Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » A mai csajoknak/nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai csajoknak/nőknek, milyen srácok/pasik jönnek be?

Figyelt kérdés
2015. júl. 19. 01:11
 81/112 anonim ***** válasza:
68%

Köszi, igyekszem :D

Nyugi, sokszor én is a falat kapirgálom, miközben olvasom a tömény gyönyört, a máik kezemmel meg írok, de ha van valami ami ki tud akasztani, az az értetlen ember :D Hát persze, hogy sikerült egy ilyet kifogni, aki se lát, se hall, csak a saját mondandóját fújja, leírsz neki valamit 5x és hatodjára is ráírja ugyanazt a sületlenséget, amit előtte már 100x leírt, mert nem képes felfogni.. :DD

2015. júl. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/112 anonim ***** válasza:
29%

"Ja igen, innen GYK-ról, én azért nem veszek mindent készpénznek, amit itt olvasok, de az miszerint a tapasztalatot nem tudom felülírni, az ugyanúgy vonatkozik rád is. Én sokszor tapasztalok mást, mint amit itt ti állítotok, én is jobban hiszek a saját szememnek. Ezzel te sem tudsz mit csinálni, mondogatodhatod, hogy így meg úgy tapasztalat, fel kéne fogni, hogy nem csak a te tapasztalatodra lehet alapozni."


Én arra tudok alapozni amit én tapasztalok. Hogy te mást tapasztalsz...mindenkinek lehet szerencséje. Az mindenesetre sokatmondó, hogy tőlem függetlenül sokan mások is ugyanezt tapasztalják, és ahogy elnézem, minden nap egyre többen lesznek.


"Leírtam feketén-fehéren, és ráadásul nem is egyszer, hogy a saját baráti társaságomról beszélek, a barátnőimről akiket évek óta ismerek..."


Ahogy írtam, szerencséje mindig lehet bárkinek. Én valahogy egy ilyet csak interneten láttam eddig. A valóságban vajon hol lehetnek...mondom,biztos elkerültük egymást pont :)


"Ja igen, biztos nagy bizonyítóereje lenne annak, hogy GYK-n sok hisztis fiú állítja, hogy minden nő, ja nem bocsánat, csak a nők 99%-a a pénzre utazik és a kigyúrt alfákra gerjednek :D De értem én, a hangsúly most azon van, hogy sokan állítják ugyanazt, egymástól függetlenül."


Azon van a hangsúly, így van, ez benne a lényeg. Ha egymástól függetlenül sok ember ugyanazt tapasztalja, akkor az speciel igaz, csak nem esik jól beismerni, gondolom :)

Ami úgy néz ki mint egy kacsa, úgy viselkedik mint egy kacsa, úgy beszél mint egy kacsa, akkor az egy KACSA.


"Mi is sokan állítjuk egymástól függetlenül, hogy ez nem így van, akkor ennek is van bizonyítóereje, a baj csak ott kezdődik, hogy mondani sok mindent lehet.."


Na itt a gond. Amikor a lány saját magáról állít valamit, csak azért hogy "bebizonyítsa" hogy mindenki hazudik, akkor az többnyire nem igaz. Mondani mindent lehet,így van :D


"Ja szóval most már a nők 80%-a selejt. Értem. Beszélj már most akkor a saját tapasztalatodról és ne arról, hogy itt sokan mit állítanak meg mit nem. Arról, amit te láttál és te éltél meg, ne arra alapozz, amit itt hadoválnak. Mégis mekkora tapasztalattal rendelkezel te, hogy kijelented a nők 80%-a selejt?"


Igen, a nők 80%-a selejt, és ez még egy nagyon nagyon óvatos becslés volt. 10-ből 8 az 80 százalék, akárhogy is számolom, nem fog megdőlni a matematika. Én nagyvonalakban ugyanazt éltem meg mint a többi "szűznyomilúzer", kerestem, próbálkoztam, aztán kibújt a szög a zsákból, hogy vagy a külsőmmel volt gond, vagy azzal hogy szerintük kevés a pénzem. A közvetlen környezetemben ugyanezt tapasztaltam.

