ilyet én is tudok. Hallottam valakiről aki látott valakit aki... "

Húú hallod, te aztán nem vagy egyszerű eset, de látom a szövegértelmezés sem megy. Melyik részét nem érted annak, hogy ezek a tapasztalatok nem olyan dolgokra vannak alapozva, hogy valakinek a valakije. Leírtam feketén-fehéren, és ráadásul nem is egyszer, hogy a saját baráti társaságomról beszélek, a barátnőimről akiket évek óta ismerek, akikkel napi szinten találkozok, akikkel mindent megosztok és olyan fiú barátokról van szó, akiknek a barátnőjüket szintén ismerem és lám-lám ők sem pénzhajhász p*csák. De semmi gond, látom ez nem jut el az agyadig, megint csak az az igaz, amit te mondasz. Ám legyen, ha ettől jobban érzed magad, hidd ezt.


"Bíróságon ilyennek igen komoly bizonyítóereje szokott lenni"

Ja igen, biztos nagy bizonyítóereje lenne annak, hogy GYK-n sok hisztis fiú állítja, hogy minden nő, ja nem bocsánat, csak a nők 99%-a a pénzre utazik és a kigyúrt alfákra gerjednek :D De értem én, a hangsúly most azon van, hogy sokan állítják ugyanazt, egymástól függetlenül. Mi is sokan állítjuk egymástól függetlenül, hogy ez nem így van, akkor ennek is van bizonyítóereje, a baj csak ott kezdődik, hogy mondani sok mindent lehet..


"Én állítok valamit amit tapasztalunk, és alá is tudom támasztani sokmindennel. "

Újra ez a lemez. Én is állítok valamit, amit tapasztalok/lunk, és nem csak te tudod ám alátámasztani sok mindennel, meglepő, nemde?!


"Ha találkoznék olyan nővel aki nem a 80% selejtbe tartozik, lehet felülbírálnám a véleményem akármikor, de sajna-bajna eddig ez nem történt meg."

Ja szóval most már a nők 80%-a selejt. Értem. Beszélj már most akkor a saját tapasztalatodról és ne arról, hogy itt sokan mit állítanak meg mit nem. Arról, amit te láttál és te éltél meg, ne arra alapozz, amit itt hadoválnak. Mégis mekkora tapasztalattal rendelkezel te, hogy kijelented a nők 80%-a selejt?

Ez azért nagyon erős túlzás, és rengeteg nőről beszélsz, akarom mondani rengeteg olyanról, akiket még csak nem is ismersz, mégis egy kalap alá veszed őket. Ha itt él 5,2 millió nő, annak a 80%-a több, mint 4 millió. Na ne magyarázd már be nekem, hogy itt 4 millió nő selejtes és a fennmaradó 1,2 millióból talán akad normális. Nem érzed mennyire túlzol és mekkora vadbaromságokat hordasz össze?

Azért az is elég érdekes, hogy csak itt GYK-n tapasztalni ennyi szegény, csalódott és keserűséggel teli hapsit, akinek nem jön össze soha egy csaj sem, miközben csomó olyan pasi van, akinek véleményem szerint igen csak nehéz természete van, vagy nem a legjóképűbb pasi, és mégis van barátnőjük. De nyilván bennetek nincs hiba, ti 1%-nyiban sem vagytok felelősek és hibásak azért, mert nem megy a csajozás. Egyértelmű, hogy ez is a mi hibánk. Jó ég..


"Ti vártok el nagy garral mindenfélét"

Mit?? Milyen mindenfélét, mi a jó francról beszélsz? Mik azok a fene nagy elvárások, ami miatt ennyit károgtok? Gondolom azért is a nőkre pikkeltek, mert ti esetleg nem születettek helyesnek (sok pasi írja ezt magáról, meg hogy ocsmány, meg h alacsony..) és arcra sok nőnek nem tetszetek. De ez miért is lenne a mi hibánk? Nem vagyunk mi szeretetszolgálat és nem fogunk csupán szánalomból vagy "kötelességből" összejönni olyannal, aki egyáltalán nem vonz, csak azért, hogy a másiknak jó legyen. Ha nekem nincs benne örömöm, akkor bukta.


