Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/112 anonim ***** válasza:
66%
Azt tudom, ami biztosan egy lánynak sem jön be: ha a férfi alacsony és ocsmány. Én 28 évesen ilyen vagyok, és rengeteg próbálkozásból még egy randi sem jött össze.
2015. júl. 19. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/112 anonim ***** válasza:
63%
A nőknek szép arcú férfiak kellenek leginkább. Ha ez nincs akkor már handi-cappel indulsz.
2015. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/112 A kérdező kommentje:

ma 02:02


ha kő gazdag nem is vagyok,de legalább jóképű vagyok :) meg azért értelmes is de tudom ha valaki rendes és még értelmes is az nem kell a nőknek mert unalmas :)

2015. júl. 19. 10:23
 24/112 A kérdező kommentje:

ma 03:52


Hát én vékony vagyok vagyok, világosbarnás rövid haj bár van már benne egy két ősz hajszál pedig öreg sem vagyok egyenes is a hajszálam ha úgy nézzük nem göndörödöm :D

2015. júl. 19. 10:27
 25/112 A kérdező kommentje:

ma 10:17


Hát nekem szép arcom van abból gondolom többen mondták már nők,na és a másik cuki is vagyok innen veszett fejsze :D

2015. júl. 19. 10:32
 26/112 anonim ***** válasza:
23%
A jóképű, magas, izmos, gazdag, bunkó pasik. Bár a legtöbben tagadják, valójában ha egy ilyen Pumped Gabo annyit mondana nekik, hogy "szia cica, van gazdád?", tocsogna a bugyijuk, és lesnék minden kívánságát. Ez a legértelmesebb lányokra is ugyanúgy igaz, ők is ösztönlények.
2015. júl. 19. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/112 anonim ***** válasza:
69%

Gyanítom én mar nem az a korosztály vagy aki miatt kérdezted (mert ez a banda 17eves szinten van) de leirom nekem mi jon be:

Legyen NALAM magasabb

Sotet haj sotet szem jobban tetszik mint a vilagos, de ha megismerem ez lényegtelen

Testalkatra az tetszik ha kicsit izmos (foleg vall mell kar) de ha kicsit "chubby" az se baj:) (direkt ezt írom mert haazt irnam duci mar disznokra gondolnatok)

Jobban tetszik ha barna a bőre (nem azert mert olyan származású hanem egyszerűen lebarnult)

Az arc nem fontos, ha nem kifejezetten helyes de a tobbi rendben van akkor oke

Pici szakáll meg a borosta is tetszik

Haj mindegy csak ne érjen a vallanal tovabb

21/L

2015. júl. 19. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/112 anonim ***** válasza:
69%

# 26


Amit írsz, szerintem épp annyira igaz, mintha én azt mondanám, hogy minden mai pasinak az ilyen lányok jönnek be:


[link]


és ha egy ilyen csaj rájuk csücsörít, akkor máris loholnak utána, és még hozzáfűzném azt is, hogy "ez a legértelmesebb srácokra is ugyanúgy igaz, ők is ösztönlények".


Én úgy gondolom, hogy nekem nem lenne igazam, ha ilyet kijelentenék.

2015. júl. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/112 anonim ***** válasza:
21%
#28 Pontosan, neked nincs igazad. Egyrészt a férfiak ízlése jóval változatosabb, mint a nőké. A nőknek úgy 90%-ban ugyanazok a férfiak jönnek be. Másrészt egyik férfinek a külső számít, másiknak az intelligencia, harmadiknak a kedvesség, stb. A nőket viszont kivétel nélkül csak a külsőségek érdeklik.
2015. júl. 19. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/112 anonim ***** válasza:
67%
Es én miert lettem lepontozva? Mert leirtam milyen pasi tetszik es nem a pumped gabo felek? :D óvoda komolyan
2015. júl. 19. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!