Ja és 29 éves vagyok, nem 16, mielőtt elkezdenél ezzel vagdalkózni.

Van nekem egy haverom, Gabeszka. Irtózatosan ronda, és csóró is volt, a nők kilométerekre kerülték. Nemrég megcsípett egy jó kis zsíros állást, hatalmas fizetéseket kezdett hazahordani. Első fizetéséből mindjárt vett is egy vaci új Aprilia nagytestűt. Nem sokra rá már a harmadik barátnőjét nyúzta.

Úgy tűnik, a rendes normális nőkkel valahogy ő se nagyon találkozott, pedig itt milyen sok van belőlük!


"Ez azért nagyon erős túlzás, és rengeteg nőről beszélsz, akarom mondani rengeteg olyanról, akiket még csak nem is ismersz, mégis egy kalap alá veszed őket."


A rengeteg politikust se ismerem személyesen (isten mentsen tőle), de amikor kijelentem bármelyikről, hogy ez meg ez korrupt,akkor az többnyire úgy is lesz. Nem gondolod, hogyha az előítéleteknek semmi alapja nincs, akkor nem léteznének?

Gondolom amikor kínai termékről van szó, neked se a csillivilli 40 éven keresztül működő csúcsminőség jut az eszedbe róla, szóval nemkell a hugyotprédikálás.


"Ha itt él 5,2 millió nő, annak a 80%-a több, mint 4 millió. Na ne magyarázd már be nekem, hogy itt 4 millió nő selejtes és a fennmaradó 1,2 millióból talán akad normális. Nem érzed mennyire túlzol és mekkora vadbaromságokat hordasz össze?"


Őszintén szólva még nagyon vajszívű is voltam a 80%-kal. Nem készült erről KSH adat, ha készülne, a nők akkor se az igazat mondanák, mert ezek legtöbbje még saját magának se ismeri be hogy igenis felszínes és anyagias, nemhogy nekünk, de ha készülne, és tegyük fel, mindegyiküknek igazságszérumot adnának nyilatkozás előtt, cseppet szerintem meg lennél döbbenve. Ez a 4 millió is csak egy enyhe közelítő érték, az 1 millió normális csaj pedig túlságosan soknak tűnik nekem, ezért hozom fel a 10-ből 8-at, mert azt könnyebb leellenőrizni és átlátni.


"Azért az is elég érdekes, hogy csak itt GYK-n tapasztalni ennyi szegény, csalódott és keserűséggel teli hapsit, akinek nem jön össze soha egy csaj sem, miközben csomó olyan pasi van, akinek véleményem szerint igen csak nehéz természete van, vagy nem a legjóképűbb pasi, és mégis van barátnőjük."


Gondolom, van elég pénzük rá.

Ez meg, hogy csak GYK-n van ennyi csalódott férfi, ez egy orbitális bullshit.


"De nyilván bennetek nincs hiba, ti 1%-nyiban sem vagytok felelősek és hibásak azért, mert nem megy a csajozás. Egyértelmű, hogy ez is a mi hibánk."


Ha elolvasnád a kérdések fejlécében az apróbetűs részt is, nemcsak azokat a részeket szépen szelektíven amik téged igazolnak, a kérdező 99%-ban leírja saját magát hogy mi a gond vele. Van önkritikája, ami becsülendő. Tőletek ezt eddig kemény 0, azaz NULLA százalékban láttam, mert ugye ti vagytok a tökéletesek.

Mindamellett egy kapcsolat a kompromisszumokról is szól, nemde? Ha szeretjük a másikat, a hibáival együtt szeretjük, mert az is ő. Persze a 21. században ez már üldözendő, irtandó eszme, úgy látom, csak én vagyok ilyen régimódi, "obsolete"...

Azonkívül az is a mi hibánk, hogy végzünk némi fejszámolást, és az jön ki belőle, hogy többet veszítenének egy kapcsolaton veletek, mint nyernének. Ha 5000 forint költséggel csinálsz málnaszörpöt, és keresel rajta 2000 forintot. Deficit.


"Mit?? Milyen mindenfélét, mi a jó francról beszélsz? Mik azok a fene nagy elvárások, ami miatt ennyit károgtok?"