"Ezt azóta se sikerült cáfolnod semmivel"

Mit nem sikerült azóta sem cáfolnom? Miért is kéne bármit cáfolnom, hisz mindenre az a válaszod, hogy ti igen is ezt tapasztaljátok. Nem fogom bizonygatni az igazamat, maradj ebben a tudatban, hogy nekünk vannak nagy elvárásaink, én mégsem ezt tapasztalom, de ám legyen. Sokat már nem nyom a latba, max annyit, hogy már annyira betegesen nyomjátok ezt a nőknek nagy elvárásaik vannak szöveget, hogy észre sem veszitek, hogy köztetek is bőven akadnak ilyen pasik (nagy csöcs, semmi felesleg, tökéletes alak, szép arc, kerek segg stb) + azt sem veszitek észre hogy egyáltalán nem minden nő ilyen. Komolyan ezt már sok esetben bemagyarázzátok magatoknak, ahelyett hogy észrevennétek ez nem mindig így van.


"Ezzel nincs is baj. A gond azokkal az elvárásokkal van, amiket a csaj nem írt le, nehogy kibújjon a szög a zsákból"

És megint itt egy gyöngyszem, amiről beszélek, hogy a csaj felsorolja az elvárásait, amikkel semmi gond nincs, mert nem azt kéri, hogy hozzák le neki a csillagos eget is, de megint csak a rosszat látjátok benne. Erről beszéltem az előbb is, hogy 1: ti mindig jobban tudjátok, hogy mi mit akarunk, hiába írjuk le tisztán és világosan az elvárásokat, ti úgyis megmagyarázzátok, hogy az nem úgy van. + ne csodálkozzatok, ha egy nő sem áll le veletek, hisz itt az élő példa, normális elvárása van a csajnak, de te még ebbe is belemagyarázod, hogy már pedig nem és márpedig ezenkívül van neki csomó más elvárása, ami teljesíthetetlen, csak azt nem meri leírni. Ez annyira szánalmas, hogy már szavakat sem találok rá.

2015. júl. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/112 anonim ***** válasza:
20%

#75: igen kezdek rájönni én is, ennek mondhatod a totál fekete színre, hogy nézd ez fekete, úgyis meg fogja magyarázni, hogy márpedig az fehér :D

De valahogy én ilyen magamat kínzó személy vagyok, aki rendíthetetlenül csak írja és írja és írja, hátha legalább egy sor is eljut az agyáig, de hát semmi. Na nem baj, én jól elvagyok :D

2015. júl. 20. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/112 anonim ***** válasza:
75%
#76-os: én értem mit mondasz, hogy soha életedben nem találkoztál még kivétellel, de én speciel igen, és nem én vagyok az egyetlen, lehet mondani nyugodtan, hogy hazudok, meg azt írok, amit akarok, én olyan emberekről beszélek, akiket évek óta ismerek. De nyilván ebbe is bele lehet kötni. A lényeg, hogy itt azzal is baja van sok pasinak, ha leírod, hogy van kivétel, mert pl te magad vagy az, vagy ismersz olyan személyt, aki szintén kivétel. Ők akkor is megmagyarázzák a megmagyarázhatatlan, ők még saját magadnál is jobban ismernek és tudják, hogy az akkor nem úgy van, mint ahogy írod. Ezzel van a baj. Hogy sokan annyira lesüllyedtek már, hogy az élő fába is képesek belekötni.
2015. júl. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/112 anonim ***** válasza:
13%

#78

én drukkolok! :D meg figyelek amúgy, jó, hogy leírod helyettem is mert én már agyvérzést kaptam volna az értetlenkedéstől :D

2015. júl. 20. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!