Ó, igazán semmiség. Ahhoz, hogy egy nővel összejöhessünk és megtartsuk, csak a következőknek kell megfelelnünk:

Legyünk barátok, társak, testvérek, apák, mesterek, szakácsok, autószerelők, lakberendezők (bocsánat, laGberendezők!!!), villanyszerelők, pszichológusok, izmosak, jóképűek, gyengédek, figyelmesek, hűségesek, lovagiasak, okosak, megértők, ambíciózusok,tehetségesek, bátrak, határozottak, magabiztosak, tiszteletreméltóak, szenvedélyesek, és mindenek felett nagyon, NAGYON gazdagok.

Emellett ügyeljünk rá, hogy ne legyünk féltékenyek, no de értektelenek se, jól kijöjjünk a családjával, de ne töltsünk velük több időt, mint vele, és engedjünk neki teret "önmegvalósításra" de mutassunk érdeklődést azirányban, mikor mivel foglalkozik éppen.

És tudod, a siker még az összes elvárás esetén sem garantált, mert egyszerűen megunja a tökéletes életet, lelép és keres mást.


"Gondolom azért is a nőkre pikkeltek, mert ti esetleg nem születettek helyesnek és arcra sok nőnek nem tetszetek"


A felszínességért pikkelünk a nőkre.


"Nem fogom bizonygatni az igazamat, maradj ebben a tudatban, hogy nekünk vannak nagy elvárásaink, én mégsem ezt tapasztalom, de ám legyen."


"Nem vagyunk mi szeretetszolgálat és nem fogunk csupán szánalomból vagy "kötelességből" összejönni olyannal, aki egyáltalán nem vonz, csak azért, hogy a másiknak jó legyen."


Most még igen. A kocka 40 éves kor után szokott fordulni nagyokat, amikor két zabigyerek lóg a nő nyakán, és kétségbeesve keres valami balekot maga mellé a kapuzárás előtt...


"annyira betegesen nyomjátok ezt a nőknek nagy elvárásaik vannak szöveget, hogy észre sem veszitek, hogy köztetek is bőven akadnak ilyen pasik"


Sose mondtam, hogy nem akadnak. A pénzes helyimenőcsávók na ők pont ilyenek. Érdekesmód ők sose maradnak egyedül valami miatt.


"Komolyan ezt már sok esetben bemagyarázzátok magatoknak, ahelyett hogy észrevennétek ez nem mindig így van."


Nem kell semmit "megmagyaráznom" magamnak, elég csak szétnéznem, hogy mi a helyzet.


"És megint itt egy gyöngyszem, amiről beszélek, hogy a csaj felsorolja az elvárásait, amikkel semmi gond nincs, mert nem azt kéri, hogy hozzák le neki a csillagos eget is, de megint csak a rosszat látjátok benne."


Semmi gond nincs, aha, csak az ilyen férfiak rendszerint a friendzóne-ban kötnek ki, ha egyáltalán figyelemre méltatják őket.


"ne csodálkozzatok, ha egy nő sem áll le veletek, hisz itt az élő példa, normális elvárása van a csajnak, de te még ebbe is belemagyarázod, hogy már pedig nem és márpedig ezenkívül van neki csomó más elvárása, ami teljesíthetetlen, csak azt nem meri leírni."


Érdekesmód ha egy csajra nyomul 15-20 pasi ,valami miatt mindig a legjóképűbbel & leggazdagabbal jön össze. Csak mert megteheti. Ilyenkor hol maradnak a szép lózungok a hűséges becsületes férfiakról? Álszent,sunyi szövegből még ma is bőven kijut nekünk.


A képmutatás, na AZ a szánalmas, főleg ha meg is ideologizálják.

2015. júl. 20. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/112 anonim ***** válasza:
7%

#82

csak arra válaszolj hogy aki helyes és gazdag az MIÉRT NE lehetne hűséges, jófej, humoros, kedves?


komolyan érdekel, hogy honnan jött ez, mert egyáltalán nem igaz :D

nevetséges ez a "szegény, csúnya = jó ember / gazdag, helyes = rossz ember" felfogás. egyrészt nem minden ilyen fekete-fehér, másrészt semmi összefüggés nincs benne. egy ember személyiségét nem annyi határoz meg, hogy mennyi pénze van, de ez már bonyolult lenne neked szóval nem kezdem el magyarázni ha nem haragszol :)


(ha meg rád nyomulna 5-10 csaj te is a legjobbat választanád)

2015. júl. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/112 anonim ***** válasza:
25%

12:40, nem mondtam hogy aki helyes és gazdag,az nem lehet humoros, hűséges, vagy éppen jófej.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy nagyon ritka az ilyen, leginkább mert nincs szüksége rá. Ha a pénzéért úgyis megkap egy csomó nőt, nincs szüksége rá hogy "viselkedjen", elvégre nála van a pénz, a hatalom, ő írja a szabályokat. Ha a csajnak nem tetszik és lelép, semmi gond nincs, nye problemá, van másik többezer nő akik ugyanúgy kaphatóak pénzért bármire.


Ez az egyik. A másik meg, hogy a pénz kb. mindenkit megront, ez már az ősidők óta így volt. Nem tudom, te mit tapasztalsz, de én azt, hogy a gazdagok, hatalmasok leginkább rossz célokra fordítják a pénzüket, befolyásukat. Nem véletlen hogy a gazdagokat már Jézus és Mohamed is átkozta, és a pokol várományosainak tartotta. Ehhez nem a párkapcsolatokat kell ismerni, hanem az emberi természetet.


Ha rám nyomulna 5-10 csaj, meglehet hogy a legjobbat választanám, de csak ha azt a bizonyos 3 alapelvárást tudja teljesíteni. Ha nem, akkor nem őt. Pénzért bármikor kaphatok csajt, ott sorakoznak a rosszlányok.hu-n, ezért is nincs értelme eltartani egy "barátnőt" se, amikor hivatásostól a feléért megkapom ugyanazt, és nem akar se házassággal, se gyerekkel ijesztgetni.

2015. júl. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/112 anonim ***** válasza:
43%

"Ha rám nyomulna 5-10 csaj, meglehet hogy a legjobbat választanám, de csak ha azt a bizonyos 3 alapelvárást tudja teljesíteni"


ha már a legjobb akkor a legjobb, tehát ez egy hülyeség volt amit leírtál. számodra a legjobb, valószínűleg megvan a 3 'alapelvárás'... :D


de miért hiszitek hogy ennyire a csajozás/pasizás körül forog az élet? ha valakinek van pénze és könnyen kap nőket akkor automatikusan féreg módjára fog viselkedni mert lesz más nő? nem erről szól az élet, de ti tudjátok... persze egy ponton a legtöbb embernek kell valaki, hogy családot alapítson, de nektek annyira erről szól az élet, hogy félelmetes.

2015. júl. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/112 anonim ***** válasza:
62%

Áhh én már inkább nem is írok semmit, ennek kár bármit is magyarázni, fölöslegesen koptatjuk az ujjunkat, látszik hogy nem jut el az agyáig. Ha a falnak mondom előbb megérti. :D

29 évesen azért ennyire értetlennek lenni, pff b@kker, nem semmi. Azt hinné az ember, hogy ennyi idősen már több sütnivalója van az illetőnek, de mindig van valaki, aki erre rácáfol. Kishúgom értelmesebb szinten van, pedig csak 12.


Mondhatunk bármit, annyira megszállottan és berögzötten a nők ellen van, hogy ezt már kezeltetni kéne.

Egy pasi tapasztalata az tuti igaz, az biztos úgy van, ahogy mondja, a nő tapasztalata nem számít, mert ő "csak" egy pénzéhes h*ülye tyúk lehet. Ha a nő mond valamit, amivel a saját igazát támasztja alá, az 100%, hogy kamu, a pasi alátámasztó sztorija természetesen a színtiszta igazság.

Nyilván csak a nők azok, akik olyat választanak párnak, akikhez vonzódnak és aki tetszik külsőre, ejj fene a felszínességüket, hisz a pasik szegénykék bárkivel összejönnének, akin van lyuk és tud igazat mondani, ja meg főzni. Pasiban nem akad olyan, aki külsőségre megy, nincs olyan, amelyik a nagy mellre, a lapos hasra és a feszes s.eggre hajt, való igaz. Nincs olyan, aki csak kihasználja a nőket, lehazudja a csillagos eget is, majd ha megvolt a szex faképnél hagyja. Természetesen olyan sincs, aki lepattintja a csajt, mert hízott 5 kg-t, mint ahogy olyan sincs, aki azért szakít, mert a csaj melle nem akkora, mint két dinnye...Soroljam még, hosszú a lista.

Egy a lényeg, az itteni kommentekre alapozva a pasik tökéletesek, nekik mindenben igazuk van, a csajok a gonosz mumusok.

Persze amikor már egy adott pasi bepróbálkozott huszon-harminc x nőnél és egy sem jött neki össze, akkor még véletlen sem kell elgondolkodni azon, hogy talán, ne adjisten a pasiban (is) van a hiba. Áhh, nem, dehogyis, tuti hogy abban a 30 valahány nőben van a hiba. Nyilván a nő hibája pl az is, hogy egy pasi nem született helyesnek, ezért nincs akkora sikere a nőknél, és ha lehetőség van rá, akkor a helyesebb pasit fogja választani. Igen, ez is a mi hibánk, hisz nekünk nincs jogunk olyat pasit választani, aki vonzó számunkra.

És egyszerűbb a saját nyomorunkat a másikra fogni, egyszerűbb pl a nők felszínességére és pénzéhségére fogni, semmint elgondolkodni azon, hogy talán mi magunk sem vagyunk olyan tökéletesek, mint ahogy azt gondoltuk...

Ez már a szánalmasság netovábbja.

2015. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/112 anonim ***** válasza:
34%

"ha már a legjobb akkor a legjobb, tehát ez egy hülyeség volt amit leírtál. számodra a legjobb, valószínűleg megvan a 3 'alapelvárás'... :D"


Az hogy külsőre a legjobb, semmit nem bizonyít. Pont hogy a legszebbek szoktak lenni a leglenézőbbek, hiszen megtehetik.


"de miért hiszitek hogy ennyire a csajozás/pasizás körül forog az élet?"


Biztos, hogy nem. Nekem senkim nincs,és mégis boldog vagyok. Nem akarok családot alapítani, és gyereket se akarok.


"ha valakinek van pénze és könnyen kap nőket akkor automatikusan féreg módjára fog viselkedni mert lesz más nő?"


Szóról szóra így van. Biztos vannak kivételek, de azok meg csak a szabályt erősítik. Aki pénzért bármit megkaphat, nem fogja becsülni azt amit megkap. Tudod, amiből sok van, az inflálódik. Ha a gyémánt úton-útfélen heverne, nem érne kalap szamócát se. Ez egyszerű közgazdaságtan.


"Áhh én már inkább nem is írok semmit, ennek kár bármit is magyarázni, fölöslegesen koptatjuk az ujjunkat, látszik hogy nem jut el az agyáig. Ha a falnak mondom előbb megérti."


Így igaz. Magyarázhatod nekem napestig hogy az ég piros és a fű rózsaszín, és csak mi nem látjuk jól, attól ez még nem lesz igaz. Pláne hogy semmivel nem tudod alátámasztani, ami megintcsak nem meglepő...


"29 évesen azért ennyire értetlennek lenni, pff b@kker, nem semmi. Azt hinné az ember, hogy ennyi idősen már több sütnivalója van az illetőnek, de mindig van valaki, aki erre rácáfol. Kishúgom értelmesebb szinten van, pedig csak 12."


29 évesen már tapasztal egyet s mást az ember. Tudod aranyom, ha fiatalabb lennék, akkor meg azzal vagdalkóznál hogy "tizenévesen aztán marha nagy élettapasztalatod van" satöbbi satöbbi. Teljesen mindegy, mit írok, igaz-e vagy sem, te már csak azért is két lábbal ugrasz rá, van sapka-nincs sapka alapon. Attól hogy te nem tudod (vagy ami valószínűbb: nem is akarod) felfogni, átlátni az összefüggéseket, attól a tény még tény marad. Ha a gravitációt nem hiszed el, ugyanúgy leesel a fáról.

Elhiszem hogy roppant kényelmes álláspont annak adni igazat, aki a te térfeleden játszik, csak sajna-bajna a világ nem így működik.


"Mondhatunk bármit, annyira megszállottan és berögzötten a nők ellen van, hogy ezt már kezeltetni kéne."


Nosza hajrá! Szeretnék látni egy olyan "kivétel" csajszit, aki csak itt az interneten létezik eddig. A való életben látni, beszélni vele, összejönni vele, megtapogatni, nem-e hologram, meg hasonlók. Mert ez, hogy "ismerek olyat aki normális", ez valahogy nem túl meggyőző.

Az előítéletet úgy a legjobb "kezeltetni" hogy rácáfolunk.


"Egy pasi tapasztalata az tuti igaz, az biztos úgy van, ahogy mondja, a nő tapasztalata nem számít, mert ő "csak" egy pénzéhes h*ülye tyúk lehet."


A tapasztalat az igaz, akármennyire is kapálózol ellene. Olyat sehol nem írtam hogy a női tapasztalat az nem igaz. Azt írtam, hogy én 10 lányból 8-nál tapasztaltam azt hogy külsőségekre és pénzre hajt. Ha rá akarsz cáfolni, semmi akadálya, építs időgépet, szólj ha kész vagy, mondom a koordinátákat, hova utazz.


"Nyilván csak a nők azok, akik olyat választanak párnak, akikhez vonzódnak és aki tetszik külsőre, ejj fene a felszínességüket, hisz a pasik szegénykék bárkivel összejönnének, akin van lyuk és tud igazat mondani, ja meg főzni."


Pontosan ez az, hogy SZVSZ egyetlen pasi se írta egyetlen kérdésben sem hogy neki címlapfotós szupermodell nő kellene, ezt csak te akarod belelátni. És vélhetően nem ilyeneknél próbálkozott (és kapta a visszautasításokat), mert ilyenből igen kevés van.

Olyat se láttam egyszer se, és itt sem olvastam, hogy egy pasas gazdag nőt keresett volna, és eltartatta volna magát vele. Míg tőletek nem is tudom hány ilyen kérdést láttam. Ezt mivel is magyarázod?

Látom az igazmondás elég komoly elvárás felétek...el is hiszem hogy nem megy :D


"Nincs olyan, aki csak kihasználja a nőket, lehazudja a csillagos eget is, majd ha megvolt a szex faképnél hagyja..."


Hogyne lennének! Ők a sportkocsis, pénzes alfahímek. Ők szokták verni és megalázni a barátnőiket többnyire, hisz úgyis akad másik, úgy cserélgetik mint én az alsóneműmet. És az az érdekes, hogy ezekre mégis hatalmas a kereslet, ezért van kínálat is. Sima közgazdaságtan. Olyat sem írt senki hogy ilyenek nem léteznek, épp ellenkezőleg, ezt csak te akarod belelátni.


"Persze amikor már egy adott pasi bepróbálkozott huszon-harminc x nőnél és egy sem jött neki össze, akkor még véletlen sem kell elgondolkodni azon, hogy talán, ne adjisten a pasiban (is) van a hiba."


Meséld már el nekem pls, ha egy nő úgy pattint le egy pasast, hogy 1 órát sem beszélgettek, ergo nem is ismeri, akkor a pasas miben is hibás? Szeretnénk tudni, de komolyan. Abban, hogy próbálkozik, és a csaj szemében csak egy sokadik "szűznyomilúzer próbálkozó" lesz? Vagy esetleg abban, hogy nem elég jóképű? Biztos szándékosan nemjóképű, fúj, kövezzük meg! Vagy hogy nem gazdag? Nem nyerhet mindenki ötöslottót, és nem sikkaszthat mindenki napi 80 milliárdot mint Orbán Vicctor. Már megszoktuk, hogy minden a mi hibánk, ti soha semmiről...

Ahogy Mrs. Carmody mondta a "The Mist" filmben: "itt soha semmi nem az ő hibájuk"


"Igen, ez is a mi hibánk, hisz nekünk nincs jogunk olyat pasit választani, aki vonzó számunkra."


Ellentmondásba keveredtél magaddal. Egy perccel ezelőtt még ekézted a pasikat, hogy miazhogy a dinnyecsöcsű kerek seggű csajszit választja ki magának. Errefel ti ugyanazt csináljátok :DDD ja hogy nektek SZABAD, értem ám, Állatfarmosdi van, ti vagytok a még egyenlőbbek. Orwell bácsi forog a sírjában, köszöni.

Innentől fogva, ha megérted, nem tudtalak komolyan venni.


Szerintem meg a szerecsenmosdatás,a ténytagadás a szánalmas.

2015. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/112 anonim ***** válasza:
7%

63%os (hú, te pár napja még 65 voltál :D)


szerintem itt hagyjuk abba, ilyen nincs :D:D a macskámat előbb tanítom meg deriválni, mint hogy ezek bármit is felfogjanak abból amit mondunk. klinikai esetek

2015. júl. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/112 anonim ***** válasza:
65%

#88: Ja igen, voltam én már 67% is, csak hát látod, fáj nekik az igazság. :D Szegény, végtelenül normális, rendes, kedves, odaadó, szeretetreméltó, hibátlan, tökéletes(en) önsajnáltató hapsik csapata összefog. :D Hát ennyi örömük legyen, bár ilyen hihetetlen elcs*szett gondolkodásmóddal, több nem is nagyon lehet nekik :D


Igen én is így vagyok ezzel, szerintem több sikerrel járnék, ha leülnék a cicámmal vagy a fallal szemben és elmagyaráznám nekik, hogyan is kell integrálni, vagy mi az a Csebisev-egyenlőtlenség, esetleg inkább megértetném velük, hogy a külső és belső szórásnégyzet által meghatározott teljes szórásnégyzet gyöke a teljes szórás :D Szerintem sokkal nagyobb sikerrel járnék, mint itt ezzel a se hall, se lát észlénnyel :D

2015. júl. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/112 anonim ***** válasza:
34%

"csak hát látod, fáj nekik az igazság."


A te igazságod :D Vannak amiket hiszel és vannak a tények. A kettőnek meg semmi köze egymáshoz.


"Szegény, végtelenül normális, rendes, kedves, odaadó, szeretetreméltó, hibátlan, tökéletes(en) önsajnáltató hapsik csapata összefog."


Látsz itt mást rajtam kívül? :)

Azt meg sehol se írta senki hogy hibátlan lenne. Ha megfigyelted volna, a "szűznyomilúzerek" által kiírt kérdésekben vastagon van önkritika. Tőletek ilyet 0, azaz NULLA alkalommal láttam eddig. Ennyit arról, ki képzeli magát hibátlannak.


"Hát ennyi örömük legyen, bár ilyen hihetetlen elcs*szett gondolkodásmóddal, több nem is nagyon lehet nekik :D"


Nap mint nap ezzel szembesülünk. Hogy kellene akkor gondolkodnunk, most komolyan? :D és az a poén hogy meg sem próbáltok kilépni az árnyékotokból, hanem ugyanazt mantrázzátok, hogy "de a pasik így meg úgy". Elvégre nektek szabad, hiszen Állatfarm van.


"Szerintem sokkal nagyobb sikerrel járnék, mint itt ezzel a se hall, se lát észlénnyel :D"


Biztosan :D állítasz valamit amit persze semmivel se tudsz alátámasztani, nehogy kiderüljön hogy meztelen a császár, de azért magas lóról osztod azokat akik nem a te lózungjaidat fújják. Mellé még szerecsenmosdatsz és ellent is mondasz saját magadnak, és ezek után még elvárod hogy bárki is komolyan vegyen :D

Képzeld, olyan sügérek is vannak akik szentül hiszik hogy a Föld üreges belül, odalent élnek a kakamatyik, és gravitáció nem is létezik, csak a chemtrail-reptoidsátán összeesküvése. És mégis van annyi eszük hogy ne tálalják ezt a nagyérdemű elé közfelfogásként. Magyarán szólva még ők is értelmesebbek, mint te.

2015. júl. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!